Matinis yra naujausia ir karščiausia sezono tendencija. Matinis iš esmės yra spalva be spalvos blizgesio, blizgesio ar blizgesio ar jokių metalinių savybių. Nešiojančios matinės spalvos nagų spalvos jūsų išvaizdai suteikia kitokio klasiškumo. Blizgančios ir žvilgančios nagų spalvos taip pat yra gražios ir puikiai atrodo ant gražių nagų, tačiau jų negalima dėvėti visur, pavyzdžiui, darbo vietose ar kolegijose ar net atsitiktinę dieną. Blizgantys nagų lakai tokiuose scenarijuose tiesiog netelpa į paveikslėlį. Ir būtent čia įgauna matinės spalvos nagų spalvos.

Geriausia matinių nagų lakų pusė yra ta, kad galite juos dėvėti visur ir bet kokia proga. Vakarėliuose taip pat galite dėvėti matines nagų spalvas. Tai suteiks visiškai naują jūsų išvaizdą.

Naujausias ir gražus matinis nagų lakas moterims „Trend“:

Įdomu, kurie yra aukščiausi ir dažniausiai naudojami matinių nagų lakų atspalviai? Štai keletas geriausių matinių spalvų nagų lakų sąrašas.

„Lakme“ greita ir nuostabi nagų spalva („Aqua Express“):

„Lakme Fast and Fabulous“ nagų spalva („Aqua Express“) - matinės spalvos nagų lako prekės ženklai Indijoje

Mėlyna spalva yra taika, pasitikėjimas ir ramybė. „Aqua express“ iš „Lakme Fast and Fabulous Nail Color“ yra išskirtinio dangaus mėlynos spalvos atspalvis. Matiniai nagų dažai buvo sukurti taip, kad išdžiūtų per 40 sekundžių. Vos vienu smūgiu galite pasiekti visišką nagų padengimą ir puikią tekstūrą bei spalvą.

„Lakme“ greita ir nuostabi nagų spalva (žalia):

„Lakme“ greita ir nuostabi nagų spalva (žalia spalva) - matinio lako nagų lako prekės ženklai Indijoje

Nors žalia spalva reiškia gražią Motiną Gamtą, ji taip pat reiškia pusiausvyrą ir augimą. „Going Green“ iš „Lakme Fast and Fabulous“ nagų spalvos yra pasakiškas žalios spalvos atspalvis. Plokščias šepetys, naudojamas šiame nagų lake, buvo patobulintas, kad jūsų nagai būtų lygūs ir gražūs tik vienu smūgiu.

Zoya Polish (Kara):

„Zoya Polish“ („Kara“) - „Matte Finish“ nagų lako prekės ženklai Indijoje

PIRKITE ČIA

„Kara“ nagų spalva iš „Zoya“ nagų lako yra koralų ir oranžinių spalvų mišinys su rausva spalva. Šis laimingas nagų lakas laimėjo „Women’s Health Magazine“, nepriklausomai nuo ilgai išliekančių spalvų. Spalva yra labai graži ir išryškins jauną žavingą moterį.

„Lakme“ greita ir nuostabi nagų spalva (perlų rožinė):

„Lakme“ greita ir nuostabi nagų spalva (perlų rožinė) - matinės spalvos nagų lako prekės ženklai Indijoje

Rožinė yra labai mergaitiška spalva, kartais ji yra kvaila ir nesubrendusi, tačiau ji taip pat skleidžia meilę. Nors rožinė yra mergaitiška spalva, vaikinai neprieštarauja rožiniam nagų lakui ant gražių nagų. Tai taip pat miela. Šis puikus rožinis atspalvis iš „Lakme Fast and Fabulous“ nagų spalvos yra specialiai sukurtas greitai išdžiūti ir suteikia puikią tekstūrą bei spalvą jūsų dailiai prižiūrėtiems nagams..

„Maybelline Color Show“ nagų emalis („Orange Fix“):

„Maybelline Color Show“ nagų emalis („Orange Fix“) - matinės spalvos nagų lako prekės ženklai Indijoje

PIRKITE ČIA

Oranžinė yra ryški spalva, taip pat optimizmo ir socialinio bendravimo spalva. Šis mielas oranžinis pataisymas iš „Maybelline Color Show“ nagų emalio yra labai neįprastas ir unikalus oranžinės spalvos atspalvis. Nagų lakas sukurtas taip, kad ilgiau tarnautų ir suteiktų nepaaiškinamą tekstūrą jūsų nagams.

„Maybelline Color Show“ nagų emalis („Sweet Sunshine“):

„Maybelline Color Show“ nagų emalis („Sweet Sunshine“) - matinės spalvos nagų lako prekės ženklai Indijoje

Geltona yra optimizmo spalva ir yra proto bei intelekto spalva. „Sweet Sunshine“ iš „Maybelline Color Show“ nagų emalio yra ryškus ir linksmas geltonos spalvos atspalvis. Nagų lakas specialiai sukurtas taip, kad ilgiau išlaikytų nagų spalvą ir suteiktų gražią nagų tekstūrą.

„Lakme“ nuo 9 iki 5 nagų spalvos (rožinis pelnas):

„Lakme“ nuo 9 iki 5 ilgalaikio nagų spalvos (rožinis pelnas) - matinio lako nagų lako prekės ženklai Indijoje

Šis gražus nagų lakas nuo „Lakme 9 to 5 Long Wear“ nagų spalvos yra oranžinės ir rožinės spalvos mišinys. Nagų lakas specialiai sukurtas taip, kad tarnautų ilgiau ir yra atsparus drožlėms.

„Lakme“ greita ir nuostabi nagų spalva (liepsnojantis abrikosas):

„Lakme“ greita ir nuostabi nagų spalva (liepsnojantis abrikosas) - matinio lako nagų lako prekės ženklai Indijoje

Liepsnojantis abrikosas iš „Lakme Fast and Fabulous Nail Color“ yra rausvai oranžinės spalvos. Nagų lakas sukurtas taip, kad suteiktų nagams ilgalaikę spalvą ir būtų atsparus drožlėms. Jis greitai išdžiūsta, tai yra per 40 sekundžių nuo užtepimo.

„Maybelline Color Show“ nagų emalis (tvirtas žalsvai mėlynas):

„Maybelline Color Show“ nagų emalis („Tenacious Teal“) - matinio nagų lako prekės ženklai Indijoje

Ši intensyvi žalia spalva iš „Maybelline Color Show“ nagų emalio yra gražus žalios spalvos atspalvis. Laikykitės tendencijos su šiuo nuostabiu „Maybelline“ atspalviu.

Dabar paverskite save šiais matiniais, bet nuostabiais nagų spalvų atspalviais ir leiskite nagams atrodyti geriausiai tarp bendraamžių, kad jie atrodytų kaip „OMG! Madingi nagai! ” Jūs tikrai turėsite daug pavydžių akių.