Įkurta 1932 m., „Revlon“ per daugelį metų išaugo ir tapo pirmaujančiu kosmetikos prekės ženklu. Įmonė siūlo savo klientams geriausias grožio priemones, kvapus, plaukų spalvą ir nagų gaminius. „Revlon“ siūlo geriausią nagų lakų pasirinkimą už prieinamą kainą. Pasirinkite savo mėgstamą nagų spalvą iš daugybės spalvų atspalvių, kad taikliai atspindėtų jūsų nuotaiką.

„Revlon“ nagų lakai Indijoje:

Čia yra 9 geriausių „Revlon“ nagų lakų sąrašas.

1. Revlon nagų emalis:

revlon nagų lakas

Šis „Revlon“ nagų lakas tikrai sukelia priklausomybę. Jis siūlo jums ryškių spalvų pasirinkimą, kuris net nesulūžta lengvai. „Revlon“ nagų emalis suteikia labai lygią apdailą vienu sluoksniu, kuris išlieka iki 5 dienų. Be to, kaina yra labai patogi kišenėje, todėl tai yra geriausias pasirinkimas.

Kaina: 350-400 INR

2. „Revlon Top Speed“ nagų emalis:

„Revlon“ nagų emalis „Top Speed“ yra tokio pobūdžio revoliucija. Patentuota formulė ir įmontuotas šio nagų lako viršutinis sluoksnis suteikia sklandų salono efektą tiesiai jūsų namuose. Puikiai blizgantį efektą gausite vos per minutę. Be to, galima rinktis iš 32 daugybės spalvų atspalvių. „Revlon Top Speed“ nagų emalis tikrai yra čia.

Kaina: 270 INR

3. „Revlon Colorstay“ nagų emalis:

Jei pavargote naudoti nagų lakus, kurie lūžta vos per dvi dienas, išbandykite šį. „Revlon Colorstay“ nagų emalis naudoja geriausias technologijas, suteikiančias jums išliekančias spalvas ilgiau nei 11 dienų. Suteikia nagams glotnų blizgesį, kurio niekada nepraleisite. „Colorstay“ dvigubo cilindro šepetys suteikia tikslų ir tolygų pritaikymą.

Kaina: apie 600 rublių

4. „Revlon Brilliant Strength“ nagų lakas:

Kaip ir pavadinimas, ši „Revlon“ nagų emalė suteikia jūsų nagams nuostabų blizgesį ir puikų ilgaamžiškumą. „Revlon Brilliant Strength“ nagų lakas yra supakuotas su stiprinančia formule, skirta kovoti su lūžinėjimu ir nagų trapumu. Unikalus plačiakampis šepetys suteikia jums lygų sluoksnį be didelių pastangų. Galima įsigyti 24 išskirtinių atspalvių.

Kaina: 480

5. „Revlon Top Speed ​​Fast Dry“ nagų emalis:

Jei ieškote nagų lako, kuris beveik akimirksniu išdžiūsta, jis baigiasi čia. „Revlon Top Speed ​​Fast Dry“ nagų emalis suteikia jums lygų blizgesį, kuris išdžiūsta tik per 60 sekundžių. Greitai džiūstanti formulė papildyta įbrėžimams atspariomis nagų spalvomis, kad šioje pakuotėje gautumėte geriausią.

Kaina: 520 INR

6. „Revlon“ nagų dailės mėnulio saldainiai:

Tai tikrai priklauso ne pasaulyje nagų emalio kategorijai. Įkvėptas kosmoso, „Revlon Nail Art Moon Candy“ gaminamas naudojant naujausias technologijas, kurios suteikia nagams trimatį efektą. Nuostabi apšviesta spalva tikrai suteiks jūsų nagams linksmą ir kosminę išvaizdą.

Kaina: 335-420 INR

7. „Revlon Parfumerie“ kvepiantis nagų emalis:

„Revlon“ yra prekės ženklas, kurio tikslas – patenkinti ir patenkinti klientus. Šis „Revlon Parfumerie“ kvepiantis nagų emalis yra revoliucinis produktas, kuris suteikia jums nuostabiausias nagų spalvas ir nenugalimus kvapus. Blizgantys ryškūs atspalviai džiūsta ir suteikia gaivų aromatą, kuris išlieka visą dieną. Patirkite šią naują spalvą dabar.

Kaina: 420 INR

8. „Revlon Chroma Chameleon“ nagų emalis:

Tai riboto leidimo „Revlon“ kolekcija. „Chroma Chameleon Nail Effects“ suteikia viliojantį chromo efektą kartu su spalvų keitimo technologija. Įsižavėkite pasirinkę 6 žvilgančių spalvų atspalvius, kurie nuolat keičiasi.

Kaina: 520 INR

9. „Revlon“ nagų dailės ekspresionistas:

Išreikškite save ryškiai su šiuo naujausiu „Revlon“ nagų dailės ekspresionistu. Siauras meno šepetys šiame nagų lake leidžia greitai sukurti šedevrą ant nagų. Taigi, kas jus stabdo, išlaisvinkite savyje menininką naudodami penkis galingus spalvų derinius.

Kaina: 300 INR

Šie „Revlon“ nagų lakai yra unikalių savybių, o spalvos yra tiesiog išskirtinės. Turite būtinai juos išbandyti!