Nagų lakas yra aksesuaras, kuriuo sportuoja moterys, nepriklausomai nuo jų amžiaus, nes tai pagerina asmenybę. Nors yra keletas prekės ženklų, kurie gali pasigirti aukščiausios kokybės nagų lakais ir kitomis grožio priemonėmis, „Zoya“ nagų lakai yra vieni geriausių. Jis pavadintas rusų pianistės Zoya Reyzis, kuri kartu su vyru Micheal Reyzis supainiojo „Art of Beauty“, kuri iš pradžių buvo nagų salonas ir išaugo į sudėtingą kompaniją, kurioje yra keli kosmetikos prekių ženklai.

Tarp šių prekių ženklų „Zoya“ išsiskyrė kaip puikus prekės ženklas, prekiaujantis grožio aksesuarais, tokiais kaip nagų lakai. Tai vienas iš pirmųjų prekės ženklų, išleidusių naujoviškų produktų, tokių kaip greitai džiūstantis viršutinio sluoksnio nagų lakas. Jis taip pat sukūrė natūraliausią ir be toksinų nagų laką, taip sukeldamas revoliuciją nagų lako pramonėje.

Populiarios „Zoya“ nagų lako spalvos moterims.

Pažvelkime į 9 geriausius Zoya siūlomus nagų lakus.

1. Zoja nagų lakas grynumo:

Šį nagų laką galima įsigyti kreminės spalvos. Tai vienas iš aukščiausios kokybės produktų, kurie yra ryškiai baltos spalvos ir ryškūs, ir pateisina jo pavadinimą, nes baltas atspalvis yra visiškai grynas ir labai švaraus bei šalto tono.

2. „Zoya Anchor Base Coat“:

„Zoya Anchor“ bazinis sluoksnis yra puikus sluoksnis, kuris, kaip žinoma, stipriai priglunda prie nagų, todėl nagų lakas lieka savo vietoje ir ilgai dėvimas. Jis ne tik lankstus, bet ir padidina nagų lako patvarumą. Tai taip pat apsaugo nuo lūžimo ir taip pat padeda stiprinti nagus.

3. „Zoya Armor“ viršutinis sluoksnis:

Kaip ir pagrindinis lakas, net ir viršutinis sluoksnis yra labai veiksmingas apsaugant natūralius nagus ir neleidžiantiems lūžinėti. Galite naudoti nagus visą dieną, nesijaudindami, kad spalva bus sugadinta. Tai užtikrina nagų nusidėvėjimą, taip pat išlaiko nagų blizgesį.

4. Zoya atnaujina nagų lako atjauniklį:

Kaip rodo pavadinimai, šis zoya produktas yra žinomas kaip nagų lako atstatomasis preparatas. Tai suteikia gyvybės senam nagų lakui, todėl jei turite skubėti į vakarėlį ir neturite laiko tepti šviežio nagų lako, šis atjaunintuvas gali ateiti į pagalbą ir paversti seną aplikaciją nauju laku.

5. Zoya nagų lakas Claudine:

„Zoya“ nagų lakas „Claudine“ priklauso juodos ir pilkos spalvų šeimai ir yra metalizuotas. Ji yra prašmatnios spalvos ir suteikia ypatingai protingą išvaizdą ją dėvinčiam asmeniui.

6. Zoya nagų lakas Maria-Luisa:

Šis spalvotas nagų lakas turi auksinį celofano akcentą ir gali būti lengvai sluoksniuojamas pagal pageidavimą. Jis priklauso aukso šeimai su ypatingo efekto apdaila. Tai mėgstamas jaunų vakarėlių lankytojų.

7. Zoya nagų lakas Livingstonas:

Šis zoya nagų lakas yra rudens raudonos spalvos nagų lakas. Jis gali suteikti „hautelook“, nes yra kreminės spalvos ir vėsus.

8. Zoya nagų lakas Giovanna:

Nuostabus spalvotas nagų lakas su metalo apdaila, šis nagų lakas yra madingiausia spalva ir yra labai madingas. Smaragdo žalia yra stulbinanti ir pagerina asmenybę.

9. Zoya nagų lakas „Piaf“:

Šis nagų lakas taip pat priklauso metalinių spalvų šeimai. Tai šviežia spalva, turinti daug ryškumo ir linksmumo. Tai lengva nešioti, nes spalva yra blizganti ir gana subtili.

„Zoya“ nagų lakas teigia neturintis toksinų. Jį galima nešioti išskirtinai ilgą laiką. Šiose apdorojimo formulėse nėra chemikalų, tokių kaip formaldehido derva, kamparas, dibutilftalatai arba tiesiog formaldehidas. Taigi, jei tikrai nekantraujate dėvėti patrauklius atspalvius, nepakenkdami nagams, galite saugiai rinktis iš aukščiau paminėtų variantų.