Nagų lako tepimas yra vienas mėgstamiausių beveik visų merginų pomėgių. Yra ir priklausomų merginų, kurios reguliariai keičia nagų dažus ir eksperimentuoja su jomis. Norint pašalinti nagų dažus, įprasta naudoti nagų lako valiklius. Tačiau daugelis vartotojų nežino, kad nagų lako valiklis turi cheminį acetoną, kuris yra kenksmingas.

9 paprasti būdai natūraliai pašalinti nagų laką:

Štai keletas būdų, kai galvojate, kaip saugiai pašalinti nagų laką,

1. Tamsių nagų dažų naudojimas:

Kaip pašalinti nagų laką - naudojant tamsius nagų dažus

Tai gali jus šokiruoti, tačiau kai užtepėte šviesios spalvos nagų laką, tamsią atspalvį padėsite pašalinti esamą nagų laką. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užtepti tamsų atspalvį storu sluoksniu ir iškart nuvalyti jį medvilne.

2. Naudokite dantų pastą:

Kaip natūraliai pašalinti nagų laką - naudokite dantų pastą

Galvojate, kaip natūraliai pašalinti nagų laką naudojant dantų pastą! Tiesiog užtepkite didelę dalį baltos dantų pastos ant nagų ir nuvalykite ją senu dantų šepetėliu. Balta dantų pasta pakels ir pašalins nagų dažus nuo nagų.

3. Kūno purškiklis:

Kaip pašalinti nagų dažus - kūno purškiklis

Kai jūsų protas galvoja, kaip pašalinti nagų dažus, geriausias pasirinkimas būtų akimirksniu purškiamas kūno purškiklis. Tiesiog pabarstykite purškikliu, laikydamiesi saugaus atstumo nuo nagų dažų, ir greitai nuvalykite purškiklį nuo nagų, naudodami medvilnę.

4. Kai kurie plaukų purškikliai:

Geriausias būdas pašalinti nagų laką - kai kurie plaukų purškikliai

Panašūs kaip kūno purškikliai naudojami kaip geriausias nagų lako pašalinimo būdas. Tiesiog užpurkškite plaukų lako ant nagų ir švelniai patrinkite medvilniniu tamponu. Greitai nuvalykite purškiklį, nes jis gali išdžiovinti nagus ir nulupti.

5. Citrinų sulčių ir acto mišinys:

Ką naudoti norint pašalinti nagų laką - citrinų sulčių ir acto mišinį

Galvojate, ką naudoti, norint natūraliai pašalinti nagų laką! Citrinų sultys ir actas yra puikus atsakymas į jūsų klausimą. Tiesiog paimkite 1 šaukštą šviežių citrinų sulčių ir sumaišykite su 1 šaukštu baltojo acto. Gerai išmaišykite ir 5-10 minučių pamirkykite pirštus mišinyje. Naudokite į mišinį pamirkytą vatos diskelį ir juo lėtai nuvalykite nagus.

6. Viršutinis nagų sluoksnis:

Kaip pašalinti nagų laką - viršutinį nagų sluoksnį

Skaidrus viršutinis nagų sluoksnis yra gana naudingas pašalinant nagų dažus. Norėdami pašalinti nagų dažus šiuo metodu, jums tereikia užtepti gerą viršutinio sluoksnio sluoksnį ant nagų ir nuvalyti jį medvilne, neleidžiant jam išdžiūti.

7. Kvepalai:

Kaip pašalinti nagų laką - kvepalus

Mėgstu naudoti kvepalus! Bet ar žinojote, kad taip pat galite pašalinti nagų dažus! Tiesiog įmerkite į jį vatos diskelį ir juo patrinkite nagus, šiek tiek spausdami nagus. Tai akimirksniu duotų norimų rezultatų.

8. Šiltas vanduo su sausa šluoste:

Kaip natūraliai pašalinti nagų laką - šiltas vanduo sausu skudurėliu

Tai dar vienas natūralus būdas pašalinti nagų dažus vienu šūviu. Norėdami tai padaryti, tiesiog įpilkite šilto vandens į dubenį ir pamerkite pirštus į jį beveik 20-25 minutes. Nuimkite pirštus ir švelniai patrinkite nagus ant sauso audinio. Tai lengvai pašalina nagų dažus.

9. Alkoholio vartojimas:

Alkoholio naudojimas geriausias būdas pašalinti nagų laką

Alkoholis laikomas stipriausiu ingredientu, kuris lengvai pašalina nagų dažus. Alkoholio vartotojas tiesiog turi įtrinti šiek tiek alkoholio ir nuvalyti medvilne. Arba užtepkite šiek tiek alkoholio ant medvilnės ir patrinkite ja nagus.

Yra įvairių natūralių būdų, kai jums įdomu, kaip pašalinti nagų laką. Jie pagaminti iš natūralių ingredientų, kurie mažiau kenkia nagams. Be to, tam tikrais būdais žmonės, norėdami apsaugoti nagus nuo sausumo, naudoja drėkinamąsias priemones.