Ar esate pamišęs dėl nagų dailės dizaino? Ar kada nors bandėte juodai baltus nagų dailės dizainus? Juoda ir balta yra gyvybiškai svarbus spalvų derinys, spalvų derinys, kuris beveik visada atrodo gerai, pradedant namų dekoru, drabužiais ir ypač nagais. Be abejo, jūs ieškote daugybės elegantiškų ir prašmatniai atrodančių nagų, o tada juoda ir balta yra vienas geriausių būdų..

Tai spalvų mišinys, kuris nuolat madingas ir stilingas. Tai tinka beveik viskam ir jokiu būdu neatrodo nuostabi. Tai puikiai tinka tiek apsvaiginti, tiek oficialiems renginiams, kitaip labiau atsipalaidavusiems su kasdieniais veiksmais. Galite išbandyti daugybę skirtingų stilių ir modelių pagal dvi spalvas – juosteles, taškus, blizgučius, geometrinius atspaudus ir dar daugiau.

Juodos ir baltos spalvos nagų dailės dizainas:

Žemiau aš paaiškinau keletą unikalių ir geriausių juodai baltų nagų dailės dizainų. Jie yra tokie;

1. Papuošalų nagų dailė:

Papuošalų nagų dailė

Šis nagų dailės dizainas yra labai madingas ir protingas. Paprasčiausias kriterijus yra tai, kad jį galima užpildyti ant plačių nagų; kvadrato formos failas yra papildoma nauda. Tai geras būdas pasigirti vadinamuoju „kambariu“ ant nagų.

2. Šviežias sniegas:

Šviežias sniegas

Tai gali būti prašmatniausi nagai visoje grupėje. Šviečiančio perlų lako ir blizgančių sidabro galiukų derinys sukuria šiuos nagus, kurie atrodo kaip tik sniegas. Įspūdingas!

3. Gėlių nagų dailė:

Gėlių nagų dailė

Šiuo dizainu sukurta gėlė ant nagų. Tokie nagų dailės dizainai suteiks jums kažką unikalaus. Galite pasirinkti įvairių rūšių gėles, kurios skiriasi dydžiu ir spalvomis. Šiame menininkas naudoja trijų spalvų nagų laką: juodą, baltą ir mėlyną. Tai paprasta, bet patrauklu.

4. Juoda & Balto vandens marmuro sūkurinis nagų dailė:

Juoda & amp; Balto vandens marmuro sūkurinis nagų dailė

Visada rinkitės kambario temperatūros vandenį ir nepamirškite apsaugoti odos aplink nagą juostele ar riebiu kremu, kad būtų lengviau pašalinti likusį laką.

5. Naudokite efektinius lakus:

Naudokite efektinius lakus

Rinkoje galima įsigyti daugybę efektingų nagų lakų, tokių kaip „Crackle“ efektas, „Magnetinis efektas“, „Croc“ efektas, lakai, keičiantys spalvą ir pan. Galite juos tiesiog užtepti, kad nagai atrodytų greitai ir skirtingai..

6. Naujųjų metų išvakarės „Juodosios žvaigždės“:

Naujųjų metų išvakarės Juodosios žvaigždės

Labai greitai, kai nuspręsite eiti nespalvotai, dar nereiškia, kad negalite savo manikiūro apimti linksmybių. Įspūdingos žvaigždės ir blizgučiai suteikia džiaugsmingą nuojautą.

7. „Zebra“ nagų dailė:

„Zebra“ nagų dailė

„Zebra“ nagai atrodo nuostabūs, kai jie atliekami teisingai ir tiksliai. Tai gyvūnų piešinių nagų dailė, kuri atrodo labai stilingai, kai padaryta teisingai! Tai geriausiai tinka trumpiems nagams. Galite naudoti zebros atspaudų nagų dailę skirtingais būdais, atsižvelgiant į kambario, su kuriuo stengsitės, matmenis. Kaip pagrindą galite naudoti skaidrų nagų laką.

8. Polka Dots:

Taškeliai

Pažvelkite į šį singlą. Šis taškinis nagų dailė atrodo stilingai, taip pat elegantiškai, baltos spalvos aplinkoje, suprojektuota mažų juodų taškelių. Tai labai paprasta atlikti. Svarbiausia stebėti madą – naudoti kitokį foną ir taškinį tašką ant bevardžio piršto.

9. Saldymedžio nagai:

Saldymedžio nagai

hipnotizuoti šiais juodais ir baltais dryžuotais nagais. Jei tai atrodo kaip stilius, kurį galite matyti fiziškai siūbuojantį visą parą, siūlome praleisti dryžuotoje štampavimo plokštelėje, kad pagreitintumėte metodą.

10. Katės nagai:

Katės nagai

Norėdami gauti tokią išvaizdą, sukurkite baltą apvalų veido galiuką ir pridėkite du mažus trikampius ausims. Šiuo metu nubrėžkite 2 juodus taškus akims ir 1 – nosiai. Nubrėžkite katės burną ir ūsus. Atlikite polka taškus ant visų papildomų nagų. Uždenkite nagus viršutiniu sluoksniu, kad priliptų prie piešinio.