Geriausi voratinklio nagų dailės dizainai

„Spider Web“ nagų dailės dizainas padėtų jūsų nagams atrodyti nepaprastai puošniai. Lengvas būdas sukurti tokį nagų dizainą yra pirmiausia nudažyti nagą pagrindo spalva, pavyzdžiui, juoda. Naudokite kitą kontrastingą spalvą, kad abi spalvos būtų vienodai matomos, pavyzdžiui, balta. Dabar paimkite labai ploną šepetėlį ir uždėkite įstrižą brūkšnį per nagą. Tada atlikite dar du smūgius: vieną į kairę ir vieną į dešinę nuo pirmojo smūgio. Tarp smūgių padarykite išgaubtus pusiau apskritimus ir taip užpildykite visą nagą, todėl jūsų nagų dailė atrodys kaip voratinklis.

Gražus voratinklio nagų dailės dizainas:

1. Blizgantis nagų pagrindas vorams nagų dailėje:

Blizgus nagų pagrindas vorų nagų dailėms

Kad jūsų voratinklio menas taptų šiek tiek patrauklesnis, galite tiesiog naudoti blizgančius nagų dažus, kurie neturėtų būti labai tamsūs. Pirmiausia padėkite pagrindinę spalvą kaip blizgančius nagų dažus, arba padėkite ją, o tada padėkite blizgančius putojančius nagų dažus. Tada padarykite potėpius tamsesne spalva ir padarykite išgaubtus pusiau apskritimus per nagus, kaip ir ankstesnį. Kad jis taptų unikalus, palikite vieną pirštą dažyti kitaip ir ant jo nupieškite vorą. Pirmiausia nupieškite ovalo formą nago viduryje, tada padarykite aštuonias voro kojas, o iltis – juodo šepetėlio judesiais.

2. Raudona juoda ir balta voro nagų dailė:

Raudona juoda ir balta voro nagų dailė

Raudona, juoda ir balta yra trys nuostabios spalvos, kurios puikiai papildo viena kitą. Tiesiog nudažykite viršutinę nagų pusę raudonu pagrindu, o kitą pusę laikykite tuščią, arba pridėkite blizgių nagų dažų arba netgi galite dažyti juos baltai. Tada nupieškite juodus voratinklius su įstrižomis ir išgaubtomis formomis ir baigsite gražų nagų dailės dizainą.

3. Klasikinis pilkas voratinklio nagų dailė:

Klasikinis pilkas voratinklio nagų dailė

Jei vakarėliui norite gauti elegantiško nagų dailės, turite dažyti nagus tiksliai taip, kaip matote paveikslėlyje žemiau. Paimkite panašius blizgius pilkos spalvos nagų dažus ir dažykite nagus. Paimkite juodą šepetėlį ir perbraukite nagus iš vieno nago kampo ir išlaikykite lygiagrečius tarpus tarp jų. Laikykite vieną nagą pilką ir blizgantį, o tai suteiktų jam unikalumo.

4. Voratinklio nagų dailė ant vieno piršto:

Voratinklio nagų dailė ant vieno piršto

Jei pavargote nuo panašios išvaizdos nagų dailės, išbandykite ką nors kita. Tiesiog gaukite nedidelę dalį nagų kraštų, nudažytų tamsiai mėlyna arba juoda spalva, išskyrus vieną nagą, kuriam norėtumėte suteikti šiek tiek papildomos reikšmės. Visiškai nudažykite nagą tamsia spalva, o likusią palikite tokią, kokia yra. Paimkite ploniausią nagų dailės šepetėlį ir nudažykite voratinklį per tą nagą panašiais judesiais iš vieno kampo ir išgaubto dizaino, kad jis atrodytų kaip tinklas. Pritraukimų pabaigoje pridėkite mažų dėmių ir baigsite.

5. Voro nagų dailė iš nagų vidurio:

Pirmiausia nubrėžkite dvi linijas ir iš vienos pusės padarykite V formą, kuri turėtų būti nagų vidurys, ir tarp jų nubrėžkite dar dvi ar tris linijas, atsižvelgdami į tarpą, ir kaip įprastai išryškinkite tinklelį pusiau apskritimais. Kaip ir apkarpytas paveikslėlis žemiau.

Voro nagų dailė iš vidurio

Tada nudažykite likusį nagą iš abiejų pusių tamsiais blizgančiais nagų dažais, todėl jis atrodo neįprastai. Norėdami papildyti savo nagų dailę, suteikite jai paskutinį įspūdį su mažu žvilgančiu smeigtuku, kaip matote, kad voratinklio centras būtų šiek tiek labiau išryškintas.

6. „Easy Stick-on Web Nail Art“:

„Easy Stick-on Web“ nagų dailė

Lengvas būdas sukurti nagų dailę internete yra tiesiog nusipirkti tinklelio lipdukus (jei jie yra) ir vorus ir priklijuoti juos ant tvarkingos ir švarios paprastos nagų spalvos pagrindo.