Gerai suprojektuoti nagai visada atrodo madingi ir prašmatnūs. Nagų dailė yra puikus būdas eksperimentuoti su nagais ir padaryti juos gražius. Galite juos atlikti profesionaliai arba galbūt išbandyti kai kuriuos dizainus namuose. Kai toliau dirbsite savarankiškai, su laiku galėsite sukurti įmantrius dizainus ir lengvai atskleisti savo kūrybinius įgūdžius. Artėjant atostogų sezonui, visada reikia šaunaus ir įkvepiančio nagų dailės, kuri pakelia Kalėdų dvasią ir jūsų nagai atrodo žvilgantys, pasakiški ir spalvingi.

9 Naujausi Kalėdų nagų dailės dizainai su nuotraukomis:

Čia mes jums paruošėme keletą nuostabių 9 kalėdinių nagų dailės dizainų. Kad šį sezoną galėtumėte įsigyti kažką stebėtinai gražaus.

1. Kalėdų Senelio dizainas:

Kalėdų Senelio dizainas

Puiki Kalėdų nagų dailės dizaino idėja būtų ta, kuri parodytų Kalėdų Senelio skrybėlės įvaizdį. Tai atrodo miela, žavinga ir išryškina šventinį sezoną. Paprastas fonas suteikia žavesio ir atrodo paprastai, bet stilingai.

2. „Jingle Bells“ dizainas:

„Jingle Bells“ dizainas

Kokios Kalėdos be skambėjimo varpų? Jie yra tokia sena ir svarbi Kalėdų tradicijos dalis ir buvo svarbi jos puošybos dalis. Puošniai ir prabangiai atrodantys auksiniai varpai, surišti ant žalių lapų, apsupti ilgų ir spalvingų juostelių, taip gražiai atrodo ant nagų. Tai vienas iš geriausių Kalėdų nagų dailės dizaino.

3. Raudonas ir blizgus dizainas:

Blizgus ir raudonas dizainas

Raudonas ir blizgus dizainas yra labai rafinuotas. Tai labai moteriška ir yra Kalėdų Senelio simbolis. Ilgas juodas diržas su blizgančiu pilku kvadratu atrodo puikiai. Jie atspindi Kalėdų idėją ir priverčia atrodyti šia proga.

4. Kalėdų saldainių cukranendrių dizainas:

Kalėdų saldainių cukranendrių dizainas

Saldainiai yra labai populiarus ir pripažintas Kalėdų nagų dailės puošmena. Moterys juos myli, o kai kurie iš jų taip pat buvo parodyti jų nagų dailėje. Raudonos ir baltos spalvos derinys yra unikalus ir apskritai atrodo viliojantis.

5. Skirtingas Kalėdų nagų dailės dizainas:

Skirtingas Kalėdų nagų dailės dizainas

Mišrus kalėdinis nagų dailės dizainas yra puiki idėja šventiniam sezonui. Ant prancūziškai prižiūrėtų nagų galite užtepti žvilgančių pilkų blizgučių. Taip pat turėtumėte naudoti baltą ir raudoną spalvas, nes jos yra tipiškos Kalėdų spalvos.

6. Elnių dizainas:

Elnių dizainas

Kalbant apie tai, kad jums puikiai atrodytų Kalėdų nagų dailės dizainas, elniai gali būti protingas pasirinkimas. Geriausias, kurį galite nusipirkti, yra Rudolfas, labai garsus raudonasis elnias. Jo didelės akys, blizga nosis ir rudas veidas atrodo žavingai. Šis dizainas gali būti šiek tiek sudėtingas. Todėl visada reikia pasikonsultuoti su specialistu.

7. Lengvas Kalėdų nagų dailės dizainas:

Paprastas Kalėdų nagų dailė

Kalėdos taip pat buvo siejamos su dekoracijomis ir keliais personažais. Jūs vis dar galite įsigyti nagų dailės dizainą, kuris parodo Kalėdų eglutės ir sniego įvaizdį. Taip pat ant kai kurių nagų galite pridėti spalvingą apšvietimą.

8. Pingvinų dizainas:

Kalėdų pingvino dizainas

Pingvinai yra žavingi padarai. Kalėdinis nagų dailės dizainas, kuriame pavaizduotas pingvinas su raudona Kalėdų Senelio skrybėle, atrodo paprastas, bet labai stulbinantis. Kiti tamsiai žalios spalvos nagai atrodo dar patrauklesni.

9. Kalėdų eglutės dizainas:

Kalėdų eglutės dizainas

Bandydamos būti kūrybingoms, kai kurios moterys mėgsta piešti eglutės piešinius ant nagų. Dėl blizgančio ir blizgančio prisilietimo tekstūra tampa blizgi ir blizgi. Nagų galus taip pat galima gerai nudažyti žalios, raudonos ir pilkos spalvos deriniu. Visa idėja yra labai patrauklus ir unikalus kalėdinis nagų dailės dizainas.

Daugiau Kalėdų nagų dailės dizaino kolekcijų: