Nagų dailė tapo viena geriausių idėjų, kaip padailinti nagus, ypač tarp paauglių. Dėl jų nagai atrodo žavingai, stulbinančiai ir labai patraukliai. Yra tiek daug dizaino, kuris šiais laikais tapo labai paklausus, o kai kurie šaunūs ir novatoriški yra kaukolės nagų dailės dizainai. Kaukolės atrodo bauginančiai ir baisiai. Juos geriausia dėvėti, kai lankotės Helovino vakarėlyje, tačiau juos galite atlikti ir bet kurią kitą dieną, ir jie atrodys taip pat ypatingai.

Šis dizainas yra populiarus daugiausia tarp paauglių merginų, nes jos mėgsta eksperimentuoti su naujomis idėjomis ir dizainu. Kai kurie iš jų tai daro net veikiami mėgstamų pankroko žvaigždžių, tokių kaip Avril Lavigne ar Green Day. Čia mes išvardijome keletą geriausių kaukolės nagų dailės dizainų, kad kitą kartą, kai norėsite kažko panašaus sau, šie pasiūlymai bus jūsų įkvėpimas.

1. Baltos ir juodos kaukolės nagų dailė:

Baltos ir juodos kaukolės nagų dailė

Baltos ir juodos kaukolės nagų dailė šiais laikais parduodama kaip karšti pyragaičiai. Merginos be galo jas myli ir atrodo, kad populiarumas kiekvieną dieną didėja. Šio dizaino kaukolės yra labai gerai nudažytos, o mažo balto kryžiaus vaizdas pabrėžia jūsų nagų grožį. Jie yra stiprus pankroko simbolis.

2. Spalvotas kaukolės nagų dailė:

Spalvotas kaukolės nagų dailė

Merginos, mėgstančios eksperimentuoti su skirtingais dydžiais, formomis ir raštais, gali pasidaryti sudėtingą kaukolės nagų dailės dizainą. Šis naudojamas spalvų derinys, pavyzdžiui, persikų, balta, juoda ir žalia, todėl jūsų nagai atrodo patraukliai ir pasakiškai.

3. Rožinės kaukolės nagų dailė:

Rožinės kaukolės nagų dailė

Visiems pasaulio Avril Lavigne gerbėjams, ieškantiems kūrybingo kaukolės nagų dailės dizaino, tai turėtų būti būtent jums. Tvirta rožinė spalva tikrai papildo jūsų nagus, o kaukolių vaizdas primena visas Avril Lavigne tatuiruotes. Jie atrodo protingi, gražūs ir berniukiški; visai kaip ji.

4. Jaunas ir mielas kaukolės nagų dailė:

Jaunas ir mielas kaukolės nagų dailė

Labai miela ir jaunatviška pasidaryti sau kaukolės nagų dailės dizainą, kuris parodo daugelio kaukolių įvaizdį. Dizainas turi daug detalių, kurios daro modelį labai įdomų. Kai įdėsite šį, tikrai sulauksite daug dėmesio.

5. Violetinė kaukolės nagų dailė:

Violetinė kaukolės nagų dailė

Tai paprastas kaukolės nagų dailės dizainas. Tai vienas iš geriausių spalvų ir patrauklių kaukolių nagų dailės dizaino paaugliams.

6. Gėlių kaukolės nagų dailė:

Gėlių kaukolės nagų dailė

Gėlių kaukolės nagų dailė yra labai moteriška ir novatoriška. Jame yra daug formų, dizaino ir modelių. Mėlynos, rožinės ir geltonos spalvos gėlių derinys, kuris turėtų reikšti kaukolės akiduobes, yra labai intriguojantis ir kūrybingas dizainas. Dantys yra labai geros formos ir beveik atrodo meniškai.

7. Kaukolė su lanko nagų dailė:

Kaukolė su lanku Nagų dailė

Kaukolė su lanko nagų dailė yra labai įdomus dizainas. Tai rodo kaukolės vaizdą su lanku ant galvos. Prieš pradėdami nagus, juos reikia nuvalyti ir gerai prižiūrėti, kitaip gali būti sunku juos atrodyti nepriekaištingai.

8. Sidabrinės kaukolės nagų dailė:

Sidabrinės kaukolės nagų dailė

Sidabrinės kaukolės nagų dailė tapo miesto kalba. Jie tokie populiarūs, madingi ir prašmatnūs. Visiškai patraukliai atrodo sidabriniai nagai, ant kurių nupieštos kaukolės su kaulais. Taip pat buvo pridėtos širdžių ir gėlių formos. Visa perspektyva yra labai išgalvota, patraukli ir stulbinanti.

9. Stilingas kaukolės nagų dailė:

Stilingas kaukolės nagų dailė

Stilingas kaukolės nagų dailės dizainas tikrai sulauks daug komplimentų. Atrodo kerinčiai, meniškai, nuostabiai, labai šauniai ir intriguojančiai.

Kaukolės nagų dailė yra populiariausia, todėl tai yra labai intriguojantis ir kūrybingas dizainas. Ar jums patinka šis straipsnis, pakomentuokite savo pasiūlymus.