Padėkos diena yra laikoma viena populiariausių švenčių JAV. Kaip rodo pavadinimas, Padėkos diena švenčia dalijimosi, brolybės ir bendrystės dvasią. Todėl šeimos, didelės ir mažos, šią dieną susirenka į nuostabią šventę, kol visos išvardija dalykus, už kuriuos labiausiai dėkoja. Ši garsi JAV šventė taip pat įkvėpė nagų dailę.

Nagų dailė kaip išraiškos forma per pastaruosius kelerius metus įgavo pagreitį, nes ji suteikia jaunoms moterims ir mergaitėms galimybę „apsirengti“ nagus, kad suteiktų jiems daugiau asmenybės ir žvilgesio. Todėl, kai kartu pridėsite Padėkos dieną ir nagų dailę, būsite nustebinti turimais keistais nagų dizainais. Be to, atsižvelgiant į tai, kad atostogos vyksta paskutinį lapkričio ketvirtadienį, rudens sezonas taip pat daro didelę įtaką Padėkos dienos įkvėptam nagų dailės dizainui, kupinam rudens lapų.

Padėkos dienos nagų dailės dizainas:

1. Rudens lapų nagų dailė:

padėkos nagų dailė

Rudens lapų nagų dailės dizainas atiduoda tinkamą duoklę sezonui, kuriame vyksta Padėkos diena. Šio nagų dizaino rudens atspalviai yra visiškai rodomi, o rudens lapai ant nagų dažomi iš apačios į viršų žemiškais rudos, ochros ir oranžinės spalvos tonais. Tai puikus pavyzdys, kaip galite būti keistas, nebūdamas per garsus. Blizganti danga, esanti ant lapo dizaino, suteikia nagams blizgesio.

2. Rudens įkvėptas nagų dizainas:

Rudens įkvėptas nagų dailė

Rudens nagų dizainas nurodo, kaip gamta ir žemė rudens sezono metu tampa viena. Juodos spalvos dryželiai pridedami dekoratyviniais tikslais, o balti taškeliai papildo bendrą dizainą ir neatrodo žvilgantys. Blizganti danga buvo pridėta, kad suteiktų blizgesio ir picos. Prancūziškas nagų dailės manikiūro stilius prideda charakterio ir palieka nagą pliką, nesukeldamas tuštumos.

3. Piligrimų įkvėptas nagų dailė:

Piligrimų įkvėptas nagų dailė

Piligrimai, kurie buvo oficialūs geros naujienos nešėjai, taip pat yra nagų dailės dizaino įkvėpėjas. Ant kiekvieno nago nupiešti indo, slaugytojos ir viršininko veidai. Šis keistas stilius yra ir mielas, ir puošnus, ir yra populiarus tarp jaunų merginų atostogų sezono metu. Naudodama šiuos simbolius, moteris įkūnys tikrąją Padėkos dienos dvasią.

4. Turkijos įkvėptas nagų dailė:

Turkija įkvėpė nagų dailę

Nė viena Padėkos diena nėra baigta be sultingos Turkijos. Visuose namuose, be kitų ant stalo padėtų skanėstų, stalo centre tikrai yra didelė kalakutiena. Todėl tinka, kad kalakutienos dizainas turėtų rasti kelią ant moters nagų. Mieli kalakutienos motyvai, nupiešti ant nago, yra žemiškų raudonų, geltonų, oranžinių ir rudų tonų.

5. Rudens įkvėptas nagų dailė:

Rudens įkvėptas nagų dizainas

Rudens sezoną visi sutinka visame pasaulyje, nes jis atneša atostogų sezono šilumą. Šie gėlių motyvai, nutapyti žemiško atspalvio fone, geriausiai papildys sezoną. Turtinga tekstūra ir spalva, šis nagų dizainas taip pat pasižymi rafinuotumu.

6. Turkijos plunksnų nagų dailė:

Turkijos plunksnų nagų dailė

Turkijos plunksna suformuoja tam tikrą baldakimą ant nagų sodriomis geltonos, oranžinės, kalkių žalios, mokos ir juodos spalvos spalvomis. Puikus būdas atrodyti madingai.

7. Lapų motyvo nagų dizainas:

Lapų motyvo nagų dizainas

Rudens lapų motyvas nurodomas šiame nagų dizaine, kur dalis lapo yra nudažyta abiejose nagų pusėse ir užbaigta blizgučiais

8. Krentančių lapų nagų dailė:

Krentančių lapų nagų dailė

Lapai, nukritę rudenį, įkvepia šį dizainą, čia vaizduojamą su blizgučiais.

9. Virtos kalakutienos nagų dizainas:

Virtos Turkijos nagų dizainas

Dabar jaunos moterys ir merginos kelyje (ant nagų) gali mėgautis virta kalakutiena. Tai smagu ir skanu!