Violetinė yra karališka spalva. Senovės pasaulyje šią spalvą dėvėjo aukštieji magistratai ir Romos imperatoriai. Ši spalva reiškia gero sprendimo įgūdžius. Ši spalva dėvint ant nagų atrodo tikrai pritrenkiančiai.

Čia yra mūsų 9 geriausi purpuriniai nagų dailės dizainai, kuriuos galite dėvėti su purpuriniais ar net mėlynais drabužiais.

1. Zigzago purpurinis nagų dailė:

Zigzago purpurinis nagų dailė

Tai paprastas nagų dailė, sukurta naudojant dvigubas spalvas. Kad būtų dar įdomiau, šios dvi spalvos buvo sujungtos taip, kad atrodytų kaip viena išnyks į kitą. Galite išbandyti šį nagų dailę. Jūs galite padaryti visus arba tik vieną nagą, kaip parodyta paveikslėlyje, zigzago raštu. Norėdami sukurti modelį, naudokite nagų dailės šepetėlį.

2. Paprasti blizgantys violetiniai nagai:

Paprasti blizgantys violetiniai nagai

Kartais paprastas nagų lakas su blizgučiais gali būti tinkamas pasirinkimas ypatingai nakčiai. Aukštos kokybės nagų dažus su blizgučių dalelėmis galite įsigyti iš tokių kompanijų kaip „China Glaze“ ir kitos. Jei vis dėlto tokių spalvų negaunate arba negalite jų nusipirkti, visada galite naudoti birius blizgučius, kad atrodytų žvilgantis ir blizgus.

3. Purpuriniai dizainerio nagai:

Purpuriniai dizainerio nagai

Kitą didelį susibūrimą galite dėvėti dizainerio purpurinį nagą. Violetiniai dizainerio nagai atrodo labai gražiai, kai jie yra dažomi rankomis. Tokio tipo nagus galite sukurti savo namuose. Pradėkite nuo prancūziškų galiukų kūrimo. Sekite tai naudodami purpurinius blizgančius nagų dažus arba purius purpurinius blizgučius. Naudokite keletą dryžių su nagų dailės šepetėliu ir sekite keletą baltų taškų.

4. Purpuriniai rankų gėlių nagai:

Purpuriniai rankų gėlių nagai

Galite sukurti purpurinius rankų gėlių nagus, kurie atrodo stilingai, ir galite juos dėvėti bet kokiai progai. Violetinis gėlių nagas tinka net nuotakos progoms. Norėdami sukurti gėlių rašto dizainą, galite naudoti savo nagų dailės šepetėlį ir kai kuriuos dažus.

5. Abstrakti violetinė nagų dailė:

Abstrakti violetinė nagų dailė

Abstraktūs nagai šiais laikais yra gana populiarūs. Galite dėvėti abstrakčius nagus su beveik visų tipų apranga. Violetiniai abstraktūs nagai atrodo tikrai gerai. Kartu su dizainu, kuris yra šiek tiek actekų modelio, jis atrodys dar geriau. Galite pabandyti sukurti nagų dailę, tokią kaip aukščiau, ir užbaigti matiniu skaidriu laku.

6. Violetiniai leopardo nagai:

Violetiniai leopardo nagai

Mėgstate gyvūnų spaudinius? Naktį galite išbandyti tokį nagų dailę. Purpurinis leopardo raštas ne tik atrodo stilingai, bet ir madingai. Galite juos papuošti akmenukais.

7. Abstraktūs gėlių nagai:

Abstraktūs gėlių nagai

Gėlių raštai visada gražiai atrodo ant nagų. Ant nagų galite išbandyti tokius gėlių modelius, kaip aukščiau. Atrodo tikrai gerai. Nustatyta purpurine spalva, ji atrodo ramesnė ir puošnesnė. Tokį nagų dailės dizainą galite padaryti naudodami savo nagų dailės rinkinį.

8. Bling Purple Nails:

Bling Purple Nails

Krištoliniai nagai yra nauja tendencija, kuri šiais laikais dažniausiai pastebima tarp įžymybių. Taip pat galite išbandyti krištolo nagus. Įsigykite nagų dailės kristalų pakuotę ir padėkite juos ant lengvesnių nagų dažų. Tai pasirodys spalvingas nagų dailė.

9. Purškiami nagai:

Purškiami nagai

Tokio tipo purškiamus nagus galima sukurti atlikus atvirkštinį prancūzišką manikiūrą. Sutepkite likusią dalį ir sukurkite šią išvaizdą. Jums gali tekti atlikti keletą bandymų, kol galėsite pasiekti tobulą dizainą. Ar išbandysite tai?

Purpuriniai nagų dailės modeliai puikiai tinka sarees ir salwars. Šis nagų dailės stilingas ir turtingas.