Nagų dailė, kaip ir tatuiruotės, pastaraisiais metais pamažu populiarėjo. Žmonės pradėjo naudoti daugiau nagų dailės tiek oficialiems, tiek neoficialiems renginiams, ir ši meno rūšis tapo būtinu aksesuaru daugeliui žmonių visame pasaulyje. Skirtingai nuo tatuiruočių, nagų dailė išliko subtilesnė meno forma, nes ji neapima nuolatinio dizaino. Labai svarbu žinoti, kaip žingsnis po žingsnio dažyti nagus. Dizainus galima lengvai pašalinti, jei norite juos visiškai pakeisti arba pašalinti. Nagų dailės kūrimas yra lengvas ir reikalauja, kad būtumėte šiek tiek kūrybingi dėl savo nagų dizaino. Kūrybiškumas yra labai svarbus šiam menui, ir viskas, ko jums reikia, yra storas įvairių spalvų nagų lakas ir galbūt blizgučiai, jei norite toliau eksperimentuoti. Yra labai paprastas procesas, kuriuo galite sukurti nagų dailę. Žemiau pateikiamas išsamus būdas, kaip puikiai nudažyti nagus?

nagų dailės parduotuvės Indijoje

Surinkite visus savo įrankius kartu:

Pirmasis žingsnis norint gauti puikių nagų dailės priemonių yra surūšiuoti visas reikalingas priemones vienoje vietoje. Tai apima jūsų pasirinktas nagų lako spalvas, valiklius, šepečius, džiovintuvą ir viską, ko jums reikia. Taip pat šone laikykite gerą vatos gabalėlį, kad galėtumėte lengvai nuvalyti išsiliejusius daiktus. Jūsų įrankiai yra labai svarbūs, kai kalbama apie tinkamus nagų dailės dizainus, nes kuo daugiau spalvų turėsite, tuo daugiau galėsite eksperimentuoti su įvairiais dizainais.

Kūrybiškumas:

Antras svarbus dalykas, kurį turite turėti, yra kūrybiškumas. Turite būti pasirengęs eksperimentuoti su įvairiais dizainais, kad rastumėte tą, kuris puikiai tinka progai, kuriai norite naudoti nagų dailę. Laisvą dieną galite sėdėti kelioms valandoms ir eksperimentuoti su daugybe dizainų, kad rastumėte sau tinkamiausią ir lengviausią. Praktika neabejotinai patobulins jūsų įgūdžius ir sutrumpins konkretaus dizaino sukūrimo laiką.

Dubuo vandens:

Laikykite dubenį vandens arti, nes niekada nežinote, kada reikia nuplauti išsiliejimą, kuris gali atsirasti dirbant kuriant nagų dailę. Vanduo taip pat gali būti naudojamas greitai išdžiovinti nagų dailę, jei žinote, kaip tinkamai naudoti vandenį. Ledinis vanduo yra geriausias būdas greitai išdžiovinti nagus, panardinant ir laikant juos vandenyje mažiausiai dvidešimt minučių. Vanduo yra labai naudinga priemonė darant dailų nagų dailę

Pastovios rankos:

Jei žinote, kaip lakuoti nagus, reikalingos pastovios rankos. Prieš pereinant prie nagų, visada geriau nupiešti norimą naudoti piešinį ant popieriaus lapo. Nagų dailė yra palyginti lengva ir puikiai atrodo, kai naudojami drąsūs ir lengvi dizainai. Piešę piešinį ant popieriaus, gausite nuorodą ir tuo pačiu suteiksite pasitikėjimo savimi tęsti tą patį piešinį ant nagų.

Nurodymai:

Nagų dailės kūrimo kryptys yra paprastos, atlikite aukščiau minėtą procesą ir kai iš tikrųjų atsisėsite atlikti darbų, skirkite laiko šonams valyti, o pirštus tepkite laku. Naudokite pasirinktą spalvą ir užtepkite du sluoksnius, kad išlaikytumėte tirštumą. Po to galite naudoti nedidelį teptuką, kad pradėtumėte kurti pasirinktą dizainą. Jei norite, kad dizainas sėkmingai išdžiūtų bent 15 minučių, prieš pridėdami blizgučių, jei norite. Tai yra visas nagų dailės kūrimo procesas.

„Diy“ nagų dažų idėja:

Pastelės yra naujausia nagų dažų tendencija. Jie būna daugybės subtilių atspalvių ir aktų. Pastelinės spalvos ant pirštų atrodo labai kreminės ir gali išryškinti tą prašmatnų vaizdą. Jie puikiai tinka dienos vakarėliams.

Jei ieškote kažko, kas atrodytų švariai, minimaliai, bet gražiai, vadovaukitės šiais patarimais, kad sukurtumėte tobulus pastelinius nagus:

  1. Pasirinkite gražų atspalvį iš daugybės pastelių- nuogas, alyvinis, kūdikio mėlynas, cukraus vatos ir kt.,
  2. Nubraukite nagus, kad gautumėte lygų paviršių
  3. Užtepkite pagrindinį sluoksnį ir leiskite jam išdžiūti
  4. Kai jis išdžius, užtepkite antrą sluoksnį.
  5. Jei jums labiau patinka matinis vaizdas, galite leisti antrajam sluoksniui išdžiūti.
  6. Ieškote blizgaus? Ant viršaus užtepkite skaidrų nagų laką ir palikite išdžiūti

Viola! Esate pasiruošę puikuotis nuostabiai nudažytais nagais.

Nagų dažai ne tik suteikia nagams grožio, bet ir suteikia joms stiprybės. Geros kokybės nagų lako pasirinkimas gali padėti apsaugoti lūžinėjančius nagus. Išoriniam nagų sluoksniui apsaugoti rekomenduojama naudoti valiklį be acetono. Turėdami šiek tiek kantrybės ir tikslumo, galite sukurti nagus, kurie gali užkariauti pasaulį.