Nagai yra labai svarbus mūsų kūno veiksnys ir padeda papildyti kūno rafinuotumą bei grožį. Be mūsų nagų mūsų rankos atrodytų tuščios ir tuščios. Jie naudojami įvairiems darbams, kurių nebūtų įmanoma padaryti be jų. Nagai auga natūraliai ir turi būti prižiūrimi, kad atrodytų gražiai. Kartais žmonės susiduria su tam tikromis problemomis, susijusiomis su nagais – nuo lėto augimo iki pageltimo, kurias galima lengvai išspręsti naudojant paprastas namų gynimo priemones, kurios veikia greitai ir efektyviai. Žemiau pateikiama išsami informacija apie tai, kaip efektyviai naudoti alyvuogių aliejų nagams pagerinti.

Alyvuogių aliejus

Alyvuogių aliejus yra labai natūrali ir oksiduojanti medžiaga, kuri yra puiki priemonė bet kokiai nagų problemai, su kuria galite susidurti:-

Šildomas alyvuogių aliejus:

 • Į dubenį supilkite šiek tiek alyvuogių aliejaus ir kaitinkite mikrobangų krosnelėje, kol alyvuogių aliejus bus gražus ir karštas.
 • Tada panardinkite pirštus į alyvuogių aliejų ir palaikykite ten 15-20 minučių.
 • Padarykite tai bent tris kartus per savaitę, kad nagai būtų sveiki.

Šildomas alyvuogių aliejus užtikrina gerą jūsų nagų drėkinimą. Šildomas alyvuogių aliejus yra puikus oksidatorius, padedantis drėkinti jūsų odeles aplink nagus, taip skatinant drėkinimą ir skatinant nagų augimą. Jei viskas bus padaryta tinkamai, laikui bėgant oda aplink nagus ir nagai bus fantastiškos būklės.

Masažas:

 • Masažas yra dar vienas veiksmingas būdas išlaikyti sveikus nagus.
 • Kasdien įmasažuokite alyvuogių aliejų į odeles ir nagus, kad sulauktumėte drėgmės.
 • Padarykite tai naktį ir palikite per naktį. Arba masažuokite bet kuriuo paros metu, kai nieko nedarote.

Nuolatinis masažas padės įgyti daugiau drėgnų nagų, palyginti su tuo, ką turėjote anksčiau. Alyvuogių aliejaus masažas yra lengvas procesas, kurį galima greitai užbaigti. Nagų masažas alyvuogių aliejumi yra puikus būdas rankiniu būdu paskirstyti aliejų aplink odą ir pirštų galiukus, kad aliejus patektų į visas pirštų vietas..

Buferis:

 • Norėdami suteikti nagams naują blizgesį, alyvuogių aliejų patepkite tiesiai ant nagų, tada nuvalykite, tada naudokite švarią šluostę kaip buferį. Tai suteiks nagams naują blizgesį, kurio anksčiau nematėte.
 • Taip pat galite naudoti sausą kempinę, kad lėtai glostytumėte odą, kad išvengtumėte odos pažeidimų. Kuo švelnesnis būsite, tuo nagai bus švaresni ir sveikesni.

Buferis yra puikus būdas pasiruošti bet kokiam įvykiui, kuriame norite žaibiškai ir gerai prižiūrimi nagai. Baigti reikia labai mažai laiko ir tai yra viena iš paprasčiausių namų alyvų aliejaus priemonių jūsų nagams.

Uždenkite:

Norėdami pridėti naują blizgesį,

 • padidinkite nagų ir pirštų drėkinimą, pirštų galiukus mirkykite šiltame alyvuogių aliejuje 15–20 minučių, tada natūraliai nusausinkite rankas, nenusivalydami.
 • Tada uždėkite dvi pirštines ant rankų ir palikite per naktį.
 • Padarykite tai bent du kartus per savaitę, kad gautumėte puikių rezultatų.

Visada naudokite švarias pirštines ir nusiplaukite pirštines, kurias naudojote ryte, kad alyvuogių aliejaus likučiai neliktų atgal, kai vėl reikės naudoti pirštines. Pirštinės yra skirtos sugauti alyvuogių aliejų, kad pirštai laikui bėgant išliktų drėgni. Tai puiki priemonė skatinti nagų augimą, jei turite šią specifinę problemą.

Jei įmanoma, mūvėkite nesugeriančias pirštines, kad per naktį iš rankų paliktų labai mažai alyvuogių aliejaus.

Aliejai, tokie kaip arbatmedžio aliejus ir alyvuogių aliejus, yra žinomi kaip stiprinantys nagus. Alyvuogių aliejus kojų nagams taip pat yra geras būdas išlaikyti nagų sveikatą. Jis greitai įsigeria į odą ir pašalina trapius nagus. Jie taip pat padeda atkurti drėgmę ir efektyviai supakuoti į nagus. Išbandykite tai šiandien ir pamatysite geriausius rezultatus per mėnesį.