Achilo sausgyslė reiškia tam tikrą būklę, kai apatinės kojos gale yra stiprus skausmas, ty šalia kulkšnių ir kulnų. Skausmas kartais taip pat sukelia kojų patinimą. Žmonėms, kenčiantiems nuo šios problemos, gali būti sunku vaikščioti ar bėgti dėl didelio skausmo. Yra įvairių namų gydymo būdų Achilo sausgyslės skausmui. Šios namų gynimo priemonės Achilo sausgyslių uždegimui gali padaryti stebuklus ir greitai išgydyti skausmą. Štai kodėl dauguma žmonių renkasi Achilo sausgyslės skausmo gydymą namuose. Taigi, jei norite natūralaus gydomojo fortendonito, tai yra geriausios namų gynimo priemonės.

namų gynimo priemonės Achilo sausgyslės skausmui

Achilo sausgyslės skausmas: priežastys.

Achilo sausgyslių priežastys:

1. Didėjantis amžius:

Kai jūsų kūnas sensta, jis tampa labiau pažeidžiamas traumų ir skausmo. Dėl šios priežasties daugelis jūsų kūno dalių, įskaitant kojas, silpnėja.

2. Staigus fizinio aktyvumo padidėjimas:

Jei esate sporto salės keistuolis, galbūt turite įprotį reguliariai treniruotis. Bet jei staiga padidinsite treniruotės intensyvumą, galite kentėti nuo Achilo sausgyslės.

3. Nutukimas ir antsvoris:

Jei turite antsvorio ir esate nutukęs, galite kentėti Achilo sausgyslės skausmo problemą, nes per didelis kūno svoris per daug spaudžia jūsų kojas.

4. Nešioti netinkamus batus ar aukštakulnius:

Moterys, avinčios aukštakulnius, paprastai kenčia nuo Achilo sausgyslės. Tas pats pasakytina apie tuos asmenis, kurie turi įprotį avėti netinkamus batus.

5. Medicininės sąlygos:

Žmonės, kenčiantys nuo tam tikrų sveikatos sutrikimų, tokių kaip psoriazė ar aukštas kraujospūdis, taip pat kenčia nuo Achilo sausgyslės.

Achilo sausgyslės skausmas: simptomai.

Žemiau pateikiami pagrindiniai Achilo sausgyslės skausmo simptomai:

1. Patinimas:

Jei staiga pajusite diskomfortą ir skausmą ar pastebėsite patinimą apatinėje kojų dalyje, ypač kulnuose, gali būti, kad kenčiate nuo Achilo sausgyslės.

2. Įtempimas aplink blauzdos raumenis:

Blauzdos raumenys yra svarbiausios kojų dalys. Jei manote, kad blauzdos raumenys praranda lankstumą ir tampa įtempti, tai gali reikšti, kad sergate Achilo sausgysle.

3. Ribotas kojų judesys:

Jei manote, kad sumažėjo jūsų kojų lankstumas ir jose yra ribotas judesys, tuomet galite kentėti Achilo sausgyslės skausmą.

4. Kulno šiluma:

Jei oda šalia jūsų kulnų staiga tampa šilta, kai ją liečiate, gali būti, kad kenčiate nuo Achilo sausgyslės.

10 geriausių namų gynimo priemonių Achilo sausgyslės skausmui:

Jei ieškote kulkšnies sausgyslių gydymo namuose, jums geriausiai tinka šie 10 geriausių Achilo sausgyslės skausmo gydymo būdų:

1. Ledo pakuotė Achilo sausgyslės skausmui gydyti:

išgydyti Achilo sausgyslės skausmą ledo pakeliais

Ledo pakuotė yra viena iš nuostabiausių namų vaistų nuo sausgyslių. Šalto kompreso uždėjimas ant pažeistos vietos padeda jį numalšinti, taip sumažinant skausmą ir bet kokį kitą uždegimą.

Kas yra Procesas:

Jūs turite uždėti ledo pakuotę ant pažeistos vietos ir palikti ją maždaug 2 minutes prieš išimdami. Norėdami gauti geresnių rezultatų, turite pakartoti šią procedūrą 2-3 kartus.

Kaip dažnai tai darote:

Šią procedūrą galite pakartoti daug kartų per dieną.

2. Ricinos aliejus nuo Achilo sausgyslės:

ricinos aliejaus priemonė nuo Achilo sausgyslės skausmo

Vienas iš reikšmingiausių Achilo sausgyslių gydymo būdų namuose yra ricinos aliejus. Ricinos aliejus, esantis ricinoleino rūgštyje, padeda sumažinti patinimą, skausmą ir uždegimą.

Kas yra Procesas:

Jums tiesiog reikia paimti šaukštą ricinos aliejaus ir tada tepti tiesiai ant pažeistos vietos. Norėdami gauti efektyvių rezultatų, turite palikti jį maždaug 20 minučių. Taip pat galite uždėti karštą kompresą, kad gautumėte efektyvesnius rezultatus.

Kaip dažnai tai darote:

Šią sausgyslių uždegimo gydymo priemonę galite naudoti namuose bent du kartus per dieną.

3. Maisto, kuriame gausu vitaminų, vartojimas:

maistas Achilo sausgyslės skausmui

Manoma, kad vitaminai C ir D yra būtini žmogaus organizmui. Jie laikomi geriausiu Achilo sausgyslės gydymu namuose. Jie padeda greičiau gydyti Achilo sausgyslės skausmą.

Kas yra Procesas:

Turite valgyti maistą, kuriame gausu vitamino C ir D, pavyzdžiui, žalias lapines daržoves, citrusinius vaisius, riebią žuvį, kiaušinio trynį, sūrį ir kt..

Kaip dažnai tai darote:

Maistas, kuriame gausu vitaminų, turėtų būti vartojamas reguliariai, kad kūnas būtų sveikas ir be jokių skausmų.

4. Ciberžolės milteliai Achilo sausgyslei gydyti:

Achilo sausgyslės skausmas: žolelių gynimo priemonės

Ciberžolės milteliai laikomi viena iš geriausių namų vaistų nuo sausgyslių. Kurkumino junginys, esantis ciberžolėje, turi įvairių gydomųjų savybių, dėl kurių jis greitai atsigauna nuo Achilo sausgyslės skausmo.

Kas yra Procesas:

Jums reikia išgerti vieną stiklinę karšto pieno ir įpilti šaukštelį ciberžolės miltelių. Reikia gerai išmaišyti ir išgerti.

Kaip dažnai tai darote:

Šį nuostabų gėrimą galite gerti reguliariai, geriausia – naktį.

5. Pipirmėčių aliejus kulnams masažuoti:

aliejai Achilo sausgyslės skausmui

Daugelis žmonių nežino, kad pipirmėčių aliejus taip pat susideda iš mentolio, kuris laikomas natūraliu sausgyslių uždegimo gydymu. Tai padeda sušvelninti patinimą ir skausmą, atsiradusį ant kulnų.

Kas yra Procesas:

Jums reikia sumaišyti 6 lašus pipirmėčių aliejaus kartu su arbatiniu šaukšteliu kokosų aliejaus ir švelniai įmasažuoti šį mišinį į pažeistą vietą. Galite palikti maždaug 30 minučių ir tada nuplauti vandeniu.

Kaip dažnai tai darote:

Norėdami gauti geresnių rezultatų, galite pakartoti šią procedūrą 1-2 kartus per dieną.

6. Miros aliejus masažui:

Viena nuostabiausių natūralių priemonių sausgyslių uždegimui gydyti yra miros aliejus. Tai analgetikas ir priešuždegiminis aliejus, turintis puikių gydomųjų savybių. Šis aliejus veiksmingai padeda sušvelninti Achilo sausgyslės skausmo simptomus.

Kas yra Procesas:

Jums reikia įlašinti 6 lašus šio eterinio aliejaus su šaukšteliu kokosų aliejaus ir gerai išmaišyti. Po to tiesiog masažuokite šį mišinį paveiktoje raumenų srityje. Prieš nuplaudami, turite palikti maždaug 30 minučių.

Kaip dažnai tai darote:

Miros aliejus gali būti tepamas ant raumenų bent du kartus per dieną.

7. Imbieras gydant Achilo sausgyslę:

Vaistažolių vaistas nuo Achilo sausgyslės skausmo

Imbieras yra vienas iš svarbiausių namų gydymo būdų Achilo sausgyslės skausmui. Imbieras turi priešuždegiminių ir analgetinių savybių, kurios padeda sušvelninti uždegimo ir skausmo problemą.

Kas yra Procesas:

Puode reikia užvirti vieną puodelį vandens ir į jį įpilti maždaug 2 colių imbiero. Troškinkite apie 5 minutes ir tada perkoškite mišinį. Po to galite šiek tiek atvėsę gerti šią imbiero arbatą.

Kaip dažnai tai darote:

Šią nuostabią imbiero arbatą galite gerti bent du kartus per dieną.

8. Kaulų sultinio vartojimas:

Sriuba nuo Achilo sausgyslės skausmo

Kaulų sultinys yra vienas iš geriausių Achilo sausgyslių skausmo gydymo būdų namuose. Jį sudaro gliukozaminas ir chondroitinas, kurie padeda greitai išgydyti sausgysles.

Kas yra Procesas:

Turite paimti apie 8 uncijas šviežiai paruošto kaulų sultinio ir juos suvartoti. Viena stiklinė šviežiai paruošto kaulų sultinio paprastai yra 8 uncijos.

Kaip dažnai tai darote:

Vieną kartą per dieną galite išgerti stiklinę šviežiai paruošto kaulų sultinio, kad paspartintumėte natūralų sausgyslių uždegimo gijimo procesą.

9. Epsom druska gydant Achilo sausgyslės skausmą:

Achilo sausgyslės skausmo malšinimas naudojant Epsom druską

Epsomo druska laikoma reikšmingu Achilo sausgyslės gydymu namuose. Jis turi galią išgydyti skausmą, patinimą ir uždegimą bet kurioje žmogaus kūno vietoje.

Kas yra Procesas:

Turite pasiimti ąsotėlį, pilną šilto vandens, ir tada į jį įpilti maždaug pusę puodelio Epsom druskos. Visą šį mišinį reikia supilti į didelį dubenį ir tada pamerkti į jį kojas. Prieš ištraukdami kojas, turite sėdėti maždaug 30 minučių ir nušluostyti.

Kaip dažnai tai darote:

Šią procedūrą galima kartoti reguliariai 2-3 kartus per dieną.

10. Sezamo aliejus kaip priemonė nuo Achilo sausgyslės:

Sezamo aliejus yra nuostabi aliejaus rūšis, kuri laikoma viena iš būtiniausių Achilo sausgyslių gydymo būdų namuose. Tai taip pat padeda sumažinti uždegimą ir skausmą.

Kas yra Procesas:

Jums reikia paimti šiek tiek sezamo aliejaus ir šiek tiek pašildyti. Po to reikia švelniai pradėti masažuoti kojas nuo blauzdos iki kulnų. Turite labai švelniai paleisti rankas iš viršaus į apačią, šiek tiek spaudžiant. Po to koją reikia uždengti storu audiniu ir kurį laiką palikti taip.

Kaip dažnai tai darote:

Sezamo aliejų ant kojų galite tepti reguliariai kasdien prieš miegą.