Peršalimas ir gripas tampa labai erzinantys ir sukelia problemų jūsų aktyviame kasdieniame gyvenime. Tai neleidžia jums atlikti tam tikros veiklos ir neturite pakankamai energijos dėl infekcijos. Rinkoje yra daug gydymo būdų, tačiau namų gynimo būdai yra veiksmingi. Taigi šiame straipsnyje pateikiamas 10 geriausių namų vaistų nuo peršalimo ir karščiavimo sąrašas.

Namų vaistai nuo peršalimo ir karščiavimo

Geriausios namų peršalimo ir karščiavimo priemonės:

Suraskime čia 10 geriausių namų vaistų nuo peršalimo ir karščiavimo.

1. Šilto druskos vandens gynimo priemonė:

Sūrus vanduo

Šnervės skalavimas šiltu sūriu vandeniu padeda sumažinti spūstis, taip pat naikina patogenus. Sumaišykite ketvirtadalį šaukštelio druskos ir ketvirtadalį šaukštelio soda į puodelį, kuriame yra 8 uncijos vandens. Lėtai įkvėpkite per vieną šnervę, užkimšdami kitą pirštu. Nekvėpuokite per stipriai, kitaip skaudės. Darykite tai lėtai. Pakartokite tai tris kartus abiejose šnervėse.

2. Gargle:

Gargle

Skausmas gerklėje veikia labai gerai, jei skauda gerklę ar infekcija neišnyksta. Skalaukite su puse arbatinio šaukštelio druskos 8 uncijose karšto vandens. Jis kovoja su niežtinčiu gerklės pojūčiu ir sausumu.

3. Gerkite karštus skysčius:

Gerti karštą vandenį

Tai lengvas būdas susidoroti su čiauduliais ir bėgančia nosimi. Visą dieną gerkite arbatą, karštą šokoladą, kavą ar bet kurį šiltą skystį. Tai padeda cirkuliuoti ir neleidžia gleivėms tapti tankesnėms. Į arbatą įpilkite medaus, o ne cukraus.

4. Močiutės triukas:

Odos priežiūros patarimai - sumažinkite alkoholio vartojimą

Prieš miegą naktį išgerkite burbono su medumi. Įsitikinkite, kad nevartojate daugiau, nes per didelis alkoholio kiekis uždegs jūsų membranas. Tai sustiprins jūsų diskomfortą.

5. Medus- stebuklingas skystis:

Medus 7

Į puodelį karšto vandens įpilkite du šaukštus medaus ir pusės citrinos sulčių. Pridėkite šiek tiek imbiero, jei galite ištverti aštrų dilgčiojimą, nes pridėjus imbiero į stebuklo taurę jis veiks greičiau. Gerkite šį tuščią skrandį ryte.

6. Garas:

Veido transliacija

Veido garai ar garai yra greičiausias būdas išvalyti sinusus ir kvėpavimo takus, užkimštus gleivėmis. Šiluma padeda ištirpinti tankias gleives ir sumažina jų sukeliamą stresą bei skausmą. Tai leidžia jaustis šviežiai. Įkvėpus karšto garo, taip pat žūsta visi kvėpavimo takuose esantys patogenai, sumažėja mikrobų infekcijos plitimo tikimybė.

7. Jūsų maistas:

Valgykite gero vitamino turinčio maisto (4) - Kopijuoti

Jūsų racione turėtų būti daug vitamino C. Turėkite pipirų ir citrinos vaisių. Mėlynės, morkos, spanguolės labai gerai padeda sumažinti jūsų temperatūrą, o svogūnų vartojimas padeda sumažinti spaudimą jūsų bronchams dėl šalčio. Taip pat gerkite daug juodosios ir žaliosios arbatos, juose gausu antioksidantų ir jie idealiai tinka pašalinti visus kenksmingus junginius karščiavimo metu.

8. Karštas dušas:

Mes laikomės idėjos nesimaudyti sergant. Tiesą sakant, mokslas teigia, kad turėtumėte nusiprausti po dušu ir tai padės išvalyti visus užblokuotus praėjimus ir padės kontroliuoti kylančią kūno temperatūrą. Taigi dušas kasdien yra būtinas!

9. Tinkamas poilsis:

Odos priežiūros patarimai - miegas

Jei nuolat stresuojate savo kūną ir neatsipalaiduojate, jokiu būdu negalėsite papildyti savo energijos juostos kitai dienai. Pailsėkite pakankamai. Jūsų kūnui reikia jėgų kovoti su tokia sunkia infekcija, kaip peršalimas, kuriam praeiti reikia laiko.

10. Gerkite pakankamai vandens:

daug vandens

Per šį laiką jūsų kūnas linkęs dehidratuoti. Gerkite daug skysčių ir įprasto vandens, kad jūsų kūnas būtų hidratuotas. Skysčiai taip pat padeda pašalinti pagrindinius toksinus ir nereikalingus skysčius. Taip pat išvengsite raumenų mėšlungio.