Kas yra bipolinis sutrikimas:

Bipolinis sutrikimas apibrėžiamas kaip tam tikras psichikos sutrikimas ar liga, kai asmuo ar sergantysis patiria dažnus ir nepaaiškinamus nuotaikos svyravimus. Galima sakyti, kad per labai trumpą laiką žmogus patiria nuotaikos svyravimus nuo nepaaiškinamo kraštutinio aukščio iki nepaaiškinamo kraštutinio lygio. Žemiau yra išvardytos 25 geriausios bipolinio sutrikimo namų gynimo priemonės.

Bipolinis sutrikimas apibrėžiamas kaip tam tikras psichikos sutrikimas ar liga, kai asmuo ar sergantysis patiria dažnus ir nepaaiškinamus nuotaikos svyravimus. Galima sakyti, kad per labai trumpą laiką žmogus patiria nuotaikos svyravimus nuo nepaaiškinamo kraštutinio aukščio iki nepaaiškinamo kraštutinio lygio. Žemiau yra išvardytos 25 geriausios namų gynimo priemonės nuo bipolinio sutrikimo.

Bipolinis sutrikimas

Bipolinis sutrikimas yra apibrėžiamas kaip tam tikras psichikos sutrikimas ar liga, kai žmogus ar sergantysis dažnai ir nepaaiškinamai keičia nuotaiką. Galima sakyti, kad per labai trumpą laiką žmogus patiria nuotaikos svyravimus nuo nepaaiškinamo itin aukšto iki nepaaiškinamo itin žemo lygio.

Geriausios natūralios namų gynimo priemonės bipoliniam sutrikimui gydyti:

Ar norite sužinoti, kaip išgydyti bipolinį sutrikimą? Žemiau pateikiamos 25 populiariausios bipolinio sutrikimo gydymo priemonės.

1. Žuvų taukai nuo bipolinio sutrikimo:

sausa oda - žuvų taukų kapsulės

Sakoma, kad žuvų taukuose gausu Omega 3 riebalų rūgščių. Omega 3 riebalų rūgštys yra vienas iš nedaugelio dalykų, kurie padeda ir gali padėti gydyti generalizuotą bipolinį sutrikimą. Tiesą sakant, tiems, kurie kenčia nuo šios bipolinės depresijos, patariama ją vartoti kasdien. Žuvų taukai, vartojami, pagerina žmogaus smegenų darbą ir funkcionalumą ir dažnai padeda atsigauti po depresijos, kuri visada yra susijusi su bipoliniu sutrikimu. Jis taip pat sumažins bipoliškumo sukeltų manijos epizodų tikimybę.

2. Jonažolė:

Jonažolė nuo bipolinio sutrikimo

Jonažolė dažnai naudojama kaip populiarus vaistažolių antidepresantas. Nustatyta, kad ši žolė, prarijus, labai padeda susidoroti su lengva depresija. Tačiau tiems, kurie kenčia nuo bipolinio sutrikimo, buvo rekomenduojama vartoti jonažolės žolę tik kruopščiai aptarus tai su gydytoju, nes ji gali turėti neigiamą šalutinį poveikį, kai ji vartojama kartu su antidepresantais ir kai kuriais kitais vaistais.

3. Linų sėmenų aliejus:

Gydykite suskilusias lūpas - linų sėmenų aliejus

Linų sėmenų aliejuje gausu alfa-linoleno rūgšties (ALA). Tai ypatinga omega-3 riebalų rūgščių rūšis. Žinoma, kad ši rūgštis padeda žmonėms, kenčiantiems nuo bipolinio sutrikimo. Tačiau tiems, kurie kenčia nuo bipolinio sutrikimo, linų sėmenų aliejų patariama vartoti tik kruopščiai aptarus su gydytoju, nes jis gali turėti neigiamą šalutinį poveikį, kai jis vartojamas kartu su antidepresantais ir kai kuriais kitais vaistais..

4. Ženšenis:

Ženšenis nuo bipolinio sutrikimo

Ženšenis dažnai naudojamas kaip populiarus vaistažolių antidepresantas. Nustatyta, kad ši žolė labai naudinga, padedanti susidoroti su nuovargiu, mieguistumu ir lengva depresija. Tačiau tiems, kurie kenčia nuo bipolinio sutrikimo, ženšenio žoleles patariama vartoti tik kruopščiai aptarus su gydytoju, nes vartojant kartu su antidepresantais ir kai kuriais kitais vaistais, jis gali turėti neigiamą šalutinį poveikį.

5. Ginkmedis:

ginkmedis nuo bipolinio sutrikimoGinkmedis yra ginkmedžio ekstraktas. Tai gali pagerinti jūsų atmintį. Tačiau tiems, kurie kenčia nuo bipolinio sutrikimo, Ginkgo biloba žoleles patariama vartoti tik kruopščiai aptarus su gydytoju, nes vartojant kartu su antidepresantais ir kai kuriais kitais vaistais, jis gali turėti neigiamą šalutinį poveikį.

6. Juodasis Cohosh:

Juodasis Cohosh

Ši žolė dažnai vadinama juodąja gyvatėle ir yra populiarus vaistažolių antidepresantas. Nustatyta, kad ši žolė labai naudinga, padedanti susidoroti su autoimuninėmis sveikatos sąlygomis ir lengva depresija. Tačiau tiems, kurie kenčia nuo bipolinio sutrikimo, buvo patarta vartoti juodųjų kopūstų žoleles tik kruopščiai aptarus tai su gydytoju, nes jis gali turėti neigiamą šalutinį poveikį, kai jis vartojamas kartu su antidepresantais ir kai kuriais kitais vaistais.

7. Valerijono šaknis:

Valerijono šaknis nuo bipolinio sutrikimo

Valerijono šaknis yra ypatinga žolelių rūšis, žinoma dėl savo raminamųjų savybių ir yra populiarus vaistažolių antidepresantas. Nustatyta, kad ši žolė labai naudinga, padedanti susidoroti su autoimuninėmis sveikatos sąlygomis ir lengva depresija. Tačiau tiems, kurie kenčia nuo bipolinio sutrikimo, patariama vartoti šią žolelę tik kruopščiai aptarus tai su gydytoju, nes ji gali turėti neigiamą šalutinį poveikį, kai ji vartojama kartu su antidepresantais ir kai kuriais kitais vaistais.

8. Saldymedis:

Saldymedžio šaknis

Saldymedis yra žolė, naudojama gydant kelis simptomus, dažnai susijusius su bipoliniu sutrikimu. Tačiau tiems, kurie kenčia nuo bipolinio sutrikimo, patariama vartoti šią žolelę tik kruopščiai aptarus tai su gydytoju, nes ji gali turėti neigiamą šalutinį poveikį, kai ji vartojama kartu su antidepresantais ir kai kuriais kitais vaistais. Tai yra vienas iš geriausių bipolinio sutrikimo gydymo būdų namuose.

9. Aistros gėlė:

Aistros gėlė

Pasifloros padeda subalansuoti smegenyse esančius neurotransmiterius. Tačiau tiems, kurie kenčia nuo bipolinio sutrikimo, patariama vartoti šią žolelę tik kruopščiai aptarus tai su gydytoju, nes vartojant kartu su. antidepresantai, taip pat kai kurie kiti vaistai.

10. Daug miego:

miega

Miego trūkumas yra viena iš pagrindinių bipolinio sutrikimo priežasčių, todėl pakankamai miegoti yra tikras vaistas nuo bipolinio sutrikimo. Visiems žinoma, kad dėl tinkamo miego trūkumo galime jaustis pavargę ir patirti daug streso bei nuovargio. Tai, be abejo, yra viena iš priežasčių, dėl kurių mums visada būna bloga nuotaika ir mes linkę elgtis neteisingai.

11. Tinkamas gyvenimo būdas:

Tinkamas gyvenimo būdas

Tobula kasdienybė ir tam tikras gyvenimo būdas yra viena iš svarbiausių namų priemonių nuo bipolinio sutrikimo. Svarbu laikytis tinkamo valgymo ir miego laiko. Darbo valandų svyravimai taip pat gali sukelti per daug streso, todėl bloga nuotaika ir nuotaikos svyravimai tampa labai natūralūs.

12. Pratimai:

Mankštinantis

Šiek tiek fizinių pratimų yra svarbu visiems, o tai dar svarbiau, jei norite žinoti, kaip gydyti bipolinį sutrikimą. Taip yra todėl, kad tinkamas pratimas padeda ištempti galūnes ir taip pat jas atpalaiduoja. Štai kodėl daugelis žmonių užsiima joga ar eina į sporto salę, kai jaučiasi pavargę. Be to, sportuojant padidėja organizmo medžiagų apykaita ir padidėja energija.

13. Joga gali išgydyti bipolinį sutrikimą:

joga

Šis senas bipolinio sutrikimo gydymas yra labai dažnas. Visi žinome jogos ir meditacijos naudą ir kad jų pagalba galime atsipalaiduoti savo protą ir kūną. Labai svarbu, kad jogos režimui pasirinktume tinkamą vietą ir tinkamą laiką. Geriausia tai daryti anksti ryte gryname ore. Ši joga yra geriausias natūralus bipolinio sutrikimo gydymo būdas.

14. Magnis:

Tai yra viena iš mineralų rūšių, kuri yra labiausiai reikalinga organizmui, tačiau yra ir labiausiai ignoruojama. Kai visi sutelkiame dėmesį į lygintuvus ir vitaminus, tokie mineralai yra nepastebimi. Taigi pradėkite nuo šiandien ir įtraukite į savo dienos racioną daug magnio turinčių maisto produktų kaip tinkamą bipolinio sutrikimo vaistą. Poveikį pamatysite labai greitai.

15. Brahmi:

Brahmi

Jis taip pat žinomas kaip bakopa ir yra vaistažolių priemonė nuo bipolinio sutrikimo. Tai taip pat yra viena iš mažiau žinomų bipolinių sutrikimų namų gynimo priemonių, tačiau tai tikrai įmanoma. Ši žolė naudojama kepta forma su ghee, kad išlaikytų psichinę pusiausvyrą ir padidintų smegenų sulaikymo galią. Be to, tai veikia kaip labai lengvas raminamasis ir padeda sumažinti psichinę įtampą. Tai vienas iš geriausių ajurvedos bipolinio sutrikimo gydymo būdų.

16. Omega 3 bipoliniam gydymui:

Omega 3

Bipolinis sutrikimas paprastai reiškia nuotaikos svyravimus ir jūs galite vartoti Omega 3 riebalų rūgščių kiekius, kad sumažintumėte depresiją. Taip yra todėl, kad depresija yra labai dažna problema, sukelianti atsitiktinius nuotaikos svyravimus. Depresija gali sukelti rimtų sutrikimų net virškinimo ir odos problemų atžvilgiu.

17. Vitaminas B:

Vitaminas B

Yra daug vitamino B rūšių, tačiau tie, kurie yra būtini organizmui, norint išgydyti bipolinį sutrikimą. Tai reiškia, kad maistas, kuriame gausu vitamino B6 ir vitamino B12, labai padeda išgydyti depresiją, stresą, nuovargį, nuovargį ir visus kitus panašius simptomus, kurie gali būti dažnų nuotaikų kaitos priežastys..

18. Masažas:

Masažas pacientams, sergantiems bipoliniu sutrikimu

Dažnai pamatysime, kad grįžę iš ilgos darbo dienos ir kažkas padovanoja mums gražų galvos masažą, jaučiamės tikrai gerai, o panašus atvejis yra su bet kokiu masažu. Taip yra todėl, kad kūno masažas padeda atsipalaiduoti ne tik mūsų galūnėms, bet ir protui. Komforto lygis, pasiektas per tą laiką, kai mūsų kūnas gauna masažą, yra aukštas, todėl mes jaučiamės daug geriau.

19. Akupunktūra:

Akupunktūra

Tai taip pat gali būti vadinama operacijos rūšimi, kai terapija atliekama naudojant specialias adatas. Kaip ir taškinio masažo terapijoje, tam tikri kūno taškai patiria spaudimą išgydyti tam tikrus skausmus. Šios terapijos metu naudojamos specialios adatos, skirtos įkišti į tam tikras kūno vietas, kurios padeda atpalaiduoti raumenis ir išgydyti bipolinį sutrikimą..

20. Konsultacijos:

Konsultacijos dėl bipolinio sutrikimo

Tai yra vienas labai geras būdas sužinoti, kokia yra problema, kai stebime labai dažnus nuotaikos svyravimus savyje. Taip yra todėl, kad bipolinis sutrikimas atsiranda ne tik dėl streso darbe ir nuolatinio miego trūkumo. Gali kilti dar rimtesnė problema, dėl kurios mes net ir pasąmonėje esame labai susirūpinę. Konsultacijos taip pat yra vienas geriausių natūralių bipolinio sutrikimo gydymo būdų.

21. Grynas oras:

Grynas oras

Grynas oras yra svarbus norint atpalaiduoti protą ir kūną, taip pat detoksikuoti sielą. Taip yra todėl, kad būnant miesto vietose aplink mus visada yra tarša, apie kurią mes negalvojame, bet yra dar viena aiški depresijos priežastis. Dabar depresija, savo ruožtu, yra pagrindinė sunkaus bipolinio sutrikimo priežastis arba priežastis.

22. Būkite atokiau nuo triukšmo:

bipolinio sutrikimo gydymas namuose, būkite atokiau nuo triukšmo

Svarbu, kad laikytumės atokiau nuo triukšmingos ar perpildytos zonos, jei jau pradėjome jausti bipolinio sutrikimo simptomus. Žinoma, ne mūsų rankose yra atokiau nuo chaoso keliuose, kuriais keliaujame, ar darbo vietose, bet grįžę namo stenkitės laikytis atokiau nuo garsios muzikos, laukinių vakarėlių ir bet kokio kito triukšmo..

23. Nežiūrėkite nerimą keliančių filmų:

nežiūrėkite „Nerimą keliančių filmų“ - bipolinio sutrikimo namų gynimo priemonės

Daugelis iš mūsų mėgsta žiūrėti filmus, ir tai taip pat nėra blogai. Pramogos reikalingos kiekvieno žmogaus gyvenime, tačiau turime apsvarstyti, ar esame kino mėgėjai. Tai reiškia, kad jei žiūrimi filmai ir vaizdo įrašai iš tikrųjų daro įtaką mums net ir tada, kai juos žiūrime. Jei taip yra, atėjo laikas nustoti žiūrėti bet kokius siaubo ar liūdnus filmus, kurie trikdo protą.

24. Vaikščiojimas gydo bipolinį sutrikimą:

vaikščiojant

Anksti ryte pasivaikščiojimai yra labai svarbūs, kad visą dieną būtumėte švieži. Pabandykite nueiti į netoliese esantį parką ir kasdien vaikščioti bent 40 minučių prieš pradėdami kasdienį režimą. Grynas oras vis tiek yra naudingas kūnui, o ankstyvo ryto scenarijus atgaivina protą, kad įgytumėte daugiau energijos, o tai vėl padės geriau dirbti visą dieną.

25. Draugai:

draugai

Mums visiems reikia draugų ir mums visiems reikia leisti laiką su jais. Mes žinome, kad visas darbas ir žaidimas nėra naudingas kūnui, ir tai gali sukelti sunkią depresiją, kai sužinosite, kiek prarandate gyvenime. Dėl šios priežasties jums reikia savaitgaliais išeiti su draugais ir šeimos nariais ir mėgautis, kad likusią savaitės dalį galėtumėte dirbti labai šviežiai.

Bipolinis sutrikimas yra dažnas sindromas, tačiau dažniausiai mes linkę į tai nekreipti dėmesio. Išgydyti bipolinį sutrikimą nėra sunku, ir tai matome iš aukščiau išvardytų punktų ir priemonių.