Labai dažna odos problema, su kuria susiduria dauguma žmonių visame pasaulyje, yra lupimasis po ranka. Įrodyta, kad oda ant pirštų galiukų yra gana jautri, ir jei mes laiku nesirūpinsime ir ją maitinsime, tai lemia tai, ką mes vadiname odos sausumu ir lupimusi. Kartu su diskomforto atsiradimu tai yra nehigieniško gyvenimo būdo ženklas ir gali būti gana nepatogu viešumoje. Yra daug priežasčių, dėl kurių gali atsirasti pirštų galiukų lupimo problema, tačiau tada čia daugiausia dėmesio skiriama priemonėms..

Žemiau pateiktame sąraše pateikiami keli idealiausi būdai, kaip galite išspręsti pirštų galiukų odos lupimo problemas. Jų reikia laikytis tol, kol problema bus visiškai išgydyta.

Namų gynimo būdai atsikratyti lupančių pirštų galiukų

Geriausios namų gynimo priemonės atsikratyti pirštų galiukų:

1. Šilto vandens naudojimas:

Kurį laiką pirštų galiukai pamirkyti šiltame vandenyje yra gera ir veiksminga priemonė nuo krizės. Dėl to oda taps elastinga, o sausa oda nulups ir padės susidaryti naujoms odos ląstelėms. Norėdami gauti geriausios naudos, į vandenį galite įpilti medaus ar citrinos. Nepamirškite drėkinti alyvuogių aliejumi po šios priemonės.

2. Turėkite vandens:

Drėkina

Odos lupimo priežastis net pirštų galiukuose gali būti kūno ir odos dehidratacija. Geriausia idėja kiekvieną dieną išgerti apie 10–12 stiklinių vandens, kad oda būtų drėkinta ir gerai pamaitinta. Tai taip pat pašalins toksinus ir nešvarumus iš odos. Tai yra viena iš geriausių priemonių atsikratyti šios nemalonios problemos.

3. Agurkų naudojimas:

Sutarkuokite šviežią agurką ir švelniai masažuodami tepkite ant pirštų galiukų. Taip oda išliks gaivi, pamaitinta ir lygi, be sausumo. Tai turėtų būti daroma kasdien, o teigiamų rezultatų pasieksite tik po poros savaičių.

4. Avižų nauda:

Paruoškite šilto vandens mirkymą su avižomis ir panardinkite į juos pirštų galiukus apie 15-20 minučių. Jis turi būti išdžiovintas ir gerai sudrėkintas. Sekite šią priemonę kiekvieną dieną ir pamatysite, kaip ji puikiai susidoroja su lupančia oda per porą dienų. Tai viena efektyviausių idėjų, kurios reikia laikytis.

5. Alyvuogių aliejaus pranašumas:

Alyvuogių aliejaus pranašumas

Alyvuogių aliejuje esančios omega riebiosios 3 rūgštys padeda giliai maitinti odą ir užtikrina lupimąsi po poros dienų. Galite įpilti šiek tiek alyvuogių aliejaus į vandenį, naudojamą rankoms plauti, arba po kiekvieno plovimo masažuoti pirštų galiukus alyvuogių aliejumi. Tai tikrai padės.

6. Mėtų sultys:

Gydomosios ir drėkinamosios mėtų savybės padeda gydyti pirštų galiukų lupimąsi. Reikia išspausti sultis iš šviežių lapų ir tepti jas ant pirštų galiukų naktį prieš einant miegoti. Ryte nuplaukite drungnu vandeniu.

7. Alavijo stebuklai:

Aloe Vera turi raminančių savybių, taip pat drėkina odą. Alavijo gelį galima tepti ir švelniai pamasažuoti ant pirštų galiukų, kitaip alavijo sultys gali būti geriamos kiekvieną dieną. Tai padės puikiai pasiekti tikslus.

8. Bananas:

Kartu su bananų vartojimu kiekvieną dieną, kad gautumėte kalio kiekį odai, taip pat galite sumaišyti bananą su grietine ir užtepti ant pirštų galiukų, kad išspręstumėte lupimo ir džiovinimo problemas. Tai turėtų būti daroma kiekvieną dieną.

9. Sumažinkite stresą:

Streso mažinimas padeda tinkamai organizmo funkcijoms, taip pat gerina kraujotaką. Tai taip pat gerai subalansuoja protą ir kūną. Tai svarbu, kad oda ir kūnas būtų tinkamomis sąlygomis, įskaitant gerą vaistą nuo pirštų galiukų lupimo.