Nosies užgulimas arba nosies užgulimas yra tai, ką medicinoje galima pavadinti nosies užgulimu, ir tai yra viena iš dažnai pasitaikančių problemų, apie kurias turėtumėte žinoti. Nosies ertmės patinimas sukelia užsikimšimo jausmą. Taip pat susidaro gleivės, kurios sukelia kosulį ir peršalimą. Vienas iš dažniausių nosies užgulimo simptomų yra kvėpavimo sutrikimai. Šios problemos priežastys gali būti daug, įskaitant peršalimą ir įvairias alergijas. Siekiant užtikrinti, kad vėl sugrįžtumėte į sklandų gyvenimo būdą, labai svarbu gydyti nosies užgulimą, kuris taip pat gali sukelti miego trūkumą.

Namų gynimo priemonės nosies užgulimui

Šiame sąraše pateikiamos geriausios, saugios ir paprastos namų gynimo priemonės, kurias galima reguliariai naudoti, kad būtų matomas nosies kanalo gydymas.

Natūralios priemonės nosies užgulimui:

1. Česnako stebuklai:

Nesvarbu, ar vartojate česnako skilteles anksti ryte, ar ištraukiate česnako sultis ar sriubą, abi yra naudingos gydant nosies užgulimą. Idėja yra tai daryti kiekvieną dieną, kol problema visiškai išnyks, kad gvazdikėliai būtų geriami tuščiu skrandžiu, kad būtų geriausia nauda. Yra daug kitų privalumų, susijusių su šiuo natūraliu produktu.

2. Paimkite „Steam“:

Srautinė vonia

Paimkite vonią karšto vandens ir įkvėpkite garo, uždengdami galvą rankšluosčiu. Tai padeda retinti gleives ir puikiai atverti nosies užgulimą. Atlikite tai du kartus per dieną. Norėdami gauti maksimalų pranašumą, įpilkite šiek tiek eukalipto aliejaus.

3. Eukalipto aliejus:

Eukalipto aliejus

Be šio eterinio aliejaus pridėjimo garuose, taip pat galite įlašinti kelis lašus į nosinę ir kartkartėmis ją įkvėpti, kad gautumėte naminį nosies užgulimo sprendimą. Jis netgi gali būti naudojamas ant pagalvės, ant kurios planuojate miegoti.

4. Paimkite šilto vandens dušą:

Dušo moteris

Maudymasis karštu vandeniu arba šiltu vandeniu duše vėl atvers nosies kanalus, retindamas sistemoje susikaupusias gleives. Tai galite padaryti du kartus per dieną, kad gautumėte greitą nosies užgulimo simptomų ir užsikimšusios nosies atidarymo rezultatų..

5. Obuolių sidro acto naudojimas:

Obuolių sidro actas

Kad akimirksniu suplonėtų nosies ertmės gleivės, obuolių sidro actas yra vienas iš geriausių privalumų. Gydymui reikia išgerti du šaukštus šio skysčio su 1 šaukštu medaus stikline šilto vandens vieną kartą per dieną.

6. Įdėkite drėkintuvą:

Naudokite drėkintuvą

Drėkintuvas padeda į sausą orą pridėti drėgmės, kuri gali būti viena iš nosies sudirginimo ir nosies užgulimo priežasčių. Pabandykite patalpoje, kurioje didžiąją laiko dalį, pastatykite drėkintuvą. Tai suteiks jums rezultatą kaip namų gynimo priemonę.

7. Sveiki skysčiai:

Daug skysčių

Kuo daugiau vartosite sveikų skysčių ir vandens, tuo geriau jis sumažins gleives ir padės gydyti nosies užgulimą. Turėkite apie 10–12 stiklinių vandens, išskyrus vaistažolių arbatas ir tokias sriubas kaip vištienos sriuba, kad padėtumėte sklandžiai nusileisti.

8. Kajeno pipirai:

Cayene pipirai

Aštrus maistas, ypač kajeno pipirai, padeda gydyti nosies užgulimą. Į patiekalus įpilkite raudonosios paprikos. Tai atveria nosies kanalą ir išplauna nosyje susikaupusias gleives. Tai tikrai suteikia greitą palengvėjimą.

9. Šiltos pomidorų sultys:

Pomidorų sultys (2)

Pomidorai labai gerai veikia gydant nosies užgulimą. Paimkite šiltas pomidorų sultis arba sriubą, sumaišytą su česnaku ir net karštą padažą. Tai veiksmingai padės išspręsti problemą.