melasmos gydymas namuose

Melasma yra viena iš odos ligų, kurios paprastai veikia natūralią odos spalvą. Ant odos yra rudų dėmių, ypač veido srityje, dėl kurios oda atrodo nuobodi ir nepatraukli. Tai yra sutrikimo forma, kuri paprastai yra gana matoma ir kurią būtinai reikia gydyti. Kartu su profesionalios pagalbos teikimu svarbu naudoti keletą saugių ir veiksmingų namų gynimo priemonių, kad sumažintumėte žymes ir vėl gautumėte nepriekaištingą odą. Geriausia šio vadovo dalis yra ta, kad jis suteikia jums keletą geriausių namų gynimo priemonių, kurias galima reguliariai naudoti norimiems rezultatams pasiekti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti tą, kuris jums yra prieinamas ir patogus.

Veiksmingiausios namų gynimo priemonės nuo melasmos:

1. Acto privalumai:

actas nuo melasmos

Praskiesti actą vandenyje yra geriausias būdas kasdien valyti veidą, norint gydyti melasmą. Tai turėtų būti daroma kiekvieną dieną, kad būtų matomi rezultatai. Tai vienas iš geriausių odos ligų gydymo būdų. Užtepus odą, kurį laiką reikia palikti išdžiūti. Jis taip pat veikia kaip baliklis ir suteikia švarią bei spindinčią odą.

2. Naudokite apsaugos nuo saulės priemones:

naudokite apsauginį kremą nuo melasmos

Paprastai ultravioletiniai saulės spinduliai yra viena iš pagrindinių melazmos problemos priežasčių. Geriausia, ką galite padaryti, tai prieš išeidami ant odos naudoti gerą apsaugos nuo saulės SPF. tai vienas iš namų gydymo būdų krizei.

3. Gerkite vandenį:

gerk vandenį

Vanduo drėkina odą, pašalina negyvas odos ląsteles ir pigmentaciją. Tai taip pat yra vienas iš tinkamų būdų pašalinti toksinus iš odos. Geriausias dalykas, kurį galite padaryti, yra įtraukti į dietą 10–12 stiklinių paprasto ir filtruoto vandens, kad palaipsniui, bet veiksmingai gydytų melasmą.

4. Citrinų sultys:

citrinos sulčių

Naudokite vatos tamponėlį ant odos, kur paveikė melasmą, šiek tiek citrinos sulčių. Tai turėtų būti daroma reguliariai. Reikėtų žinoti, kad citrina turi natūralių balinimo savybių. Tai padeda apšviesti odą, todėl tinkamai apdoroja rudas dėmes.

5. Maistas, kuriame gausu antioksidantų:

Turtingas antioksidantų maistas

Įtraukti daug antioksidantų turinčius maisto produktus, tokius kaip uogos ir daug spalvingų vaisių bei daržovių, yra vienas iš tinkamų būdų, kaip užtikrinti gerą odos ir kūno sveikatą. Tai daro odą stangrią ir naikina laisvuosius radikalus, kurie sukelia odos pažeidimus ir sutrikimus, tokius kaip melasma. Įtraukdami uogas ir daug antioksidantų turinčius maisto produktus, galite išspręsti problemą.

6. Gramų miltų pakuotė:

Gramo miltų pakuotė

Paimkite apie 2 arbatinius šaukštelius gramų miltų su ciberžole ir citrinos sultimis ir išmaišykite. Tai turėtų būti taikoma paveiktoms vietoms maždaug 20-25 minutes. Laikykitės šios priemonės maždaug 5 kartus per savaitę, kad šviesintumėte rudas dėmes.

7. Šveitimas:

2-3 kartus per savaitę nušveiskite odą, kad negyva oda būtų išvalyta ir atsirastų naujų ląstelių. Dėl to oda šviesės, o rudos dėmės bus gydomos lėtai, bet lengvai. Tai yra viena iš tinkamų namų gynimo priemonių.

8. Svogūnai:

svogūnai melazmai

Paimkite keletą svogūnų griežinėlių ir pamerkite į actą. Tai turėtų būti tepama ant rudų dėmių kiekvieną dieną kaip namų gydymas nuo melasmos. Būtinai uždarykite akis, kad išvengtumėte ašarų.

9. Alavijo naudojimas:

Alijošius

Aloe Vera puikiai tinka odos sveikatai ir kartu ramina odą, taip pat padeda gydyti odos problemas, įskaitant rudas melasmos dėmes. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tepti ir masažuoti gelį kiekvieną dieną ant odos, kad gautumėte rezultatų.