Įsivaizduokite, kad lankotės biuro vakarėlyje, kad suprastumėte, jog dvokiate kaip skunkas! Kokia būtų jūsų reakcija? Baimė būti teisiamam, o po to – gėdos jausmas ima jus užvaldyti! Atėjo laikas spręsti šią baisią problemą mūsų išbandytomis kūno kvapo priemonėmis! Šie visiškai natūralūs metodai tikrai padės susidoroti su nemaloniu kvapu, nenaudojant aštrių chemikalų jūsų odai! Niekada neleiskite savo kūnui dvokti sugadinti jūsų viešojo įvaizdžio ir atitolinti jus nuo šeimos ir artimųjų. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte apie kūno kvapo priežastis, simptomus, prevencijos metodus ir natūralias namų gynimo priemones.

Vertos natūralios priemonės nuo kūno kvapo

Turinys:

 • Kūno kvapo priežastys
 • Kūno kvapo simptomai
 • Kūno kvapo prevencija
 • Namų gynimo priemonės nuo kūno kvapo
 • Dažnai užduodami klausimai

Kūno kvapo priežastys:

Yra ne viena kūno kvapo priežastis. Pagrindinis šios smirdančios problemos kaltininkas yra jūsų apokrininių liaukų bakterijos, dar vadinamos prakaito liaukomis. Pernelyg didelis prakaitavimas, kurį sukelia daugybė veiksnių, padidina šį augimą ir sukelia kūno kvapą. Kai kurie iš jų yra:

 • Karštas, aštrus maistas
 • Sieros pagrindu pagaminti ingredientai, tokie kaip česnakai, svogūnai, prieskoniai
 • Stresas
 • Tinkamos higienos trūkumas
 • Gaktos plaukai
 • Poliesterio audiniai
 • Vidurių užkietėjimas
 • Medicinos problemos, tokios kaip diabetas, kepenų problemos

Kūno kvapo simptomai:

Be nepakeliamo kvapo, kūno kvapas taip pat pasireiškia tokiais simptomais kaip:

 • Pernelyg didelis prakaitavimas
 • Niežėjimas ar dirginimas
 • Karščio bangos
 • Bėrimai

Kūno kvapo prevencija:

Nors namų gynimo priemonės gali padėti gydyti kūno kvapą, šie paprasti patarimai visų pirma gali to išvengti:

 • Laikykite savo kūną švarų ir sausą
 • Visada dėvėkite drabužius, pagamintus iš natūralių pluoštų, tokių kaip medvilnė, linas
 • Venkite poli maišytų audinių, nes jie gali užblokuoti prakaitą
 • Pasakykite „ne“ sieros maisto produktams, tokiems kaip kopūstai, svogūnai, česnakai ir kt., Kurie sukelia kūno kvapą
 • Nuplaukite drabužius geru plovikliu, o po to – audinių kondicionieriumi
 • Stenkitės, kad pažastyse nebūtų plaukų. Tai gali užkirsti kelią bakterijų augimui šioje srityje
 • Jei prakaituojate, kreipkitės į gydytoją ir atlikite išsamų medicininį patikrinimą, kad nustatytumėte pagrindinę priežastį.

Namų gynimo priemonės nuo kūno kvapo:

Čia yra 9 geriausi būdai, kaip išvengti kūno kvapo:

 1. Stenkitės būti švarus
 2. Nuostabi kepimo soda
 3. Nuskuskite kūną ir naudokite dezodorantus
 4. Angelo obuolių actas
 5. Paimkite vonią su rozmarinu
 6. Nuostabios ropės
 7. Detoksikuoti kūną
 8. Taikyti lazdynu
 9. Sumažinkite ar venkite kvapą sukeliančių maisto produktų

1. Pabandykite būti švarus:

Geriausia priemonė nuo kūno kvapo yra išlaikyti savo kūną švarų. Rekomenduojama maudytis duše bent du kartus per dieną, nes tai sumažina bakterijų dauginimąsi ant odos. Pasak daugelio tyrinėtojų, geriau nusiprausti po šiltu vandeniu, kad nesusidarytų kūno kvapas, o kūno kvapui pašalinti visada naudokite antibakterinį muilą arba sandalmedžio muilą..

2. Nuostabi kepimo soda:

Viena iš patikrintų vyrų kūno kvapo priemonių yra kepimo soda, kurią gali naudoti ir moterys. Yra du būdai, kaip juos pritaikyti.

 • Paimkite vieną šaukštą soda ir pusę citrinos sulčių ir gerai išmaišykite ir tepkite ant kūno vietų, kur gausiai prakaituojate.
 • Švelniai užtepkite tą vietą ir palikite 2–3 minutėms, po to nuvalykite ir nusiprauskite po dušu.
 • Įsitikinkite, kad nešveisite vietos ir tepkite kasdien savaitę ar dvi.

  Tame pačiame procese naudokite kepimo miltelius ir kukurūzų krakmolą ir tepkite taip pat.

Tai yra viena geriausių namų vaistų nuo blogo kūno kvapo, dėl kurios ilgiau galite kvepėti.

Atsargumo priemonės: Kepama soda gali būti atšiauri jautriai odai. Nėščios moterys ir maži vaikai turi likti nuošalyje nuo šios priemonės.

Žiūrėti daugiau: Namų gynimo priemonės pėdų kvapui gydyti

3. Nuskuskite kūną ir naudokite dezodorantus:

Kad išvengtumėte blogo kvapo, visada turėtumėte nusiskusti plaukus pažastų srityje, nes plaukai veikia kaip bakterijų gaudytojai ir sukelia daugiau prakaito bei kvapo. Po dušo puikiai išdžiovinsite vietą, nes sausos kūno dalys priešinasi bakterijų dauginimuisi. Visada naudokite antiperspirantinius dezodorantus, o geras kvapas apsaugo nuo kūno kvapo.

Atsargumo priemonės: Reikia vengti alkoholio pagrindu pagamintų dezodorantų, nes jie gali sukelti deginimo pojūtį odoje ir sukelti uždegimą.

4. Angelo obuolių actas:

Viena iš geriausių namų priemonių nuo prakaituojančių pažastų kūno kvapo yra ACV. Obuolių sidro actas yra stebuklingas sirupas, nes jame yra galingų bakterijų, kurios kovoja su nemaloniu kvapu ir netgi subalansuoja kūno pH lygį. Galite juos taikyti dviem būdais:

 • Vieną šaukštą obuolių sidro acto galite įpilti į drungną maudymosi vandenį ir pamirkyti 10–15 minučių.
 • Antra, paimkite obuolių sidro actą ir švelniai įtrinkite į pažastis, palikite tris ar keturias minutes ir nusiprauskite po dušu. Kreipkitės, kol pastebėsite kokių nors pokyčių savyje.

Atsargumo priemonės: ACV yra labai stiprus ir turi būti praskiestas prieš tepant tiesiai ant odos. Be to, prieš pereinant prie didesnių plotų, rekomenduojame atlikti bandymą nedideliame plote.

5. Paimkite vonią su rozmarinu:

Rozmarinas priešinasi kvapo augimui, sukelia bakterijas ir netgi neutralizuoja kūno kvapą savo maloniu aromatu. Jame yra cinko, kurio trūkumas gali sukelti kūno kvapą. Galite naudoti lapus ir eterinį aliejų, pagamintą iš rozmarino.

 • Paimkite du puodelius džiovintų rozmarinų lapų į penkis puodelius karšto vandens, pamirkykite 10-15 minučių ir tada mirkykite vandenyje 10-15 minučių.
 • Puikiai išdžiovinkite save ir saugokite nuo blogo kūno kvapo.
 • Jūs netgi galite naudoti eterinį aliejų, sumaišyti nuo penkių iki šešių lašų nedideliame puodelyje vandens ir užtepti ant prakaitavimo vietų ir pamatyti skirtumą.

Atsargumo priemonės: Eteriniai aliejai, tokie kaip rozmarinas, nerekomenduojami nėščioms moterims. Geriau jų vengti, nes šie aliejai yra susiję su ankstyvais gimdos susitraukimais.

6. Nuostabios ropės:

Ropė pasižymi antibakterinėmis savybėmis ir mažina blogą kvapą sukeliančių bakterijų dauginimąsi, joje gausu vitamino C, kuris slopina blogą kvapą. Galite pradėti valgyti ropes ir įtraukti jas į savo valgio dalį

Jūs netgi galite tepti ropių sultis ant pažastų ir kirkšnies ir leisti jai išdžiūti. Tada nuplaukite jį šiltu Luko vandeniu, tai galite padaryti kiekvieną rytą, nes jis pašalina blogą kvapą mažiausiai 10 valandų.

Žiūrėti daugiau: Natūralios priemonės blogo kvėpavimo gydymui

7. Detoksikuokite kūną:

Labai svarbu išvalyti sistemą iš vidaus, kad sustabdytumėte blogą kvapą. Detoksikuokite kūną kaip valymą ir pašalinkite visus toksinus, kurie gali susikaupti dėl nesveiko gyvenimo būdo ir mitybos įpročių. Taigi gerkite daug vandens ir, kai sistema bus švari, blogo kvapo taip pat sumažės.

8. Taikyti lazdynu:

Šis nuostabus hamamelis sumažina odos ph lygį. Jo sutraukiančios savybės sumažina odos poras ir sumažina prakaito išsiskyrimą. Lazdyno riešutus galite sumaišyti su vandeniu, laikyti buteliuke ir purkšti du kartus per dieną. Netgi jūs galite įlašinti tris -keturis lašus į vatos tamponą ir užtepti po pažastimis ir pamatyti, kaip vyksta stebuklas. Tai yra viena iš geriausių moterų kūno kvapo priemonių.

9. Sumažinkite arba venkite kvapą sukeliančių maisto produktų:

Galiausiai, jei norite, kad nuo savęs nesijaustų nemalonus kvapas, nustokite valgyti arba neleiskite valgyti daug kalorijų turinčio maisto, kuris linkęs labiau prakaituoti. Net sumažinkite svogūnų, česnakų, kurie skleidžia blogą kvapą, gazuotų gėrimų, kofeino ar alkoholio, kurie sukelia stiprų prakaitavimą.

Šios natūralios namų priemonės nuo kūno kvapo gali suteikti jums ramybę! Jums niekada nereikės nerimauti ar du kartus pagalvoti apie tai, kaip padaryti pirmą žingsnį su savo artimaisiais. Atgaukite pasitikėjimą šiais metodais, kurie yra ne tik saugūs, bet ir ekonomiški. Naudodamiesi atsargumo patarimais, kartu su šiais metodais, galite visam laikui atitolti nuo kūno kvapo ir visada jaustis geriau.

Dažnai užduodami klausimai:

1. Kaip skutimosi pažastys padeda man atsikratyti kūno kvapo?

Iš daugelio žmogaus kūno vietų tokios dalys kaip pažastys, kirkšnys, šlaunys ir kt. Yra labiau linkusios prakaituoti. Taip yra todėl, kad jos yra uždaros vietos, jose mažai veikia ventiliacija arba jos visai nėra. Plaukų perteklius mūsų pažastyse gali sulaikyti bakterijas, kurios bando suskaidyti prakaito baltymus. Tai sukelia nemalonų kvapą toje vietoje. Reguliariai pašalinus šiuos plaukus, gali sumažėti bakterijų dauginimosi vieta ir sumažėti kūno kvapas. Tačiau ši praktika neturi įtakos prakaito gamybai.

2. Kuo skiriasi antiperspirantas ir dezodorantas?

Antiperspirantai ir dezodorantai yra skirti kovoti su kūno kvapu. Nors jie naudojami pakaitomis, tai yra du skirtingi produktai, turintys skirtingus darbo metodus. Antiperspirantai kovoja su pernelyg dideliu prakaitavimu, blokuodami prakaito liaukas. Tai savo ruožtu sumažina bakterijų augimą, dėl kurio atsiranda kūno kvapas. Kita vertus, dezodorantai yra tik odos kvepalai, kurie užmaskuoja kūno kvapą. Jie negali kontroliuoti prakaito ar visiškai pašalinti kvapo.

3. Ar gerai naudoti dezodorantą iškart po skutimosi pažastyse?

Skutantis jautrią vietą, pavyzdžiui, pažastis, gali sudirginti ar išberti. Iš karto po šios procedūros purškiant aerozolinį produktą, jis gali sudirgti ir uždegti. IT visada rekomenduojama palikti nepaliestą vietą porą valandų, kad oda nusistovėtų. Tačiau jei turite naudoti dezodorantą, rinkitės nealkoholinį produktą, specialiai sukurtą jautriai odai.