Gali būti daug priežasčių, kodėl žmogus susiduria su juodomis akimis. Ši problema yra ne tik labai matoma ir gėdinga, bet ir problema, susijusi su regėjimu, diskomfortu ir net skausmu daugelyje situacijų. Pasak specialistų, priežastys, susijusios su juodomis akimis, yra alerginės reakcijos, sužalojimai nosies ertmėje, įkandimai, žandikaulių operacijos, dantų infekcija, odos infekcija ir net smūgis į veidą.

kaip atsikratyti juodos akies

Tai taip pat sukelia galvos skausmą ir patinimą regione kaip kai kuriuos simptomus. Tačiau, kai jūs žinote apie šią problemą, kitas geriausias dalykas yra išnagrinėti namų gydymo būdus. Žemiau pateiktame sąraše yra keletas geriausių namų gydymo būdų, kuriuos galima pasirinkti. Jis gali būti naudojamas reguliariai, kad būtų matomi juodos akies gydymo rezultatai ir greitai.

Geriausios namų gynimo priemonės juodoms akims:

1. Šiltas kompresas:

Tai yra viena priemonė, kurią reikia padaryti po vienos ar dviejų dienų nuo juodų akių atsiradimo. Siekiant pagerinti kraujotaką, pažeistą vietą galima uždėti šiltais kompresais. Tai padeda pagreitinti kraują ir pagreitina gijimą. Prieš tepdami ant akių, švarią šluostę reikia pamerkti į šiltą vandenį ir pašalinti skysčio perteklių. Tai turėtų būti daroma 10 minučių maždaug 2-3 kartus per dieną, kad būtų pasiektas rezultatas.

2. Ledo naudojimas:

Ledas juodoms akims

Nedelsdami uždėkite ledo kubelį ant juodos akies, jei norite greitai išspręsti šią problemą. Tai padeda sumažinti vidinį kraujavimą, taip pat užkerta kelią tolesnėms juodos akies mėlynėms. Paimkite ledo gabalėlį į muslino audinį ir kitas 20 minučių laikykite jį ant akių. Tai turėtų būti daroma kelis kartus per dieną pirmąsias 48 valandas.

3. Vazelinas ir Kajeno pipirai:

Vazelinas ir kajeno pipirai

Paimkite penkis šaukštus ištirpinto vazelino ir įpilkite vieną šaukštą kajeno pipirų. Tai turėtų būti sumaišyta ir atvėsinta. Jis turi būti tepamas aplink akis, užtikrinant, kad jis nepatektų į akis. Po kelių valandų nuvalykite jį drėgnu skudurėliu. Esant sunkiai juodos akies problemai, reikia daryti 3 kartus per dieną.

4. Raganų lazdyno privalumai:

Raganos lazdynas ir aliejus

Paimkite švarią medvilninę pagalvėlę ir pamerkite ją į raganos lazdelę. Dabar tepkite šią medvilnę ant juodų akių, kad gautumėte raminantį efektą ir pagreitintumėte juodos akies gijimo procesą. Šis skystis yra vienas geriausių, kurį galima naudoti juodų akių krizės metu, ir yra žinomas kaip vienas iš geriausių namų gynimo priemonių iki šiol. Sekite idėją kiekvieną dieną, kol problema išnyks.

5. Arnika:

Arnika juodoms akims

Norėdami sumažinti bet kokį patinimą, susijusį su juodomis akimis, arnika yra viena iš geriausių priemonių. Tai padeda atkurti akių raumenis, kurie buvo pažeisti. Rinkoje jis tiekiamas tiek tepalų, tiek aliejaus pavidalu. Norėdami gauti geresnių rezultatų, pradėkite naudoti kuo greičiau.

6. Bulvių griežinėliai:

puodelis- 6

Juodos akies patinimą ir skausmą galima gydyti taikant bulvių griežinėlius. Supjaustykite jį storomis riekelėmis, kurį laiką padėkite į šaldytuvą ir tada padėkite šią riekelę ant pažeistos vietos kitoms 30 minučių. Priešingu atveju sutarkuokite bulvę ir laikykite ant akių, kad gautumėte tą pačią naudą.

7. „Comfrey“ programa:

Vynuogių šaknis juodoms akims

Padarykite tyrės šaknų pastą su trupučiu vandens ir kasdien tepkite ant pažeistos vietos, kad gautumėte geriausius juodos akies problemos rezultatus. Taip pat galite paruošti paprastosios raudonmedžio šaknies arbatą ir pamerkite į ją rankšluostį, kad suspaustumėte juodų akių sritį.