Kaip greitai atsikratyti pagirių? Kas yra paskutinis dalykas, kai organizuojate vakaro vakarėlį? Vakarėlio planavimas ir gėrimo, pavyzdžiui, degtinės, alaus ar bet kokio kito gėrimo, o ne pagirių gydantis gėrimas, organizavimas yra svarbiausias sąrašo uždavinys organizuojant susitikimą. Daugelis pamiršta vėlesnį gėrimo poveikį, kuris yra pagirios ir jų palengvinimas. Ryte su galvos skausmu ir vėmimu yra dažnas galvos skausmo simptomas. Esant tokiai situacijai, užuot bėgę į vaistinę ar ligoninę, geriausia būti pasiruošusiems išspręsti pagirių situaciją paprastais namų gynimo būdais, taip pat namuose esančiomis tabletėmis nuo pagirių..

naminių vaistų nuo pagirių

Kas yra Pagirios?

Pagirios yra terminas, vartojamas paaiškinti, kai pajutus pagirių simptomus, tokius kaip galvos skausmas, vėmimas iš pagirių ir pan., Išgeriate stipraus gėrimo, per daug vartojate stipraus gėrimo ar net nuolat geriate lengvą gėrimą. Tokia situacija gali atsirasti ryte arba naktį, priklausomai nuo to, kada ir kiek geriate, atsižvelgiant į pagirių sunkumą ir pagirių atkūrimo trukmę.

Pagirių simptomai:

Alkoholio pagirios atsiranda po to, kai nuolat vartojamas neskiestas gėrimas arba didelė praskiesto gėrimo kokybė. Pagrindiniai ryškūs simptomai ir požymiai, kurie dažniausiai pasireiškia po didelio alkoholio vartojimo, gali būti jaučiami po kelių valandų arba atsikėlus ryte.

Kai kurie pagrindiniai simptomai yra šie:

 • Pagrindinis simptomas yra galvos skausmas, taip pat kartais galite pajusti besisukančią galvą.
 • Vėmimas
 • Viduriavimas
 • Blogas burnos kvapas dar vadinamas halitoze.
 • Sumišusi proto būsena
 • Neryškus matymas
 • Troškulys, kurį sukelia dažnas vėmimas.
 • Jautrumas šviesai
 • Nuovargis ir silpnumo jausmas
 • Pilvo spazmai
 • Drebančios rankos

Sunkiais atvejais, apsinuodijus alkoholiu, pasireiškia šie simptomai:

 • Sunkumas kvėpuoti
 • Paralyžinis išpuolis
 • Kūno temperatūra nukrenta žemiau
 • Blyškumas yra iš odos

Kas sukelia pagirias?

Pagirių priežastys priklauso nuo įvairių išorinių ir vidinių veiksnių. Pagrindinis išorinis veiksnys yra gėrimo rūšis, kurią gali sudaryti degtinės pagirios, alaus pagirios ar pagirios, atsiradusios dėl kito stipraus alkoholio, kurį sunku įsisavinti ir lengvai atsitraukti nuo kūno. Taigi alkoholio kiekis organizme išlieka ilgiau, sukelia pagirių vėmimą, galvos skausmą ir kitus simptomus.

Vidinis veiksnys yra ne kas kita, kaip organizmo reakcija į alkoholio vartojimą ir jo reakciją kepenyse. Žmogui, kurio medžiagų apykaita yra silpna arba kepenų būklė bloga, kyla pagirios, nes organizmo medžiagų apykaita lėtai pašalina alkoholio kiekį kraujyje.

Kiek laiko trunka pagirios?

Išgėrę pagirios paprastai trunka maždaug 24 valandas, kai nuspręsite nustoti gerti daugiau alkoholio. Laiko trukmė nėra tiksliai žinoma, nes kiekviena kūno reakcija į alkoholio padalijimą į acetaldehidą, o paskui į acetatą yra skirtinga.

Yra įvairių veiksnių, tokių kaip alkoholio kiekis, alkoholio rūšis, kūno svoris, amžius ir daugiausia kepenų būklė. Alkoholio kiekis kraujyje sumažės vidutiniškai per 24 valandas, ty vieną dieną. Taigi alkoholio koncentracija kraujyje (BAC) turės nukristi iki nulio, kad kūnas būtų laisvas nuo alkoholio.

Geriausios pagirių namų gynimo priemonės:

Čia mes įtraukėme 8 geriausias pagirių gydymo priemones. Pažvelkime į juos.

natūralios priemonės nuo pagirių

1. Citrinų pagirių gydymo priemonė:

Sunkiai supamas vakarėlis, kuriame gausu stiprių gėrimų ir kokteilio, gali prabusti kitos dienos rytą nuo pagirių. Pagirios yra dažna situacija, kai išgeriate daugiau nei vieną ar dvi stiklines bet kokio alkoholinio gėrimo. Kaip elgtis su pagiriomis?

Paprastas namų gynimo būdas pabėgti nuo pagirių gali būti padarytas per minutę, naudojant citrinos vaisius, tokius kaip citrina. Citrinos yra lengvai prieinamos ir dažnai matomos kiekvieno namuose. Alkoholio perdirbimas organizme slopina gliukozės gamybą, o tai sukelia hipoglikemiją, kad išvengtumėte šio gėrimo su stikline citrinos sulčių su cukrumi ir išvengtumėte pagirių.

2. Kiaušinių pagirių gydymas namuose:

Kiaušinis- geriausia namų priemonė nuo pagirių

Naminių pagirių gydymas gali būti atliekamas naudojant kiaušinius iš baltos ir geltonos spalvos maisto, kuris yra lengvai prieinamas, taip pat lengvai paruošiami pusryčiai visiems. Sulaužyti du kiaušinius, pasigaminti omletą arba suplakti ir valgyti su skrebučio skiltele yra lengvas vaistas nuo pagirių.

Kiaušiniuose yra elementas, vadinamas cisteinu, kuris yra esminis veiksnys, atsakingas už aldehido, alkoholio kiekio organizme susidarymą pavartojus alkoholio. Taigi gera ryto pradžia po pusryčių yra griebti virtą ar kiaušinienę ir grįžti į įprastą įprastą darbo dieną.

3. Išgerti puodelį kavos pagirių gydymui namuose:

Geras pagirių gėrimas tikrai yra kava ir lengvai pasigaminamas gėrimas namuose. Kofeino gerai žinomas cheminis kiekis kavoje, kuris yra atsakingas už centrinės nervų sistemos stimuliavimą, todėl jaučiasi energingesnis ir entuziastingesnis. Tai istorija, kaip kava tapo esminiu ryto gėrimu. Ta pati ideologija gali būti taikoma ir pagirių malšinimui.

Galvos skausmas, kurį sukelia pagirios, atsiranda dėl cheminės medžiagos, vadinamos adenozinu. Šios cheminės medžiagos priešnuodis yra kofeinas, todėl išgėrę puodelį kavos pagirioms galite pašalinti adenoziną iš organizmo ir padėti sumažinti galvos skausmą bei kitą šalutinį poveikį, pvz., Nuovargį ir tingumą. Taip pagirios sumažėja ir išnyksta.

4. Imbiero pagirių gydymas namuose:

greita priemonė nuo pagirių

Namuose gydomas pagirių gėrimas gali būti lengvas, tik atlikus paiešką virtuvėje ir pakėlus imbierą iš lentynos. Imbieras yra pykinimą stabdantis elementas, padedantis gydyti pagirias po to, kai prieš tai išgėrėte stipraus alkoholio. Tai sumažina vėmimo pojūtį ir greitai palengvina pagirias.

Imbieras taip pat padeda stabilizuoti virškinimo sistemą ir ramina skrandžio gleivinę. Pabandykite pasigaminti paprastą šiltą imbiero arbatą su pienu arba be jo, jei nesupjaustysite dviejų ar trijų riekelių šviežio imbiero ir jas sukramtykite. Imbiero sultys gali būti derinamos su medumi, kad būtų lengviau padidinti cukraus kiekį.

5. Antioksidantų maisto pagirių gydymas namuose:

Alkoholio vartojimas gali sukelti laisvųjų radikalų išsiskyrimą organizme dėl oksidacinio streso. Norint kovoti su šiais laisvaisiais radikalais, būtina vartoti maistą, kuriame gausu antioksidantų, kurie yra pagirių maistas.

Kai kurie dažniausiai prieinami antioksidantai yra uogos, vynuogės, granatai, morkos juodasis šokoladas, visų rūšių riešutai ir sėklos, pavyzdžiui, graikiniai riešutai, migdolai ir sėklos, pavyzdžiui, moliūgų sėklos, pušies sėklos, saulėgrąžų sėklos ir kt. Gėrimas nuo pagirių su antioksidantu Į šį elementą įeina arbatos, tokios kaip žalioji ir vaisių arbata. Kartu su pusryčiais valgykite vieną iš aukščiau išvardytų maisto produktų ir lengvai sumažinkite pagirių simptomus.

6. Geriamojo vandens pagirių gydymas namuose:

Paprasta ir lengvai prieinama pagirių namų priemonė nuo pagirių yra tiesiog paprasto geriamojo vandens gėrimas. Vartojant alkoholį, kuris yra natūralus diuretikas, gali jaustis šlapintis dažniau nei įprastai. Tai veda prie dehidratacijos, nuovargio, mieguistumas taip pat gali sukelti viduriavimą.

Dėl dehidratacijos organizmas praranda esminius elektrolitus, o tai sukelia silpnumą. Kovojant su elektrolitų praradimu, geriant daug vandens, padidėja geležies kiekis organizme ir sumažėja pagirių simptomai. Siekiant išvengti pagirių, tarp gėrimų taip pat galima išgerti stiklinę vandens.

7. Bananų pagirių gydymas namuose:

pagirių gydymas namuose

Geras maistas, išgėrus stipraus alkoholio, yra svarbus, kad kitą dieną ryte atsikėlus nebūtų vėmimas iš pagirių. Paprastas naminis pagirių maistas, prieinamas kiekvieno namuose, yra bananai. Ilgos geltonos odos vaisiuose yra vitamino B6, taip pat magnio, kuris padeda atpalaiduoti kraujagysles ir taip apsaugo nuo pagirių galvos skausmo..

Du ar trys bananai prieš miegą, kurie padeda palaikyti cukraus kiekį kraujyje, taip pat sustiprina virškinimo sistemą nuo rūgštingumo ir rėmens. Jei pagirios simptomai išryškėja ryte, sumaišykite du bananus su migdolų pienu ir gerkite kaip rytinius pusryčius.

8. Avižų pagirių gydymas namuose:

Ryte suvalgę didelę porciją valgio po to, kai praėjusią naktį išgėrėte stipraus gėrimo, padėsite sumažinti pagirių simptomus ir dieną praleisite sklandžiai. Vienas iš tokių naminių geriausių pagirių maisto produktų, kuriuos lengva pasigaminti, yra avižos.

„Super-Hot“ akimirksniu virtose avižose su pienu ar vandeniu yra daug maistinių medžiagų, tokių kaip vitaminas B, mineralai, tokie kaip magnis, kalcis ir magnis. Avižos taip pat neutralizuoja rūgštinį virškinimo sistemos lygį ir reguliuoja skrandžio sulčių išsiskyrimą. Sumaišius arbatinį šaukštelį cukraus su avižomis, cukraus kiekis kraujyje iškart atsigaus ir padidės energijos lygis.

Geriausias pagirių gėrimas:

Apelsinų sultys veikia kaip geriausia priemonė nuo pagirių. Pažvelkime į juos.

1. Apelsinų sulčių pagirių gydomasis gėrimas:

momentinis palengvėjimas nuo pagirių

Vaisiai yra viena iš dažniausiai naudojamų vaistų nuo pagirių, kuriuos galima vartoti taip pat arba iš jų gaminti sultis. Paprastai prieinamas ir lengvai pasigaminamas gėrimas nuo pagirių yra apelsinų sultys, dar vadinamos OL. Apelsinų sultyse yra vitamino C, kuris yra būtinas vitaminas, atsakingas už medžiagų apykaitos pagreitinimą ir taip paspartina organizmo medžiagų apykaitą.

Alkoholio kiekis organizme pasisavinamas greičiau nei įprastai. Apelsinų sultys taip pat padeda išlaikyti hidrataciją, geriau jaustis ir išvengti galvos svaigimo. Fruktozė yra cukraus kiekis apelsinų vaisiuose, būtinas elementas, padedantis organizmui atgauti energiją ir ištvermę po šiurkščių pagirių.

Geriausi vaistai nuo pagirių ar tabletės:

Čia mes įtraukėme 2 geriausius vaistus nuo pagirių ar tabletes nuo pagirių. Pažvelkime į juos.

1. Antacidinės tabletės nuo pagirių:

tabletes nuo pagirių nedelsiant atleisti nuo pagirių

Vaistas nuo pagirių naudojant pagirių vaistus rodo greitus rezultatus, palyginti su natūraliais naminiais receptais. Tai yra privalumas, tačiau geriausia nevartoti vaistų kasdien, kad sumažėtų pagirios. Namuose lengvai prieinama tabletė nuo pagirių yra antacidinės tabletės.

Alkoholio vartojimas sukelia skrandžio sulčių sutrikimus virškinimo sistemoje, sukelia rūgštingumą ir skrandžio problemas, tokias kaip rūgštingumas ir pilvo pūtimas. Jautri virškinimo sistema taip pat gali sukelti viduriavimą, kai reguliariai vartojamas paprastas alkoholis. Rūgštis neutralizuoja skrandžio sultis ir pašalina rūgštingumą bei skrandžio sutrikimus.

2. Priešuždegiminiai vaistai nuo pagirių:

geriausias vaistas nuo pagirių namuose

Šiurkšti dalis išgėrus didelį gėrimą tikrai yra pagirios. Dėl pagirių žmogus gali prarasti energiją ir jaustis pavargęs. Kaip atsikratyti pagirių simptomų, paprastas vaistas nuo pagirių yra tabletės nuo pagirių.

Vienas iš tokių lengvai prieinamų ir visada namuose esančių produktų yra nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo (NVNU), tokie kaip aspirinas, ibuprofenas. Priešuždegiminiai vaistai sumažina pagirių simptomus. Tačiau reguliariai gerti ir išgerti NVNU tabletes nerekomenduojama, nes šios tabletės turi šalutinį poveikį, įskaitant kepenų pažeidimą ir virškinimo trakto gleivinės pažeidimą.

Geriausi pagirių gydymo patarimai:

Kai patiriate pagirias, turėsite omenyje keletą sunkiausių klausimų, kaip sumažinti pagirias arba kaip atsikratyti pagirių, taip pat kaip palengvinti pagirias. Dažnai pasireiškia pagirios simptomai: stiprus galvos skausmas, galvos svaigimas ir kiti susiję pagirių simptomai, reguliariai išgėrę alkoholinių gėrimų. Norint išspręsti šias problemas ir būti pakankamai sumaniems, kad jas žinotumėte ir išvengtumėte šių pagirių simptomų, reikia geros taktikos. Išbandykite šiuos žemiau paminėtus patarimus apie pagirias ir patarimus ir pajuskite pokyčius, kuriuos pajuto po stiprių alkoholinių gėrimų vakarėlio su draugais.

Daryti:

Prieš vartojant alkoholį:

 • Visų pirma, pagalvokite apie tai, kaip suvokti, kiek galite vartoti alkoholinių gėrimų, kurie gali būti kokteiliai, paprastas vynas ar net stiprieji gėrimai. Žinodami talpą, apribokite įsiurbimo kiekį ir užkirskite kelią sunkioms pagirioms.
 • Visada atlikite kepenų tyrimą, jei reguliariai vartojate alkoholį.
 • Venkite alerginių gėrimų.

Vartojant alkoholį:

 • Pabandykite gerti alkoholį, kuriame yra mažiau giminaičių. Giminaičiai yra chemiškai toksiškas šalutinis produktas, susidarantis perdirbant alkoholį. Kai kurie gėrimai, turintys mažiau giminaičių, yra degtinė, romas ir džinas.
 • Gerti tik neskoningą gėrimą.
 • Alkoholio maišymas tik su sultimis.

Eiti miegoti po alkoholio:

 • Eik miegoti su buteliu vandens, nes vanduo yra geras drėkinamasis agentas.
 • Taip pat svarbu atkreipti dėmesį ir gerai išsimiegoti.

Kitos dienos rytas:

 • Kartu su kava svarbu geri pusryčiai atsikėlus ryte. Maistas, kuriame yra angliavandenių, gali lengvai padidinti cukraus kiekį.
 • Supilkite multivitaminų tabletes, padidindami folio rūgšties, vitamino B12 ir magnio kiekį.
 • Išeikite pasivaikščioti ryte ir įkvėpkite gryno oro. Taip tempdami raumenis ir prakaituodami galite jaustis energingesni.

Negalima:

 • Venkite gėrimų ant badaujančio skrandžio, užsigerkite maistu ir išgerkite dvi ar tris stiklines gėrimo. Taip jausitės sotūs ir nevartosite kito gėrimo.
 • Venkite gerti gazuotų gėrimų, kai vartojate alkoholį, nes gaivus gėrimas pagreitina alkoholio absorbciją kraujyje.
 • Venkite gerti gėrimų, kuriuose yra daug cheminių medžiagų, tokių giminaičių kaip tekila, viskis ir konjakas. Burbono viskis turi daug šio cheminio šalutinio produkto.
 • Venkite gerti stipriųjų gėrimų, kai turite jautrų skrandį, silpnas kepenis.
 • Venkite vakarėlio ir negerkite ilgiau.
 • Venkite rūkyti ir gerti vienu metu. Padarius abu, pagirių simptomai gali pablogėti.
 • Esant kepenų problemai, gerti reikia tik vieną stiklinę per mėnesį.
 • Venkite gerti alkoholinių gėrimų derinį.

Pagirių sprendimas yra įdomi tema, kurią galima aptarti įvairiais būdais, kaip greitai išgydyti pagirias, ar yra kokių nors namų gynimo priemonių. Tačiau norint įveikti pagirias svarbiausia yra rasti provokuojantį veiksnį, kai pirmą kartą patiriate pagirias, ir padaryti išvadą, padedančią išvengti pagirių. Geriausia priemonė nuo pagirių yra pagirių simptomo gydymas tuo metu ir priežasties pašalinimas. Kaip elgtis su pagiriomis, taip pat yra klausimas, kuris dabar tikrai būtų paaiškėjęs žinant paprastą vaistą nuo pagirių namuose. Pasirinkite alkoholinį gėrimą, kuris jums tinka ir mėgaujasi vakarėliu, o kitą dieną atsibunda neskaudėdamas galvos, o šypsosi!