Ar kenčia nuo blogo burnos kvapo? Ar norite nuo to pabėgti? Nesijaudink! Blogą burnos kvapą dažnai sukelia burnoje susikaupę mikroorganizmai, kurie sukelia dirginimą ir sukelia mirtinus kvapus ar garus, kurių kvapas panašus į sieros ar dar prastesnį. Vieniems ir kitiems kartais būna įkvepiantis kvėpavimas, panašus į tą, kai tik ryte atsikeliate iš lovos. Taigi, šiandien šiame straipsnyje aptariame keletą patarimų, kaip išvengti blogo burnos kvapo.

Kaip išvengti blogo kvėpavimo

Yra daugybė blogo burnos kvapo priežasčių, be daugybės kovos su juo būdų. Priežastys yra tokios;

  •  Prasta burnos higiena,
  •  Užkrėstos tonzilės.
  •  užkrėstų dantų ar dantenų,
  •  Rūgšties refliuksas.
  •  Peršalimo ir kosulio metu.

Namų gynimo priemonės blogo burnos kvapo gydymui:

Žemiau mes paminėjome 14 geriausių patarimų ir būdų, kaip lengvai atsikratyti blogo burnos kvapo. Ar žinote, kaip išvengti blogo burnos kvapo naudojant natūralias namų gynimo priemones?

1. Stendas hidratuotas:

Ar žinote, kaip išvengti blogo burnos kvapo naudojant geriamąjį vandenį? Geriant daug vandens, gali paspartėti kenksmingų bakterijų ir dantų viduryje esančių fragmentų dulkių šalinimo procedūra. Jei burnos džiūvimas yra vienas iš pagrindinių veiksnių, sukeliančių blogą burnos kvapą. Vanduo palaiko maistą, kurį skleidžia bakterijos. Atminkite, kad vanduo neturi kvapo. Vanduo skatina seiles, kurios skalauja burną ir vengia blogo burnos kvapo.

2. Liežuvis turi būti tinkamai nušveistas:

Ant jūsų liežuvio susidaro tiek daug apnašų ir mikrobų, todėl liežuvio šveitimas ar įbrėžimas yra būtinas. Kai kurios liekanos kaupiasi skonio receptorių viduryje, taip pat liežuvio raukšlės, todėl jas reikia išvalyti. Tai yra viena iš geriausių ir paprasčiausių namų gydymo priemonių, padedančių pašalinti blogą burnos kvapą.

3. Atneškite kvėpavimo krūvas ir sultis:

Yra tam tikrų kalyklų ir dantenų, kurios tam tikru mastu padeda išvengti blogo burnos kvapo. Ypatingo stiprumo blogo kvapo šalintojų vardu rinkoje yra bereceptinių tablečių, padedančių išvengti nemalonaus kvapo..

4. Burnos purškiklis gali kontroliuoti blogą kvėpavimą:

Neabejotinai turite labai blogo burnos kvapo problemą, tada norėdami prižiūrėti savo dantis, naudokite burnos skalavimo skystį ar burnos purškiklį, taip pat pasiūlykite burnai gaivų sodo aromatą..

5. Pasitarkite su odontologu, kad išvengtumėte blogo kvėpavimo:

Tai bus viena iš efektyviausių namų vaistų nuo blogo burnos kvapo – apsilankymas pas odontologą. Pagalvokite, kad jei kenčiate nuo blogo burnos kvapo, tada labai svarbu žinoti, kodėl taip atsitinka su jumis. Geriausias būdas nustatyti priežastį yra kreiptis į odontologą. Kai viskas nepavyksta, apsilankykite pas odontologą. Blogą burnos kvapą daugiausia sukuria burnoje esančių mikrobų kolekcija; todėl du kartus per metus apsilankyti pas odontologą įprasto plovimo ir tikrinimo tikslais yra didelis žingsnis siekiant išlaikyti naują kvėpavimą. Odontologas gali jums pasiūlyti keletą geriausių priemonių ir pasiūlyti patarimų bei gudrybių, kaip pagerinti dantų būklę, o tai savo ruožtu taip pat gali būti veiksminga priemonė siekiant išvengti blogo burnos kvapo.

6. Venkite kai kurių maisto produktų geram kvėpavimui:

• Česnakai arba svogūnai:

Venkite šio ar bet kokio aštraus vartojimo, nes jis patenka į jūsų kraujotaką ir galiausiai į plaučius.

• Praleiskite kavą ir alkoholį:

Kartu šie gėrimai sukuria atmosferą burnoje dėl mikrobų vystymosi, dėl ko atsiranda blogas kvapas. Alkoholis yra atsakingas už burnos džiūvimą.

• Venkite cukraus turinčių dietų ir gėrimų:

Užkandžiaudami vartokite obuolį ar tam tikrą baltymą šiek tiek daugiau nei šokolado plytelę.

• Venkite pyragų sulčių:

Rūgštinis gėrimas kenkia dantų tinkamumui, nes pažeidžia dantų dangą. Taigi, atsisakykite geriamosios sodos.

7. Būtinas reguliarus šepetys:

Jei norite išlaikyti savo dantų higieną ir plotis, privalote valyti dantis bent du kartus per dieną. Tai reiškia, kad vienas ryte, o kitas anksčiau eina miegoti. Šis procesas pašalina maisto elementus, kurie lieka burnoje visą vartojimo dieną arba po jos.

8. Venkite tabako gaminių ir rūkymo:

Cigarečių kvapas ir pypkės gali pakelti kvėpavimą. Rūkymas yra atsakingas už baisų kvėpavimą. Kai kurie žmonės šią netvarką atneša ne taip gerai, kaip kiti.

9. Pratimai, kaip išvengti blogo kvėpavimo:

Taip, tiesa, kad kova su nemaloniu burnos kvapu tampa veiksminga reguliariai treniruojantis. Galima lengvai atsikratyti blogo burnos kvapo dirbant kasdien. Kasdienė mankšta gali išlaikyti vidinės sistemos sveikatą ir išgelbėti jus nuo visų blogo burnos kvapo problemų. Tai veiksminga natūrali priemonė nuo blogo burnos kvapo. Šią namų kvapo burnos kvapo priemonę gali naudoti beveik įvairaus amžiaus žmonės ir ji tinka tiek vyrams, tiek moterims.

10. Nubraukite liežuvį:

Be kasdienio dantų valymo, reikia nepamiršti, kad taip pat turėsite plauti liežuvį. Galima lengvai išvengti blogo burnos kvapo, nugramdant ar nušveičiant liežuvį. Kaip ir daug nešvarumų, esančių dantų skaitikliuose, liežuvis taip pat yra vienas iš tų organų, kuriame taip pat yra nešvarių elementų, kurie gali būti viena iš blogo burnos kvapo priežasčių. Galima išvengti blogo burnos kvapo, valant dantis valant liežuvį. Tai yra viena iš geriausių natūralių namų gynimo priemonių nuo blogo burnos kvapo.

11. Valgykite traškius maisto produktus:

Jei norite sužinoti apie blogo burnos kvapo gydymą, tai gali būti vienas iš geriausių būdų atsikratyti šios savarankiškos produkcijos problemos. Įrodyta, kad traškių maisto produktų, tokių kaip morkos, valgymas taip pat gali būti viena iš geriausių vaistų nuo blogo burnos kvapo. Neabejotinai galima sumažinti blogo burnos kvapo problemas valgant traškius vaisius ir daržoves. Tokio maisto vartojimas gali paskatinti seilių gamybą, o tai gali veiksmingai sumažinti blogo burnos kvapo simptomus. Tai yra viena iš geriausių natūralių vaistų nuo blogo burnos kvapo.

12. Saldainiai be cukraus:

Saldainiai su dirbtiniu cukrumi nieko gero neduos. Todėl pabandykite valgyti be cukraus. Jie neaprūpina jūsų kūno blogais cukraus kiekiais ir tuo pačiu apsaugo nuo blogo burnos kvapo. Ši dvejopų funkcijų dantenų savybė daro ją viena geriausių vaistų nuo blogo burnos kvapo. Šis ypatingas blogo burnos kvapo gydymas gali sutaupyti daug išlaidų ir taip pat atlikti darbą.

13. Naudokite burnos skalavimo skysčius be alkoholio:

Burnos skalavimo skysčiai be alkoholio yra tie, kurie iš tikrųjų turėtų būti naudojami. Čia mes turime nuostabią blogo burnos kvapo namų priemonę, kuri gali atleisti mus nuo blogo burnos kvapo. Burnos skalavimo skysčiai, kuriuose yra alkoholio, jums nieko gero neduos. Tai yra nenaudingi produktai.

14. Venkite vaistų, kurie sausina burną:

Visada reikėtų vengti vaistų, kurie linkę sausinti burną. Tai apima vaistus, kurių turinys yra blogas, arba elementus, dėl kurių dehidratuojama burna, ir tai gali būti viena iš blogo burnos kvapo priežasčių. Vienas dalykas, kurį galite padaryti, yra vengti šių narkotikų ir gėrimų. Tai gali būti viena iš geriausių vaistų nuo blogo burnos kvapo.

Išsilavinęs ir gerai praktikuojantis odontologas savo pacientams visada teiks tik geriausius patarimus, kaip pašalinti blogą burnos kvapą. Tai jums kainuos, todėl apsilankykite pas odontologą tik tada, kai išbandysite beveik visas aukščiau aptartas priemones ir vis tiek būsite nepatenkintas.