Yüz her zaman birincil odak noktasıdır, çünkü söz konusu görünüm olduğunda en görünür çekiciliktir. Ancak yazlar kapımızı çalana kadar yaz tatillerini unutuyoruz. İşte o zaman kollarınızdaki ve sırtınızdaki bronzlaşmış lekeler sizi rahatsız etmeye başlar. Hepimiz bronzluğu son anda kontrol altında tutmaya çalıştığımız, mümkün olan her münzevi, belki ticari bir yardım ya da mutfakta bir tarla günü ile uğraştığımız için bu şaşırtıcı değil. Her iki durumda da, şimdi bu vücut nemlendiricileri listesiyle, yaz başlamadan önce acele etmek zorunda kalmamak için tüm yıl boyunca vücudunuzu sağlıklı tutabilirsiniz..

Hindistan’daki En İyi Vücut Nemlendiricileri:

1. Kaya Günlük Kullanım Vücut Losyonu:

vücut nemlendiricileri

Kaya’nın günlük kullanım vücut losyonu, cildi hücresel düzeyde yenileyen Shea yağı ve mango yağı özlerinden hazırlanırken, yağsız formülleri sizi gün boyu hafif ve taze tutar. Bu losyonun amacı, nemi hapsederek ve cildinizi iyice nemlendirerek cildinizin yeniden enerjilenmesini ve esnek olmasını sağlamaktır..

2. Cilt&Co Sicilya Vücut Losyonu:

Vücut Nemlendiricileri 2

Bu, cildinizin ürünün birikmesiyle ağırlaşmaya yenik düşmemesini sağlarken, yumuşaklığı korumak için cildinizi derinlemesine besleyen bir tedavi vücut losyonudur. Cilt hücrelerini canlandırarak yenilemek, bu, donuk kuruyan cildi parlak ve canlı bir partiye dönüştürür. Yağlı olmayan bu ürün cilde iyi uyum sağlar ve mat uzun süreli etki sağlar..

3. Sadece Otlar Honeydew Koruyucu Badem Vücut Losyonu:

Vücut Nemlendiricileri 3

Honeydew, alt dermal katmanlardan cildinizi nemlendirerek ve nemlendirerek cildinizin ışıltısını ve yumuşaklığını geri kazandırmak için bal ile birlikte çalışan besleyici badem yağı ile birlikte buradaki temel ürünü oluşturan önemli bir cilt rahatsızlığı bileşenidir. Üründe aloe bulunması onu tüm cilt tipleri için uygun hale getirir ve hatta size güneş koruması sağlayabilir..

4. Desert Essence Organics Hindistan Cevizi El ve Vücut Losyonu:

Vücut Nemlendiricileri 4

Bu vücut losyonu, vücut hücrelerinizi canlandıracak ve onları daha fazla hasardan koruyacak tüm önemli doğal yağların özel bir birleşimidir. Temel bileşen, cilt hücrelerini beslemek için bir yan serpme tutku meyvesi özleri ile jojoba yağı ve Shea yağı ile karıştırılan mükemmel bir vücut parlatıcı ve nemlendirici doğal yağ olan hindistancevizi yağıdır..

5. Nivea Uv Beyazlatıcı Hücre Onarıcı Vücut Losyonu:

Vücut Nemlendiricileri 5

Nivea’nın UV beyazlatıcı hücre onarım vücut losyonu, hassas cildinizin üzerinde sert UV ışınlarını yansıtan koruyucu bir kılıf oluşturacak bir SPF15 faktörü ile birlikte geldiğinden evden çıkmadan önce takılabilir. Bu aynı zamanda harika bir bronzluk korumasıdır, ancak asıl faydası, cildinizi içeriden yatıştırıp yumuşatacak hücresel onarımlardır, böylece doğal ve sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz..

6. Nivea Sun Kissed Radiance Kademeli Toner ve Vücut Losyonu:

Vücut Nemlendiricileri 6

Bu, cildini güneşe maruz bırakmak istemeden altın bir güneş öpücüğü parıltısı sporu yapmak isteyen daha soluk güzellikler içindir. Bu vücut toneri ve losyonu size doğal ve sağlıklı bir bronzluk verirken, içinde bulunan gingko ve üzüm çekirdeği yağı özleri cildinizi nemlendirir ve yumuşatır, böylece cildinizin nemli hissetmesini sağladığı için harici bronzlaşmaya gerek yoktur..

7. Vivel Cell Renew Fortify + Repair Vücut Losyonu:

Vücut Nemlendiricileri 7

Hücre yenileyici güçlendirici ve onarıcı vücut losyonu, Vivel’in tedavi losyonudur, cildinize derinlemesine nüfuz ederken ve hasarlı hücreler üzerinde çalışarak onu onarmak ve yenilemek için kolajen parçalanmasını önler. Dermatolojik olarak test edilmiş ve hasar görmüş güneş yanığı veya kuruyan ciltler için süper bir vuruş olan güçlendirici losyon, size daha sağlıklı bir görünüm vermek için cilt hücrelerinizi yatıştırır ve yeniler..

8. Kızarmış Vanilya Şekerinde Bodycology Besleyici Vücut Kremi:

Vücut Nemlendiricileri 8

Bu ürüne eşlik eden koku, kızarmış vanilya ve kahverengi şekere duyusal kehribar özünü aşıladığı için cennet gibi. Vanilya cildinizi nemlendirir ve nemlendirir, esmer şeker ise vücudunuzdaki kahverengi lekeleri ve ten rengi lekeleri ortadan kaldırır ve size parlak bir görünüm verir..