Nemlendiriciler hemen hemen tüm güzellik bakımlarında etkili bir rol oynamaktadır. Eksfoliasyondan sonra bile cildi nemlendirmek çok önemlidir. Çok cilt tipi için bir nemlendirici var. Kuru cilt mümkün olduğunca nemli tutulmalıdır, uygun bir nemlendirici olmadan yapılamaz. Cildin elastik ve kaşıntısız kalması için nemlendirici en iyi çözümdür. Hassas cilde sahip kadınlar da bu özel güzellik çözümünü kullanarak ciltlerindeki kızarıklık miktarını azaltabilirler. Bir bakıma, nemlendirici bir dizi ciddi cilt sorununa bir cevaptır. Bu nedenle, en iyi ilginiz için, mevcut en iyi nemlendiricilerden bazılarının bir listesini getirdik..

Hindistan’da Yüz Nemlendirici Kremler:

1. Sabon Havuçlu Yüz Nemlendirici Losyon:

yüz nemlendirici

Bu ürün, doğrudan toprak anadan gelen doğal bileşenlerin iyiliği ile doldurulur. Zararlı kimyasallar içermeyen bu ürün, uygun bir yaşlanma karşıtı unsur olarak işlev gören havuç tohumu yağı içerir. Ürün tüm ciltlerde çok iyi çalışır ve güzel bir kokuya sahiptir..

2. Artistry Cilt Arındırıcı Losyon:

Yüz Nemlendiricileri2

Artistry’nin yeni cilt arındırıcı losyonu, cildinizi bebeğin poposu gibi hissettirecek. Çoğu uzmana göre, bu şimdiye kadarki en iyi yüz nemlendiricisidir. Cildi sıkılaştırır ve ona ilahi görünen eşsiz bir parlaklık verir. Nemlendirici cilde derinlemesine nüfuz eder ve hücre oluşumunu iyileştirir..

3. Bioderma Sensibio Krem:

Yüz Nemlendiricileri3

Tahrişe neden olan herhangi bir güzellik ürünü kullanmaktan korkuyorsanız, birini seçmenin tam zamanı. Bu hafif krem ​​cilt tarafından hızla emilir. Yapışkan olmayan etkisi, onu mevcut yüz nemlendiricilerinden biri yapar. Canlandırmanın yanı sıra, cildi cennet gibi bir koku ile bırakır..

4. Yonka Age Defence Creme 83:

Yüz Nemlendiricileri4

Bu nemlendirici, diğer tüm ürünlerden daha iyi kuruluğu giderdiği için cildinizin en iyi dostudur. Kızarıklığı gizleyerek yanaklarda, alında ve çenede harika çalışır. Ürün tüm cilt tipleri için uygundur ve muhteşem bir koku ile gelir..

5. MD Forte Yenileyici Nemlendirici Krem:

Yüz Nemlendiricileri5

Hassas cilde sahip kadınlar, bu ürünü ciltleri için en iyi bulacaktır. Cilt tahrişini giderdiği ve cildi pürüzsüzleştirdiği kanıtlanmıştır. Bu kremi mutfak yanıklarını gidermek için de kullanabilirsiniz. Yağlılık etkisi olmayan bu nemlendirici cildi uzun süre nemli tutar..

6. Josie Maran Yüzde 100 Saf Argan Yağı:

Yüz Nemlendiricileri6

Stilistler, Josie Maran’ın yağını tüm cilt tipleri için uygun bir nemlendirici olarak bulur. Bu ürünü gerçekten kullanışlı kılan bir damlalık ile birlikte gelir. Bu, cildinize uygun bir fiyata en iyi nem korumasını sağlama şansıdır..

7. Shiseido Bio-Performance Gelişmiş Süper Canlandırıcı Beyazlatıcı Formül N:

Yüz Nemlendiricileri7

Bu, güzellik ürünleri alanında en çok oy alan nemlendiricilerden biridir. Kadife kalitesi bu ürünü benzersiz kılmaktadır. Cildi ideal miktarda nemle doldurur ve nemli kalmasını sağlar. Nemlendirici cildi yağlı yapmaz. Ürünün hiçbir yan etkisi yoktur ve yağlı ciltler için de uygundur..

8. Clinique Nem Dalgalanma Yoğun:

Yüz Nemlendiricileri8

Kuru cilde sahip kadınlar bu nemlendiriciden en çok fayda sağlayacaklardır. Kuru kış aylarında en etkilidir. Cilt ara sıra sulanmış gibi hissedecektir..

9. SK-II Essential Power Zengin Krem:

Yüz Nemlendiricileri9

Bu krem ​​cildi kurutmaz ve sivilcelere neden olmaz. Her türlü cilt için kullanılabilir. Cildi içeriden sağlıklı hale getirmek için mükemmel olan hafif bir formüle sahiptir..