Dumanı tüten sabah kahvesinin tadını çıkardıktan sonra, yatağınızın sıcacık yatağından ayrılmak biraz kolay oldu ama ayaklarınız soğuk taş zemine değdiği anda yaklaşan kışın hatırlatıcısı sizi gerçeğe döndürdü. Artık eşyalarınızı küçük bir günlük çantada toplamanın zamanı geldi: Dudak kremi, sıcak tutan eldivenler ve olmazsa olmazlar arasında nemlendirici. Ancak bir nemlendirici sadece mevsimsel değildir..

Diğer zamanlarda, bir nemlendirici sadece cildi nemli ve özgür tutmaya odaklanırken, yaz öğlenleri yağı emen ve cildi yumuşak tutan bir nemlendiriciye ihtiyaç duyar. Her iki durumda da, ürünleriyle dünya çapında tanınan önde gelen kozmetik markalarından biri olan Neutrogena, cilt için iyi olanı seçebileceğiniz ve tercih edebileceğiniz cep dostu bir ödülde çok çeşitli iç ısıtan nemlendiricilere sahiptir..

Hindistan’daki Popüler Neutrogena Nemlendiriciler:

En iyi 9 Neutrogena Nemlendiriciye bakalım.

1. Neutrogena Yağsız Nemlendirici SPF15:

Neutrogena Nemlendiriciler

Bu alkolsüz, kokusuz nemlendirici, hassas ciltler söz konusu olduğunda büyük bir başarıdır. SPF 15 ile bu nemlendirici, bronzlaşmayı ve hatta UV ışınlarına zararlı maruziyeti önleyen bol miktarda güneş koruması sağlar. Bu ürünün kremsi hissi cildinizi gün boyu nemli ve yumuşak tutarak nemlendirir..

2. Neutrogena Sağlıklı Savunma Günlük Nemlendirici SPF50:

Neutrogena nemlendiriciler 2

Sağlıklı koruyucu günlük nemlendirici, özellikle güneş altında uzun saatler geçiren bayanlar için formüle edilmiştir. Patentli Helioplex kompleksi, antioksidanlar ve E vitamini cildi sakinleştirdiği, nemlendirdiği ve nemlendirdiği için geniş spektrumlu faydaları olan acı güneş koruyucu koruması sağlar..

3. Neutrogena Yağsız Anti Akne Nemlendirici:

Neutrogena nemlendiriciler 3

Cilt hasarına karşı uzun süreli koruma sağlayan Neutrogena’nın yağsız akne önleyici nemlendiricisi, sonunda cilt pürüzlülüğüne yol açan bakteri ve mikroplara neden olan sivilcelerle savaşır. Bu nedenle üründeki aloe ve papatya karışımı cildi yatıştırır ve besler..

4. Neutrogena Erkekler Hassas Cilt Yağsız Nemlendirici:

Neutrogena nemlendiriciler 4

İşte sert inatçı erkek cildi için sınıflandırılmış erkeksi bir nemlendirici. SPF30 ile geniş spektrumlu güneş koruyucu koruması sağlayan bu yağsız nemlendirici düzenli olarak kullanılabilir. Bu sadece hücreleri yenilemekle kalmaz, aynı zamanda cildi yumuşak ve esnek tutmak için nemlendirir ve nemlendirir..

5. Neutrogena Ultra Nazik Yatıştırıcı Losyon:

Nivea nemlendiriciler 5

Bu yağsız toner, cildiniz için tüy kadar yumuşak bir dokunuş sağlarken, cildiniz için de tüy kadar yumuşaktır. Alkolsüz her gün nemlendirici, UV ışınlarının değerli cildinize zarar vermesini önlemek için güneş koruyucusu olarak SPF15 ile cildi onarır ve onarır ve arındırır, hasarlı cilt hücrelerini yatıştırır..

6. Neutrogena Naturals Çok Vitaminli Nemlendirici:

Neutrogena nemlendiriciler 6

Cildiniz için gerekli vitaminlerin muhteşem bir birleşimi olan Neutrogena’nın besleyici nemlendiricisi, optimum Ph dengesi sağlarken cildi yeniler ve canlandırır. B, C ve E vitaminleri, kullanımdan sonraki birkaç gün içinde size daha hafif ve daha parlak bir cilt tonu vermek için bir antioksidan olan omega bionutrient ile karışır..

7. Neutrogena Norveç Formülü Vücut Nemlendiricisi:

Neutrogena nemlendiriciler 7

Yumuşak, beslenmiş ve saten yumuşak bir cilt için eksiksiz bir rehber olan Norveç formülü, cildinizin yumuşak dermal katmanlarını yenilerken ve canlandırırken bronzlaşmayı ve vücut kuruluğunu gideren bir vücut nemlendiricisidir. Gliserin etkin ve alkolsüz bu, cildinizi tahriş etmez, aksine pürüzsüzleştirir..

8. Neutrogena Sağlıklı Cilt Artırıcı Renkli Nemlendirici:

Neutrogena nemlendiriciler 8

Renkli nemlendiriciler, vücudunuzu normal bir nemlendirici kadar besler ve nemlendirirken, doğal cilt tonunuzu vurgular. SPF20 ile etkinleştirilen bunlar, çeşitli doğal tonlarda gelir.

9. Neutrogena Görünür Bir Şekilde Eşit Günlük Nemlendirici SPF30:

Neutrogena nemlendiriciler 9

Bronz eşitsiz cilt tonunuzu önemseyen bu günlük nemlendirici, güneşten korunma ihtiyaçlarınızı karşılarken ciltteki renk bozulmalarını azaltır. SPF30, cildinizi kadife pürüzsüz ve beslenmiş halde tutarken hücresel seviyelerden koruma sağlamak için altı dermal katmana sızar..