Önlükler şüphesiz en sade nişan elbisesi türüdür. Bazıları beyaz renkte sade sade, diğerleri ise ağır işçilik ve tasarımlarla geliyor. Ancak elbisede harika görünmenin sırrı doğru renk ve deseni seçmekten geçiyor. Bazı abiyeler Hint giyimine daha çok uyum sağlarken, diğerleri Batılı görünüyor ve böylece son derece modern bir nişan elbisesi haline geliyor. Tasarımcıların yeniliği ve güzel bir şeyi uyarlama yetenekleri, çoğu zaman günümüzün tercihleriyle tutarlı olan çok fazla düşünce ve çabayla gelir. Bazıları da vücuda oturması ve rahat oturması için özel olarak üretilmiştir. Peki, fikirleriniz nereden geliyor? Tüm zamanların en iyi nişan elbisesini yapmak ve fikirlerimizden ilham almak için çoraplarınızı çekin ve girişlerinizi yapın..

Doğru Nişan Elbisesi Nasıl Seçilir?

Nişan elbisesi çeşitleri hakkında konuşmadan önce, ideal nişan elbisesinin nasıl seçileceğine dair temel bilgileri anlayalım. Bu ipuçları, gelinlere doğru seçimi yapma konusunda rehberlik etmek için uzmanlar ve tasarımcılar tarafından paylaşılmaktadır:

  • Bir elbiseyi düşünmenin ilk ve en önemli ipucu, temel vücut tipinizi anlamaktır. Bu, figürünüzü düzleştiren doğru kıyafeti seçmenize yardımcı olur..
  • Rahatsız stil iyi değildir. Özellikle büyük gününüz olduğunda ve elbiseye bir servet harcadığınızda, elbisenin rahat olduğundan emin olmanız ve iyi nefes almanıza izin vermelisiniz..
  • Cilt tonunuzu tamamlayan renkleri tercih edin. Pastel renklerin çağı bu. Aynı anda hem modaya uygun hem de şık görünmek için bu renklerden birini deneyin..
  • Ağır baskılardan ve çiçeklerden kaçının. Bunlar sizi şatafatlı ve gösterişli gösterebilir. Ayık kalın ve bir prenses gibi görünmenizi sağlamak için detaylı nakış ve dantel desenleri seçin.
  • Gelin ve damadın uyumlu kıyafetleri bu düğün sezonunun son modası. Kıyafetin damadın takımını ve arka plan ayarını tamamlayıp tamamlamadığını görmek için iyi plan yapın..

Hint Tarzı Nişan Önlükleri:

Nişanınızda bir elbiseyle hava atmayı seviyor musunuz? Öyleyse, size önlüklerin ne kadar güzel olduğunu söyleyelim. Ama senin nişan elbisesi fikrin mi olacak? İşte kendi başınıza denemek için ilham alabileceğiniz bazı nişan elbisesi fikirleri..

1. Tasarımcı Elbisesi:

Elbisenin güzelliğinin yarısı seçtiğiniz renkten geliyor. Hintli gelin için bu nişan elbisesi kan kırmızısı ve gövde üzerinde tasarım çalışmaları var. Alt kısmı oyuncak bebek gibi fırfırlı. Yüksek yakalı elbisenin yakası vardır ve bu nedenle ona uygun bir kolye bulmanız gerekmez. Büyüleyici derecede güzel görünmek için uygun saç kabarıklığı ve küpelerle eşleştirin.

2. Batı Elbisesi:

Batı elbisesi gerçekten büyüleyici. Çok az tasarım çalışmasıyla beyaz veya kirli beyaz renkte gelir. Bazıları kolsuzdur ve aşağıdaki elbise tipik olarak güzel bir fırfırdır. Bunu yönetmek biraz zahmetli olsa da, ne kadar güzel göründüğünü gördüğünüzde kesinlikle sorun yaratmayacaktır. İyi bir saç kabarıklığı ve daha az mücevherle veya hiç mücevher kullanmadan bunu yapmanın yolu.

3. Anarkalı Elbisesi:

Anarkalı elbiseyi bir elbise gibi gösterecek şekilde değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Eh, bele yakın olan aşağı kısım, beli sıkı tutan klasik anarkalıya göre daha serbest hale gelir. Anarkalı’nın alt kısmı, onu ağır, ancak şaşırtıcı derecede büyük hale getirebilecek bir dizi tasarım ve esere sahiptir. Geleneksel takılarla eşleştirin ve nişan için bu gece elbisesiyle göz alıcı görünün.

4. Lehenga Elbisesi:

Lehenga ve elbiseni aynı derecede beğendin mi? Pekala, işte üstte mütevazı lehenga tarzı dikişli, aşağıda fırfırlı bir eteğe benzeyen lehenga ve cüppenin klasik bir kombinasyonu. Orta derecede parlak renkleri tercih edin ve çeşitli tasarım tonlarıyla aşağıdaki elbisenin görünümünü yükseltin. Onunla birlikte gitmek için bazı geleneksel mücevherleri deneyin ve iyi saç yapın.

5. Salwar İlhamlı Elbise:

İşte başka bir klasik Hint tarzı elbise. Bu, ‘gelinlik’ gibi görünmese de, aşağıdaki bir elbisenin görünümünü yönetir. İçinden bir dupatta geçen ince bir bel bandı olan, parça üzerine dikilmiş bir elbisedir. Aşağıdaki kısım vücuda daha yakındır ve fırfır gibi değildir. Hint tarzından ağır bir ilham alarak klas bir elbise gibi çekmeyi başarıyor. Doğru takılarla eşleştirmek görünümü tamamlayacak..

Önlükler kızların tüm zamanların favorisi! Onları daha da sevilen yapan şey ise bugün çıkmaya başladığı klasik kombin. Bazı şaşırtıcı Hint stilinin akışıyla, elbiseyle birleştiğinde, onu nişan için karşı konulmaz bir elbise elbisesi haline getiriyor. Mükemmel bir şekilde dikilirler ve vücuda tam olarak uymaları sağlanır. Onlarla ilgili en iyi bölüm, sağladıkları rahatlıktır. Fikirlerimizden ilham alın ve yeni trendlerle ortaya çıkmaya başlayın. Bir sonraki trend belirleyici olmaya hazır olun!