Nişan yüzükleri özel olmalı ve gecenin yıldızı olmalı. Yüzük, iki insan arasındaki bağlılığın bir sembolü olarak duruyor, bu yüzden çarpıcı güzelliğinde tek taş yüzükten daha göz kamaştırıcı ne olabilir. Solitaire, tek parça tek cızırtılı görünümlü elmas olarak tanımlanır. Tek taş nişan yüzükleri muhteşem görünüyor ve hatta asil ve klas görünüyor. Still tektaş yüzükler dünyadaki en popüler nişan yüzüğü ve özellikle stilden anlayan ama yine de cesur bir ifade vermek isteyenler için..

Tektaş Alyans:

Platin ve altından en iyi 9 tektaş nişan yüzüğüne bir göz atalım:

1. Platin Yastık Kesim Tektaş Nişan Yüzüğü:

tektaş nişan yüzükleri

Bir tektaş yüzükte, yastık kesiminin çok popüler olduğu belirli kesimler vardır. Bu yüzüğün üzerine çivilenen pırlanta H1 rengindedir, yani neredeyse daha az renklidir, ancak içlerinde sarı bir ton ve berrak tek parça bir pırlanta vardır. Yüzüğün üzerinde tektaş merkezde çivili olup, burada daha fazla dört   parlak yastık kesim pırlanta çarpıcı bir şekilde yerleştirilmiştir. Yüzüğün tamamı platin üzerine işlenmiştir, böylece onu harika bir nişan yüzüğü yapar..

2. Kubbe Şeklinde Klasik Tek Taş Alyans:

klasik tektaş nişan yüzüğü kubbe şekli

Nişan yüzüğü bir tektaş yüzük ise, nefes kesici ve aynı zamanda sınıf sızan bir yüzük. Bu yüzük üzerine tektaş kazınmış ve köşelerinde kubbe şeklinde işlenmiş klasik bir parçadır ve bu sayede eskisinden daha gösterişli bir görünüm elde edilir..

3. Tektaş Çiçek Şekli Alyans:

Tektaş Çiçek Şekilli Alyans

Çiçek ve kadın arasında yakın bir ilişki vardır, bu nedenle birçok genç kız nişan yüzüklerini çiçek şeklinde de giymeyi tercih eder. Yüzük çarpıcı görünüyor ve tektaş, küçük yaprakların tasarlandığı yüzüğün ortasında çivili, böylece parlak bir görünüm veriyor ve onu mükemmel bir nişan yüzüğü yapıyor.

4. 14 Ayar Pembe Altın Yuvarlak Tek Taş Alyans:

14 Ayar Pembe Altın Yuvarlak Tek Taş Nişan Yüzüğü

Bu nişan yüzüğü, merkeze gömülü yuvarlak şekilli tektaş ile 14 ayar pembe altından yapılmıştır. Yanlarda bu yüzüğü bu amaç için mükemmel bir yüzük yapan sonsuzluk sembolü vardır. Sonsuzluk, ne olursa olsun, sevgi ve şefkatin asla kopmayacağını sembolize ettiğinden, nişanın anlamı budur..

5. Saf Altın Tektaş Nişan Yüzüğü:

Saf Altın Tektaş Nişan Yüzüğü

Bu bereketli bir tek taş altın nişan yüzüğü. Yüzüğün ortasına çivilenmiş nefes kesici ve göz alıcı cızırtılı tek parça tek parça, yanlarda ise unutulmaz bir nişan yüzüğü gibi görünmesi için güzel sanatsal yapraklar tasarlanmıştır..

6. Akçaağaç Yaprağı Tek Taş Alyans:

Akçaağaç Yaprağı Tek Taş Alyans

Akçaağaç yaprağı sevginin sembolü olarak kabul edilir, bu nedenle akçaağaç yaprağı görünümünü andıran birçok nişan veya alyans tasarlanır. Yüzük, taç gibi süslenmiş akıllara durgunluk veren bir tektaşa sahiptir ve yanlarında yaprak şeklinde küçük pırlantalar işlenmiştir, böylece onu harika ve harika bir nişan yüzüğü yapar.

7. Beyaz Altın Prenses Kesim Tektaş Nişan Yüzüğü:

Beyaz Altın Prenses Kesim Tektaş Nişan Yüzüğü

Büyüleyici bu beyaz altın nişan yüzüğü için ideal ve doğru bir kelime. Yüzüğün ortasında büyük tektaş çivili olarak işlenmiştir ve bu tür yüzüklere prenses kesim denir. Yanlarda ise parlak boncuklu çizgilere sahip olduğundan parlak bir görünüm ve mükemmel bir tektaş nişan yüzüğü sağlar..

8. Tasarımcı Tektaş Nişan Yüzüğü:

Tasarımcı Tektaş Nişan Yüzüğü

Tek taş bir nişan yüzüğü son derece güzel ve cennet gibi görünüyor ve eğer tasarımcı bir dokunuşa sahipse, o zaman insanları suskun bırakacaktı. Bu yüzük oyulmuş büyük bir dikdörtgen şeklinde tektaşa sahiptir ve yanlarında küçük parlak elmaslar gömülüdür ve ona çiçek görünümü verir. Farklı renkteki yüzük üzerindeki parlak cila, akıllara durgunluk veren bir görünüm verir..

9. Kraliyet Tacı Şekilli Tektaş Nişan Yüzüğü:

Royal Taç Şekilli Tektaş Nişan Yüzüğü

Nişan, tüm gözlerin erkek ve kadının üzerinde olduğu bir fırsattır. O özel an, bu tür taç şeklindeki tek taş nişan yüzüğü enfes bir şey olarak duruyor. Tek bir büyük tektaş, diğer tüm yüzüklere fazlaca bakabilir ve o gün şık, muhteşem ve güzel görünür..

Tektaş yüzükler harika görünüyor ve sadece bir bakışla insanları suskun ve büyüye bağlı bırakabilir. Altın, platin gibi çok çeşitli ve farklı metal türlerinde tasarlanabilen bu yüzükler, yastık ve prenses kesim gibi farklı kesimlere sahiptir. Bu yüzden tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza göre yüzüğü seçin ve bu muhteşem görünümleri kolayca elde edin.