Auksas visada buvo patrauklus žmonėms. Nosies auskarai yra labai populiarūs visame pasaulyje, o nosies žiedai yra kūno papuošalas, kurį moterys gali dėvėti ant veido. Nėra nieko stilingesnio ir prašmatnesnio, kaip auksiniai nosies smeigtukai, kuriuos galima pridėti prie gražaus veido. Indijoje iš pradžių buvo norima, kad nosies žiedai būtų kilę, ypač iš aukso, nors jų dėvėti nėra labai privaloma. Šiandien visame pasaulyje moterys šią nosies smeigtuką dėvėjo kaip karališkąją puošmeną. Ir dauguma auksinių nosies smeigtukų yra su deimantiniais akmenimis.

auksiniai nosies smeigtukai

Nesvarbu, kokius nosies smeigtukus pasirinkote, visada turėsite galimybę įrėminti veidą ir gražiai pabrėžti savo bruožus. Nosies smeigtukai yra seni kaip žmonija. Žvelgiant iš kultūros kūrinių, buvo matyti, kad jis buvo dėvimas dėl kario statuso, pagalbos vaikeliui ir religinių nuorodų ar artėjančio amžiaus apeigų.

Indijos nosies smeigtukai auksu visoms veido formoms:

Šiuo metu yra įvairių rūšių ir tipų auksinių nosies smeigtukų, o „Septum“ yra viena iš auksinių smeigtukų rūšių, kurios nėra dedamos ant nosies šono, o vidurinėje nosies dalyje, kuri atrodo kaip jaučio sfera. Pirkdami internetu, galite įsigyti įvairių tipų nosies kaiščių, kaip nurodyta čia!

1. Dizainerio aukso nosies smeigtukas su deimantiniais akmenimis:

Dizainerio aukso nosies smeigtukas su deimantiniais akmenimis

Šis 22 karatų kieto geltono aukso nosies smeigtukas buvo nusagstytas amerikietiškais deimantiniais akmenimis. Tai yra patraukliausias, nes jis buvo pagamintas iš drugelio modelio, kuris patiks daugumai moterų kategorijų. Dėvint šį nosies smeigtuką, dėvėtojui bus suteiktas papildomas grožis.

2. Indijos ne auskarų tipo nosies žiedas su cirkonio akmenimis:

Indiškas ne auskarų tipo nosies žiedas su cirkonio akmenimis

Aukščiau pavaizduota auksinė vermeilinė nosies pušis su cirkonio akmenimis yra pažįstama tarp kitų nepramušamų Indijos nosies žiedų modelių. Vienos kategorijos moterims patiks neperduodami nosies smeigtukai ir joms tai bus geriausias pasirinkimas.

3. 22K aukso Vermeil cirkonio dygliuotas nosies kaištis / auskarų nosies kaištis:

22K aukso Vermeil cirkonio dygliuotas nosies kaištis / auskarų nosies kaištis

22K aukso spalvos vermeil nosies smeigtukas su dygliuotais cirkonio akmenimis yra modelis, priklausantis auskarų vėrimo modeliams, kai šis nosies smeigtukas turi varžtą, kurį prireikus gali reguliuoti dėvėtojai. Šis stilius yra įvairių veislių.

4. Ne auskarų nosies žiedas, pagamintas iš 22 kt aukso:

Nepradurtas nosies žiedas pagamintas iš 22 kt aukso

Yra keletas moterų kategorijų, kurioms patiks turėti unikalų ir stilingą dizainą, kuris stovi prieš minią ir joms, dėvėti tai bus geriausias pasirinkimas, nes tai suteiks veidui papildomo grožio. Tai tiks bet kokiai aprangai, tiek tradicinei, tiek madingai.

5. Baltos ir rožinės nosies kaiščio aukso dizainas:

Baltos ir rožinės spalvos nosies kaiščio auksinis dizainas

Moterims iš prigimties visada patiks turėti rožinės spalvos papuošalus, nes tai bus lengviausia, bet patraukli spalva. Šis baltos ir rožinės spalvos mišinys skirtas jiems, todėl jie atrodys elegantiškai. Tai tiks bet kokiai aprangai, tiek tradicinei, tiek madingai.

6. Juodos gėlės Indijos aukso nosies kaiščio dizainas:

Juodos gėlės indiško aukso nosies kaiščio dizainas

Nors nosies smeigtukai yra įvairių spalvų, juoda spalva visada yra mėgstama spalva, nes tai užima ypatingą vietą moterų širdyse. Tai geriausiai tinka dėvėti kartu su tradiciniu dizainu.

7. Mažas perlų dizaino auksinis nosies smeigtukas moterims:

Mažas perlų dizaino auksinis nosies smeigtukas moterims

Mažas perlamutrinis nosies smeigtukas, pagamintas iš 22 karatų aukso, yra patrauklaus dizaino, kurį gali lengvai nešioti visi žmonės. Turint perlų iš visų papuošalų dizaino visada patiks, nes jie atrodys patrauklesni ir stilingesni.

8. Auksinis indiško dizaino nosies kaištis 22 karatų:

Auksinis indiško dizaino nosies kaištis 22 karatų

Tarp visų kitų nosies kaiščių dizaino indiškas nosies smeigtukas, sukurtas iš gryno aukso, bus žavingas dizainas, traukiantis įvairaus amžiaus moteris. Tai yra visų dydžių ir jūs galite pasirinkti geriausią, kuris jums tinka.

9. Rožinės ir raudonos spalvos krištolo lotoso aukso 22 gabaritų nosies kaiščio dizainas:

Rožinės ir raudonos spalvos krištolo „Lotus Gold“ 22 gabaritų nosies kaiščio dizainas

Rožiniai ir raudoni kristalai, pavaizduoti lotoso rašte, pagaminti iš 22 karatų aukso, yra įspūdingas dizainas, įdėtas su sidabro smeigtuku. Jei esate mados rūšis, pasirinkti šį dizainą bus protingas pasirinkimas, nes tai parodys jų požiūrį.

10. 22 tonų kietas geltonas auksas & „American Diamond Studded Half Moon“ nosies kaištis:

22 tūkst. Vientisos geltonos aukso spalvos & amp; Amerikos deimantinis dygliuotas pusmėnulio nosies kaištis

Tvirtos geltonos spalvos aukso spalvos nosies smeigtukai, išmarginti amerikietiškais deimantais, buvo sukurti pusmėnulio stiliaus ir skirsis nuo kitų tuo, kaip buvo suprojektuoti ir pagaminti iš auksinės medžiagos. Galvos dydis yra apie 8 × 5 mm.

11. Amerikos stiliaus deimantinio akmens nosies kaiščio dizainas auksu:

Amerikos stiliaus deimantinio akmens nosies kaiščio dizainas auksu

Eiti su amerikietiško stiliaus deimantiniais nosies smeigtukais bus tikrai nepakartojama, nes tai bus kitokia. Tai puikus pasirinkimas nosies smeigtukų mėgėjams, mėgstantiems stilingai apsirengti.

12. Vielos tipo Indijos aukso nosies kaiščio dizainas vestuvėms:

Vielos tipo Indijos aukso nosies kaiščio dizainas vestuvėms

Skirtingų kategorijų nosies smeigtukai yra prieinami internete ir paprasta paieška galite gauti žavių dizainų, kurie privers kitus atkreipti dėmesį į jūsų išvaizdą ir padaryti jus gražesnius nei bet kada anksčiau.

13. Auskarų aukso nosies kaištis vėžlio dizaine:

Auskarų vėrinio dizaino auksinis nosies kaištis

Moterys, kurios mėgsta auskarų tipo auksinius nosies smeigtukus, įgis personalizuotą išvaizdą, dėvėdamos tokio tipo auskarų auksinius nosies smeigtukus, pagamintus iš vėžlio dizaino. Tai bus ilgaamžė ir ilgaamžė, nekeisdama jų blizgesio.

14. Dizainerio 22kt aukso nosies smeigtukas su dygliuotais deimantais Dizainas:

Dizaineris 22 kilovatų aukso nosies smeigtukas su dygliuotais deimantais

Dizainerių stiliai visada daro didelę įtaką visiems kitiems dizainams, o šis auksinis nosies smeigtukas yra vienas iš jų, suteikiantis nuostabią išvaizdą naudotojo veidui. Tai bus geriausias iš tūkstančių turimų dizainų.

15. Auskarų aukso ir deimantinio dygliuoto nosies kaiščio dizainas:

Auskarų aukso ir deimantinio dygliuoto nosies kaiščio dizainas

Auskarų ir deimantų dygliuotas nosies smeigtukas yra viena iš trilijonų kolekcijų, kurios suteiks velniškai mielą išvaizdą. Dėvint šį vieną smeigtuką veidas taps ryškus ir jis bus dėvimas daugiausia vestuvių ir jubiliejaus šventėse.

Šiandien mados pasaulyje kiekviena moteris visame pasaulyje apsimeta apsirengusi šiais nosies smeigtukais iš aukso. Be auksinių nosies kaiščių dizaino, yra keletas kitų rūšių nosies smeigtukų, pagamintų iš sidabro ir metalo, ant kurių yra inkrustuoti deimantiniai akmenys. Moterys, kurios nemėgsta nešioti šių nosies smeigtukų auskarų vėrimu, gali eiti su tomis, kurios turi spaustukus. Tai bus lengviau dėvėti, bet nepavyks pridėti grožio naudotojo veidui.

Įprasti nosies smeigtukų dizainai bus sukurti meniškai, o tai gali suteikti spindesio apatinei veido daliai. Tradiciškai dėvint šį nosies kaištį jūsų išvaizda bus nepaprastai brangi. Keletas žmonių jį nešioja abiejose nosies pusėse, o niekas nenori puošti nosies žiedo, kuris suvyniotų tik pusę apatinės veido dalies, taip pat žmonės nenori išleisti ant deimantų inkrustuotų.