Brangakmenių ir juvelyrinių dirbinių pramonė apima daugybę įvairių papuošalų iš deimantų ir aksesuarų, kuriuos galima įsigyti daugybe patrauklių dizainų įvairiems tikslams ir progoms. Iš tikrųjų deimantiniai aksesuarai atitiks šiuolaikinių ir tradicinių žmonių reikalavimus ir tapo populiarūs dėl savo grožio, retumo ir ištvermės.

Vienas iš tokių žinomų ir pastebimų aksesuarų yra „deimantiniai nosies smeigtukai“, kurie yra vertingi tik dėl savo sentimentalios vertės, o ne dėl rinkos vertės. Deimantai peržengė nosies kaiščių nustatytą ribą, nes tai buvo seno tipo kūno modifikacija, prasidėjusi maždaug prieš tūkstančius metų.

įvairių tipų deimantinių nosies smeigtukų

Nosies smeigtukai buvo atvežti XVI amžiuje iš Artimųjų Rytų, o kairioji šnervė buvo įprasta šių nosies smeigtukų nešiojimo vieta, tačiau buvo sutiktas ir auskarų vėrimas į abi šnerves. Ši buveinė atsirado dėl įsitikinimo, kad auskarų nosies žiedai tiesiogine prasme buvo siejami su patelėmis, kurios leido joms lengviau pagimdyti vaiką. Šiandien nosies smeigtukai dažniausiai dėvimi dėl grožio ir stiliaus.

Naujausi Indijos nosies kaiščių dizainai deimantuose:

Deimantiniai nosies smeigtukai labai gerai dera su keliais metalais, tokiais kaip auksas, sidabras, titanas ir pan. Galimybė įsigyti šių žavių deimantinių akmenų, išpjautų ir paruoštų naujais metodais, išplėtė jų patrauklumą besivystančiose rinkose. Kaip beveik begalinis priedų asortimentas, deimantiniai nosies smeigtukai šiandien buvo kvapą gniaužiančio dizaino su kelių kitų brangakmenių deriniu, kaip nurodyta žemiau.

1. Deimantinės nosies kaiščio smeigė su mėlynu safyru 14K geltonos baltos ir rožinės aukso spalvos dizaino:

deimanto nosies smeigtuko smeigė su mėlynu safyru 14k geltonos-baltos ir rožinio aukso dizaino1

Šis deimantinio nosies smeigtuko gabalas yra naujas deimantinių nosies smeigtukų kolekcijų priedas, kurį sudarė šeši 0,005 ct apvalios formos deimantai, kurių kiekvieno skersmuo yra 1,3 mm. Komplekto dydis yra maždaug 0,01 mėlyno safyro dydžio centre.

2. Deimantinės nosies smeigtukas su mėlyno akmens dizainu:

Deimantinis nosies smeigtukas su mėlyno akmens dizainu

Tai dar vienas nuostabus deimantinių nosies smeigtukų kolekcijų kūrinys, sukurtas su keliais Ceilono safyrais aplink ir kokybišku deimantu centre. Jūsų deimantai dažniausiai būna bespalviai ir atrodo labai putojantys.

3. Deimantinis nosies kaištis 14K geltonos baltos ir rožinės aukso spalvos:

Deimantinis nosies kaištis 14K geltonos baltos ir rožinės aukso spalvos

Tai gražus nosies smeigtuko dizainas, pagamintas iš 14 tūkstančių geltonų septynių akmenų sankaupos, kurios viduryje yra 20 gabaritų viela, apsupta šešių deimantinių akmenų. Dėvėdamos šį segtuko dizainą, moterys atrodys tokios žavios ir niekada nesulauks komplimentų.

4. Deimantinės nosies kaiščio smeigė 14K baltos nosies kaiščio konstrukcijoje:

Deimantinės nosies smeigtuko smeigės iš 14K baltos spalvos nosies kaiščio

Šios deimantinės nosies kaiščio konstrukcijos gale bus suktukas, kuris leis pasukti dešinėje arba kairėje pusėje. Tai klasterio rinkinys, kuriame suktukas pagamintas iš 20 matuoklių. Vartotojo patogumui jį galima pritaikyti su kaulo nustatymu ir L formos dizainu gale.

5. Rankų darbo deimantinės nosies kaiščio smeigtukas 14K balto kaiščio dizaino:

Rankų darbo deimantinis nosies smeigtukas, 14K baltos spalvos kaiščio dizainas

Šis rankų darbo nosies smeigtukas susideda iš šešių deimantinių akmenų aplink dizainą ir, jei esate žmogus, norintis naujo ir madingo dizaino, pasirinkti šį nosies smeigtuko stilių bus geriausias pasirinkimas, nes jis tinka visų tipų drabužiams ir suknelėms.

6. Reguliuojamas gražus deimantinis subtilus nosies žiedas:

Reguliuojamas gražus deimantinis subtilus nosies žiedas

Šis reguliuojamas ir gražus deimantinis nosies žiedas turi daug papildomų privalumų, nes jį galima sureguliuoti kaiščiais pagal vartotojo poreikius. Tai yra visų dydžių.

7. „Solitaire“ deimantinės nosies kaištis su deimantiniu dygliuotu dizainu:

„Solitaire“ deimantinis nosies kaištis su deimantiniu dygliuotu dizainu

„Solitaire“ deimantinis nosies smeigtukas yra gerai pažįstamas su juvelyrinių dirbinių rinkoje esančiais akmenimis, nes tai bus puošnus dizainas, patraukiantis žiūrovų dėmesį. Galite gauti tonus, išmargintus skirtingomis spalvomis, atsižvelgiant į jūsų skonį ir norą.

8. Stulbinantis ugningas deimantinis nosies smeigtukas 14K 18K ir platinos nosies kaištis:

Stulbinantis ugningas deimantinis nosies smeigtukas 14K 18K ir platinos nosies kaištis

Tai yra vienas iš mėgstamiausių nosies kaiščių dizainų moterims ir tai labai paprasta, bet elegantiška. Jis bus nuostabus savo ugninga ir žaižaruojančia išvaizda. Tokį dizainą turi turėti visi nosies smeigtukų mėgėjai, nes dėvėdami tai niekada nepavyks pritraukti žiūrovų dėmesio.

9. Puošnus putojantis Kanarų žalias deimantinis nosies smeigtukas:

Puošnus putojantis Kanarų žalias deimantinis nosies smeigtukas

Puošnus putojantis „Canary Green“ deimantinis smeigtuko nosies smeigtukas yra gražiai rankų darbo, pasižymintis putojančia išvaizda. Šiame dizaine buvo naudojamas tikras žalios spalvos deimantas ir nuostabiai buvo įgyvendinta šviesi spalva. Tai bus puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta intensyvų blizgesį, kad apranga ir stilius įgautų akinančio blizgesio.

10. 18ct balto aukso deimantinis širdies nosies kaištis:

18 ct balto aukso deimantinis širdies nosies kaištis

Deimantiniai nosies kaiščiai yra įvairių stulbinančių dizainų, kurie traukia įvairaus amžiaus moteris. Dėvėti tokio tipo nosies smeigtukus pradėsite nuo senų laikų, kai atsirado įprotis nešioti nosies smeigtuką. Pradėkite dėvėti šį dizainą, jei žinote apie madą.

11. 100% natūralaus deimantinio nosies kaiščio dizainas:

100% natūralaus deimantinio nosies kaiščio dizainas

Šis 100% natūralus deimantinis nosies smeigtukas buvo pagamintas iš 100% natūralių deimantų akmenų, turinčių ilgesnį tarnavimo laiką. Tai yra vienas iš dizainų, kuris tarnauja ilgiau be kitų naudojamų akmenų išblukimo.

12. Puošnus deimantinio pjūvio nosies kaištis:

Nuostabus deimantinio kirpimo nosies smeigtukas

Nuostabus vieno deimantinio nosies smeigtukas su deimantiniu pjūviu yra naujas deimantinių nosies smeigtukų rinkos pasirodymas, kuris prideda grožio tuo, kaip jis buvo dėvimas. Šis dizainas bus tradicinis ir suteiks gražią išvaizdą.

13. 14K geltona mažytė širdelė su deimantiniu akcentuotu nosies kaiščiu:

14K geltona mažytė širdelė su deimantiniu akcentuotu nosies kaiščiu

Aukščiau pateiktas deimanto nosies smeigtukas yra pagamintas iš 14 k mažo geltono širdies formos deimanto akmens, kuris paryškins dėvėtojo išvaizdą. Šiandien žmonės bando šį dizainą, nes jis suteikia elegantišką ir gerą išvaizdą.

14. Gražus Radžastano stiliaus povo nosies kaiščio dizainas:

Gražus Radžastano stiliaus povo nosies kaiščio dizainas

Šis povo dizaino nosies smeigtukas buvo pagamintas Radžastano stiliaus ir bus dėvimas vestuvių ceremonijose, nes tai laikoma kažkuo ypatingu. Radžastano moterys ir toliau bando šį nosies smeigtuką, nes tai pagrįsta tradicinės Indijos kultūros dizainu.

15. Deimantinis nosies žiedas geltonas auksinis kietas 14KT 3 mm nosies kaištis:

Deimantinis nosies žiedas geltonas auksinis vientisas 14KT 3 mm nosies kaištis

Geltonos spalvos vientisos spalvos deimantinis nosies smeigtukas su 14 karatų auksu buvo gražiai pagamintas tikėtinų amatininkų, kurie atvyksta su suktuku, pagamintu iš 2 dydžio aukso kietos vielos.

Kaip jau minėta aukščiau, nosies žiedai buvo plačiai paplitę visame pasaulyje, ir tikėta, kad šių žiedų pradūrimas kairėje šnervėje palengvina gimdymą. Šiandien buvo galima rasti daugybę deimantinių nosies kaiščių, kurie padeda parodyti būseną, religinę nuorodą ir dėl daugelio kitų priežasčių. Deimantinių nosies smeigtukų dizainas bus labai suderinamas su atsitiktiniais susibūrimais, ypatingais renginiais ir gali būti puiki šventinė dovana. Deimantinių nosies kaiščių kainos labai skirsis, atsižvelgiant į jų spalvą, pjūvį, aiškumą ir svorį. Šie nosies smeigtukai, pagaminti iš deimantų, bus naudojami papuošalų rinkinyje, bus brangesni, nes gali būti naudojami ypatingoms ir vertingoms progoms.

Elegantiškas ir platus stilių pasirinkimas buvo prieinamas Indijos rinkoje, o atlikus geriausią paiešką, galite gauti geriausią jums tinkantį stilių. Apskritai, nebuvo sukurta pasaulinė deimantų rinka, tačiau bus galima standartizuoti 4C ir kainų ataskaitas ir nepamirškite to gauti pirkdami. Peržiūrėkite apžvalgą, kad gautumėte aukštos kokybės nosies smeigtukų deimantų, kurie jūsų veidui suteikia grožio.