Spaustukas ant nosies kaiščio yra apvalios gnybto formos nosies smeigtukas. Norėdami tai padaryti, jums nereikia pradurti nosies. Jis tvirtinamas dviem nosies pusėmis. Nosies spaustuke yra daug veislių. Tai labai gražiai atrodo moterims. Smeigtukas ant nosies smeigtuko yra labai žinomas tarp genčių žmonių. Jie kasdien dėvi. Pamatęs juos, jis tapo populiarus tarp miesto žmonių. Nosies spaustuką taip pat dažniau naudoja kolegijos merginos. Tai suteikia seksualų išvaizdą jų veidui. Plaukikai privalomai naudoja nosies spaustuką. Ir tiems, kurie turi įprotį knarkti miegant, tai jiems labai naudinga.

Stilingas ir patrauklus klipas ant nosies žiedo dizaino jaunoms merginoms:

Pažvelkime į 9 geriausius nosies gnybtus ant žiedų.

1. Nosies spaustukas su turkio spalvos akmeniu:

Nosies spaustukas su turkio spalvos akmeniu

Tai tik išskirtinis spaustukas ant nosies kaiščio. Šiame apvaliame klipe padarytas labai gražus sidabrinis raštas. Daugelis apskritimo formų yra padarytos su tam tikrais taškais. Tarp jų yra apvalios formos turkio spalvos akmuo. Akmuo turi sidabrinį dangtelį.

2. Genties spaustukas ant nosies kaiščio:

Genties spaustukas ant nosies kaiščio

Tai savotiškas nosies žiedo klipas su šventais vaizdais. Šiuos dizainus dėvi gentinės srities ponios. Yra trys skirtingų formų spaustukai. Viena yra širdies forma su užrašu „om“. Vienas yra apvalus su keliais spinduliais ir apskritimas tarp jų. Trečia, yra deivės atvaizdas.

3. Lapų spaustukas ant nosies kaiščio:

Lapų spaustukas ant nosies kaiščio

Ant nosies žiedo atrodys kerintis klipas. Jis turi trijų lapų sidabro raštą. Šis apvalus spaustukas bus pritvirtintas nosies viduje. Jis turi tradicinį dizainą, puikiai tinkantį jūsų etninei suknelei, pavyzdžiui, choli. Tai paprasta ir sulaukia dėmesio dėl savo paprastumo.

4. Širdies spaustukas ant nosies kaiščio:

Širdies spaustukas ant nosies kaiščio

Šis nosies žiedo spaustukas yra pagamintas iš plastiko, specialiai vaikams. Tai širdies formos raudona spalva. Žemiau širdies formos viela yra sulenkta ir įgauna apvalią formą, einančią į nosies vidų. Raudonos spalvos nosies spaustukas akimirksniu patraukia dėmesį. Tai mielas nosies segtukas.

5. Deimantinis nosies spaustukas:

Deimantinis nosies spaustukas

Tai aukso spalvos spaustukas ant nosies žiedo lankelio. Jis nusagstytas trimis putojančiais deimantais. Du yra eilėje, o vienas yra žemiau dviejų. Moterims labiau patinka šio lankelio stiliaus nosies segtukas ir deimantai. Deimanto ir aukso mišinys visada patinka moterims.

6. Nuotakos spaustukas ant nosies kaiščio:

Nuotakos spaustukas ant nosies kaiščio

Tokį spaustuko ant nosies lankelio dizainą nuotaka nešioja ypatingą dieną. Tai didelis lankas, įspaustas vienu dideliu raudonu akmeniu ir mažu baltu akmeniu. Grandinė pritvirtinta lankeliu, kurį reikia pritvirtinti savo plaukais. Grandinėje yra mažų karoliukų linija ant tam tikro tarpo.

7. Gėlių segtukas ant nosies kaiščio:

Gėlių segtukas ant nosies kaiščio

Tai gėlių dizaino spaustukas nosies žiedui. Jis yra sidabro spalvos ir sukurtas žaviai su gėlių forma. Viduryje yra baltas akmuo, kurio žiedlapių dizainas nusėtas mėlynu akmeniu. Tai senovinis dizainas, kuris niekada neišeis iš mados. Gėlių dizainas yra visžalis ir patrauklus.

8. Užsegimas plaukikams ant nosies kaiščio:

Užmaukite plaukikams skirtą nosies kaištį

Šis plaukimo nosies segtukas yra ypatingas kūrinys plaukikams. Eidamos maudytis moterys gali dėvėti šį nosies segtuką. Tai apsaugo vandenį nuo patekimo į nosį ir gali patogiai plaukti. Jis tvirtinamas per nosį ir turi tris smeigtukus iš abiejų pusių.

9. Povo motyvo nosies spaustukas:

Povo motyvo nosies spaustukas

Tai nuostabus segtukas nosies žiede su povo motyvu. Atrodo, kad tai oksiduotas metalas. Šokantis ir laimingas povas padaras padarytas ant šio nosies segtuko. Moterys džiaugiasi matydamos šokantį povą. Šis nosies spaustukas yra patrauklaus dizaino.

Kaip matėme, ant nosies žiedo yra tiek daug dizaino, kurie taip pat yra naudingi. Plaukikams skirtos nosies spaustuko gamybos idėja kilo iš šio tradicinio nosies žiedo. Ponios gali išbandyti įvairius nosies segtukus ir gauti gundantį veidą. Tai gali padaryti jų dieną.