Netikras nosies žiedas yra jūsų nosies aksesuaras, kuriam nereikia atlikti skausmingos auskarų vėrimo procedūros. Galite naudoti be skylių. Jei jis yra su spaustuku, galite būti su jo karoliukų atrama. Jei jis yra smeigtukas, turite klijuoti ant nosies, tepdami specialius klijus. Nosies žiedo mėgėjai gali mėgautis tokiu netikru smeigtuku be auskarų. Naudodami tokią dekoratyvinę smeigę galite pagerinti savo išvaizdą. Tai šiuolaikinių poreikių išradimas, kai nemėgsta pradurti nosies, bet vis tiek nori dėvėti puošnius nosies smeigtukus.

Gražus ir stilingas padirbtų nosies žiedų smeigtukas mergaitėms tendencijoje:

Pažvelkime į 9 populiariausius padirbto nosies žiedo su vaizdais dizainus.

1. Padirbtas nosies žiedas su auksine gėle:

Padirbtas nosies žiedas su auksine gėle

Tai netikras aukso žiedas su žiedu. Nosies žiedas turi nuostabų gėlių raštą. Kiekvieno žiedlapio forma yra tokia stulbinanti ir atrodo originali. Gražiai atrodo ant nosies lankelio. Rožės dizainas neliestas ant nosies. Jis yra šiek tiek virš nosies odos.

2. Spiralinis netikras nosies smeigtukas:

Spiralinis netikras nosies smeigtukas

Šis netikras nosies smeigtukas atrodo nuostabiai su spiraliniu dizainu. Šiam dygliui nereikia nosies. Įstrigo kaip toks. Spiralinis dizainas yra naujas ir atrodo unikalus. Auksinė spiralė patraukia žmones dėl savo patrauklaus dizaino. Tai atrodo gluminanti.

3. Netikras kristalų nosies smeigtukas:

Netikras kristalų nosies smeigtukas

Tai netikras nuotakos nosies lankelis, dėvimas santuokos dieną. Lankas turi pusę krištolo akmens linijos, nusagstytos aukso žiedu. Trys auksiniai karoliukai kabo po lanku kaip Džamaras. Lankas pritvirtintas grandine, kurią reikia sujungti už ausies. Tai nuotakos aksesuaro dalis.

4. Fake Snake Nose Stud:

Netikras gyvatės nosies smeigtukas

Tai netikras nosies smeigtukas su gyvatės dizainu. Yra maža apvali forma, tęsiama su gyvatės formos linija. Šis kvapą gniaužiantis gyvatės modelis patraukia žmonių dėmesį. Šis dizainas skiriasi nuo įprasto. Tai priklauso nepaprastoms moterims.

5. Suklastotas nosies žiedas:

Suklastotas nosies žiedas

Tai suklastotas nosies žiedas su trijų žiedlapių gėlių dizainu. Tai senovinis dizainas, turintis pusę gėlių. Ant žiedo kabo dvi mažos sidabrinės monetos. Šis kabantis modelis neliks pastovus. Jis sukuria melodingą triukšmą, kai trenkia kartu.

6. Religinis netikras nosies kaištis:

Religinis netikras nosies kaištis

Tai netikras žiedinis nosies žiedas religine tema. Ant jo sukurtas „aum“ simbolis. Šis dizainas yra genčių srities moterų pasirinkimas. Toks lankas laikomas laimingu. Šis modelis atrodo šiek tiek didesnis nei įprastas dizainas.

7. Lanko stiliaus netikras nosies smeigtukas:

Lanko stiliaus netikras nosies smeigtukas

Šis netikras nosies žiedo smeigtukas yra su ekscentrišku lanko dizainu. Sūkurio rašto viela yra suformuota pagal lanką. Dizainas yra tobulas ir tikslus. Šis gražus nosies smeigtukas atrodo nuostabiai ir pasižymi nuostabia ir išskirtine išvaizda.

8. Netikras vėžlio nosies smeigtukas:

Netikras vėžlio nosies smeigtukas

Šis netikras nosies smeigtukas turi keistą vėžlio modelį. Tai sidabrinis dygliuotas vėžlio raštas. Šis netikras vėžlys užklijuotas ant nosies tam tikrais klijais. Vėžlio dizainas atrodo labai įspūdingas. Tai ypatinga vieno dalyko savybė.

9. Netikras dvigubos nosies žiedas:

Padirbtas dvigubos nosies žiedas

Tai dvigubas netikras nosies žiedas, juodos spalvos. Viela turi apvalią formą ir yra dėvima kaip dvi. Deimantinis nosies smeigtukas yra tikras ir pradurtas. Tačiau juodas nosies žiedas nėra pradurtas ir netikras. Tai atrodo supanti ir apibrėžia kietą merginos prigimtį.

Netikras nosies smeigtukas yra madingas ir žinomas visame pasaulyje. Net jaunos merginos ir ponios gali nešioti padirbtą nosies žiedą be jokių nepatogumų. Jį lengva nešioti ir nuimti. Rinkoje galite įsigyti įvairių padirbtų žirklių. Tai visiškai pakeis jūsų išvaizdą ir pakeis jūsų stilių. Jis demonstruoja jūsų supamą ir stilingą prigimtį. Tai nustato jūsų itin modernią asmenybę.