Nosies smeigtukai šiais laikais yra labai paplitę, ypač Indijoje tarp paauglių ir moterų. Jie prideda grožio ir stiliaus prie jau gražių veidų. Na, ar ne? Galima įsigyti įvairių rūšių ir stilių, jums yra daugybė variantų. Ypač dizainerių nosies smeigtukuose auksas ar deimantas kartu su kitais pusbrangiais brangakmeniais visada yra paklausūs. Dizainerių stiliai visada turės pranašumą prieš kitus stilius.

Naujausi ir gražūs dizainerių nosies kaiščių dizainai su vaizdais:

Turime pažvelgti į 9 populiariausių dizainerių nosies kaiščių dizaino tendencijas:

1. Dizainerio aukso smeigtuko nosies kaištis:

Dizainerio aukso smeigtuko nosies smeigtukas

Tai yra labiausiai paplitęs dizainerių nosies smeigtukų tipas. Paprastas, bet prašmatnus, galima rinktis iš daugybės dizainų. Be to, šie smeigtukai tinka bet kokio tipo veidui – apvaliam, širdies formos ar kvadrato. Taigi šis nosies kaištis tinka visiems, tinka visų tipų drabužiams.

2. Dizainerio aukso nosies smeigtukas su deimantu:

Dizainerio aukso nosies smeigtukas su deimantu

Šis dizainerio nosies smeigtukas gali būti šiek tiek brangus jūsų biudžetui; vis dėlto jis atrodo madingas ir suteikia jums gražią išvaizdą. Vėlgi, galite pasirinkti auksinius nosies smeigtukus su amerikietiškais deimantais.

3. Dizainerio deimantinės smeigės nosies kaištis:

Dizainerio deimantinės smeigės nosies kaištis

Šis deimantinių smeigtukų dizainerio nosies smeigtukas yra paprastas, bet elegantiškas. Be to, jis tinka bet kokio tipo veidui. Tai yra kažkas, ko galite imtis, jei abejojate. Tai tikrai padarys pareiškimą ir derės prie visų jūsų drabužių.

4. Dizainerio auksinis Vermeil nosies kaištis su cirkonio akmeniu:

Dizainerio auksinis Vermeil nosies kaištis su cirkonio akmeniu

Šis dizainerio nosies žiedas yra auskarų tipo ir yra apkaišytas cirkonio akmenimis. Jis yra reguliuojamas ir yra įvairių stilių ir dizaino. Šie nosies smeigtukai visada atrodys gerai nešiojančiam, nepriklausomai nuo veido formos.

5. Dizainerio turkio spalvos nosies žiedas:

Dizainerio turkio spalvos nosies žiedas

Dabar tai skirta eksperimentiniams, kurie mėgsta etninio stiliaus nosies smeigtukus, kurie jiems visą laiką teikia komplimentus. Išsirinkti brangų brangakmenį dizainerių nosies žieduose tikrai yra protingas žingsnis. Ši išvaizda yra populiari paaugliams, nes daugelis nori išsiskirti iš minios.

6. Dizainerio sidabrinis nosies kaištis:

Dizainerio sidabrinis nosies smeigtukas

Tautiškumo prisilietimas jūsų išvaizdoje tikrai pelnys komplimentus ir akį traukiančias akimirkas. Diskutuodami apie dizainerių nosies kaiščius, kaip galime palikti sidabrą? Sidabriniai nosies smeigtukai šiais laikais yra labai paplitę ir paklausūs, tikrai verta pabandyti pridėti grožio į savo išvaizdą. Geriausiai tinka dėvėti etiškai, galite gauti daugybę veislių sidabrinių nosies kaiščių.

7. Dizainerio baltos perlų nosies kaištis:

Dizainerio baltas perlų nosies kaištis

Mes lažinamės, kad kiekviena moteris mėgsta perlus, ar ne? Dizainerių nosies smeigtukai iš perlų taip pat jums tinka, jei norite atrodyti unikaliai ir nesirinkti aukso ar sidabro. Perlamutrinė išvaizda tikrai suteiks žavesio jūsų veidui ir yra itin stilinga.

8. Dizainerio aukso smeigtuko nosies smeigtukas su brangakmeniais:

Dizainerio aukso smeigtuko nosies smeigtukas su brangakmeniais

Šiais laikais dizainerių nosies smeigėse įprasta derinti auksą su brangakmeniais. Jie atrodo labai moteriški ir elegantiški tuo pačiu metu. Taigi, jei esate brangiųjų brangakmenių mėgėjas, galite ieškoti šių nosies smeigtukų, kad gautumėte stiliaus teiginį.

9. Dizainerio aukso žiedo nosies žiedas:

Dizainerio aukso žiedo nosies žiedas:

Šiais laikais labai populiarūs žiediniai auskarai. Jie yra geriausias pasirinkimas tiek tarp paauglių merginų, tiek tarp moterų. Šis nosies žiedas tiks prie visų rūšių drabužių – tiek tradicinių, tiek vakarietiškų. Eikite į lankų stiliaus nosies žiedus, kad suasmenintumėte savo išvaizdą.

Nudurti nosį ir pasirinkti tinkamą nosies kaištį yra varginantis procesas. Nepaisant to, nosies smeigtukai jūsų išvaizdai suteikia daug dėmesio ir grožio. Galima rinktis iš daugybės stilių ir veislių, atsižvelgiant į jūsų veido formą ir aprangą. Mes pasirinkome 9 skirtingų tipų dizainerių nosies kaiščių katalogus.