Bet kuri normali indė mergina prieš ištekėdama jai pradurtų nosį. Nešioti nosies žiedą tiesiog išryškina nosį. Tai lemia tinkamą veido pusiausvyrą. Skausmingo auskarų kankinimo sprendimas yra nosies smeigtuko paspaudimas. Tai tarsi spaustukas ant auskarų. Jis turi tą pačią išvaizdą ir stilių kaip įprastas nosies smeigtukas.

Gražus ir naujausias spaudžiamų nosies kaiščių dizainas moterims:

Pažvelkime į geriausius merginų nosies smeigtukų dizainus.

1. Vieno deimanto presavimo nosies kaištis:

Vieno deimanto presavimo nosies kaištis

Vieno deimanto presavimo nosies kaištyje yra tik vienas deimantas ir auksinis arba sidabrinis žiedas. Deimantas guli ant nosies, o žiedas eina iš paskos. Jis švelniai spaudžiamas. Tai atrodo labai stilingai ir gražiai. Daugelis merginų juos dėvi kaip tendenciją. Tai tampa funk tendencija. Tačiau norintys greitai pabėgti, tai geriausia dėvėti.

2. Keli deimantiniai presavimo nosies kaiščiai:

Keli deimantiniai presavimo nosies kaiščiai

Jei ketinate šeimos funkcijai ir turite dėvėti nosies smeigtuką, tai yra geriausias pasirinkimas jums. Keli deimantų presavimo nosies kaiščiai turi deimantų rinkinį. Jis pagamintas taip, kad atrodytų madingai. Jis taip pat yra lengvas, todėl yra šiek tiek patogesnis. Tačiau deimantų rinkinys suteikia jiems pakankamai blizgesio, reikalingo veikimui.

3. Nuotakos presavimo nosies kaiščiai:

Nuotakos presavimo nosies kaiščiai

Ne visos nuotakos nori pradurti nosį tik vienoms vestuvėms. Taigi rinkoje atsirado protinga idėja dėvėti nuotakos spaudžiamą nosies kaištį. Tą sunkų vestuvinį nosies žiedą galite nešioti tiesiog paspaudę. Tai atrodo taip pat, patogiau ir lengviau.

4. Aukso plokštelių presavimo nosies kaištis:

Aukso plokštelių presavimo nosies kaištis

Nosies smeigtukai tikrai nekainuoja, tačiau daugelis moterų linkusios jų daug prarasti. Daugelis moterų nenori investuoti į tikrą nosies smeigtuką. Auksu padengtas nosies smeigtukas gelbsti dieną. Naudodami šį nosies kaištį, jums nereikia išleisti daug pinigų ir vis tiek atrodyti gražiai be skausmo.

5. Sidabro presavimo nosies kaištis:

Sidabrinis nosies kaištis

Daugeliui iš mūsų atrodo, kad aukso nešiojimas yra šiek tiek lipnus ir blizgantis. Sidabro presavimo nosies smeigtukas yra visiškai pagamintas iš sidabro. Tokį nosies kaiščio dizainą dažniausiai dėvi jaunos koledžo merginos. Tai labai madinga be jokio tikro auskarų vėrimo skausmo.

6. Dukart spaudžiamas nosies kaištis:

Dukart spaudžiamas nosies kaištis

Dvigubo spaudimo nosies kaištis yra nosies smeigtukas, dėvimas abiejose nosies pusėse. Tai matoma kai kuriose Indijos dalyse. Kad išvengtumėte traumų, kylančių dūriant nosį iš abiejų pusių, dvigubas paspaudimo nosies kaištis yra paprastas ir madingas. Dažniausiai tai yra gėlių dizainas.

7. Etninis presavimo nosies kaištis:

Etninis presavimo nosies kaištis

Dabar tendencija yra eiti į Indiją. Mes norime visko, kas turi etninių ir tradicinių bruožų. Net nosies smeigtuke. Etninis presavimo nosies kaištis turi paprastą tradicinį dizainą, kuris gali nuspausti dėvėti. Tai labai kietas stilius. Tai paprasta, bet tikrai pritraukia dėmesį. Jis daugiausia pagamintas iš sidabro.

8. Maharaštros presavimo nosies kaištis:

Maharaštros presavimo nosies kaištis

Maharaštra turi savo unikalią apsirengimo kultūrą ir stilių. Maharaštros nosies smeigtukas vadinamas „Nath“. Jame yra perlų ir akmenų. Tai atrodo kaip mėnulis. Tai labai stilinga ir ją dėvėjo daugelis aktorių visame pasaulyje.

9. Šiaurės Rytų Indijos presavimo nosies kaištis:

Šiaurės Rytų Indijos presavimo nosies kaištis

Šiaurės Rytų Indijos spaudžiamasis nosies kaištis yra unikaliausias nosies smeigtukas. Jis didžiulis. Tai tarsi didelis apvalus apyrankė su piešiniais aplink šoną. Tai viena iš savo rūšių. Jis yra šiek tiek sunkus. Jį galite nešioti po nedidelio nosies smeigtuko pratimo.

Paspaudus nosies kaiščius, artėja tendencija. Tai taupo auskarų vėrimo skausmą ir tuo pat metu atrodo gerai. Prieš pradėdami auskarų vėrimą, turite tai išbandyti vieną kartą. Tai suteikia jausmą kaip tikras nosies smeigtukas. Prispaudžiamus nosies kaiščius gali dėvėti visi. Nereikia pradurti nosies. Taip pat galite dėvėti į darbą. Tau tai irgi nekainuoja. Mėgaukitės šia skausmo tendencija ir atrodykite gražiai.