Sidabriniai papuošalai buvo naudojami ir populiarūs nuo seniausių laikų. Moterys dėvėjo įvairius sidabro spalvos aksesuarus, kurie savo ruožtu pagerina jų grožį ir išvaizdą. Nuo to laiko moterys taip pat pradėjo nešioti nosies žiedus. Sidabriniai nosies žiedai atrodo gana patraukliai ir turi žvilgesio bei akinimo efektą. Aukso kursai sparčiai auga, todėl iš sidabro pagaminti nosies žiedai yra paklausūs.

Sidabriniai nosies žiedai moterims:

Pažiūrėkime keletą 9 geriausių sidabrinių nosies žiedų dizaino moterims Indijoje:

1. Tradicinis sidabrinis nosies žiedas su perlais ir Kundanu:

Tradicinis sidabrinis žiedas su perlu ir Kundanu

Sidabriniai nosies žiedai yra labai paklausūs dėl savo meistriškumo. Dizainas ir modelis gali jus sužavėti. Sidabrinis rinkinys gali būti dėvimas ypatingomis progomis ir suteikia jums tradicinę etninę išvaizdą. Sidabrinis nosies žiedas su kundanu puikiai atrodo dėl savo blizgesio ir negali atsispirti puikavimuisi šiais autentiškais nosies žiedais.

2. Tikras sidabro nosies žiedas:

Tikras sidabrinis nosies žiedas

Sidabriniai nosies žiedai atrodo labai spalvingi ir jiems sunku atsispirti dėl blizgančio ir putojančio vaizdo. Šio tipo gryno sidabro žiedai yra įvairių dizainų, o jūs pasirenkate tą pagal savo aprangos kodą ir galite turėti tokią puikią išvaizdą.

3. Mažas gėlių sidabrinis nosies žiedas:

Mažas gėlių sidabrinis nosies žiedas

Šio tipo maži ar smulkūs gėlių nosies žiedai yra labai paplitę aksesuarai, kuriuos dėvi daugelis moterų. Šis mielas lankas suteikia jums tradicinę išvaizdą. Tokio tipo mažus lankus galima dėvėti kasdien, taip pat gerai dėvėti biure.

4. Grynas sidabrinis plonas nosies žiedas:

Grynas sidabrinis plonas nosies žiedas

Šio tipo itin ploni nosies žiedai yra labai paklausūs jaunimo, nes suteikia jiems minimalistinę išvaizdą. Tokio tipo lankus nešioja net įžymybės; jie labai traukia akį ir net labai greitai pritraukia kitų dėmesį.

5. Sidabrinis širdies graviruotas nosies žiedas:

Sidabrinis širdies išgraviruotas nosies žiedas

Šio tipo širdyje išgraviruoti sidabriniai nosies žiedai yra puikus hitas tarp moterų, nes tai reiškia meilę ir romantiką. Šio tipo mielas sidabrinis širdies nosies žiedas atrodo labai gražiai ir suteikia žavingą išvaizdą.

6. Sidabrinis nosies žiedas lapų rašte:

Sidabrinis nosies žiedas lapų rašte

Gražus ir supjaustytas gali būti puikus šio lapo formos sidabro nosies žiedo terminas. Šio tipo nosies žiedas gali būti dėvimas su vakarietiškais drabužiais, taip pat su tradiciniu, suteikiančiu žavingą išvaizdą. Oksiduota ornamento apdaila daug kartų pagerina išvaizdą.

7. Taikos ženklas Sidabrinis nosies žiedas:

Taikos ženklas Sidabrinis nosies žiedas

Šio tipo mažos smeigės atrodo stulbinančiai patelių veido. Sidabrinis nosies žiedas turi taikos ženklą, suteikiantį malonų išvaizdą naudotojui. Šio tipo sidabrinės smeigės leidžia atrodyti madingai ir protingai.

8. Didelio dydžio sidabro nosies žiedas su varpeliais:

Didelio dydžio sidabrinis nosies žiedas su varpeliais

Šis didelio dydžio sidabrinis nosies žiedas atrodo labai šauniai ir paprastai dėvimas bet kokia proga ar ritualais. Ankstyvosiomis dienomis Indijoje tokio tipo didelį sidabrinį nosies žiedą dėvėjo moteris ir jis vaizdavo kultūrą ir visuomenę, iš kurios jie kilę. Dabar jaunos merginos dėvi atrodyti šauniai ir stilingai.

9. Sidabrinio žiedo nosies žiedas su kristalais:

Sidabrinis žiedinis nosies žiedas su kristalais

Dizainas ir meistriškumas ant nosies žiedo visada yra pasakiškas. Šio sidabrinio lanko dizainas vaizduoja erą ar tam tikrą įvaizdį, turintį didžiulę prasmę. Moderniai atrodantis lankas yra plataus dizaino, o mažas krištolo dygsnis suteikia patrauklią jūsų išvaizdos viziją.

Sidabrinių nosies žiedų dizainas ir meistriškumas yra pasakiški ir suteikia moteriai žvilgančią ir malonią išvaizdą. Sidabriniai nosies žiedai yra plataus modelio ir dizaino, ir jūs galite pasirinkti vieną pagal savo skonį ir išvaizdą. Nosies žiedai moterų veidui suteikia daugiau žavesio ir grožio. Sidabrinis nosies žiedas taip pat gali būti dėvimas kasdien, taip pat gali būti geras biuro drabužis.