Moterys mėgsta eksperimentuoti su savo išvaizda ir nuolat atnaujina naujausias mados tendencijas. Viena iš tokių sparčiai besivystančių tendencijų yra puikūs madingi nosies smeigtukai, nosies žiedai ir kt. Taip pat buvo senas paprotys nešioti nosies žiedus. Moterys įgauna naują išvaizdą, puikuojasi nosies žiedais ar nosies smeigtukais.

Naujausi ir stilingi mažiausio dydžio nosies žiedų dizainai su vaizdais:

Čia apžvelgsime 9 geriausius mažų nosies žiedų dizainus, skirtus kasdieniam nešiojimui.

1. Maži auksiniai nosies lankeliai:

Maži auksinės nosies lankeliai

Šie auksiniai nosies lankeliai gražiai atrodo jaunoms moterims ir paaugliams. Tai tikrai maži auksiniai žiedai, kurie atrodo šauniai ir gali derėti prie bet kokios aprangos. Tai gali būti paprastas mažas auksinis žiedas arba ant jų taip pat gali būti dizainas pagal jūsų pasirinkimą. Šie auksiniai lankeliai puikiai tinka dėvėti kasdien.

2. Mažos katės nosies smeigė:

Mažos katės nosies smeigė

Jaunai moteriai tai atrodo nuostabiai. Tai mažos katės formos nosies smeigės iš sidabro. Šiais laikais madingi nosies žiedai iš sidabro. Sidabras atrodo elegantiškai ir maloniai jaučia papuošalus.

3. Mažas deimantinis nosies žiedas:

Mažas deimantinis nosies žiedas

Deimantai yra geriausias moters draugas. Deimantai mažame auksiniame nosies žiede atrodo elegantiškai ir nuostabiai dėvimi. Šiais nuostabiais mažais deimantais gali pasigirti visų amžiaus grupių moterys. Mažo deimanto blizgesys atrodo nuostabiai, nes mažų deimantų blizgesys ir spindesys atrodo nuostabiai.

4. Mažas širdies nosies žiedas:

Mažas širdies nosies žiedas

Širdis visada yra moterų hitas, turintis romantikos elementą šiose mielose smulkmenose. Širdis yra vienas įprastas pakabukas ar medalionas, kuriuo kiekviena moteris turi puikuotis tam tikru savo gyvenimo momentu. Šie mieli auksiniai širdies nosies žiedai skiriasi nuo įprastų nosies žiedų ir atrodo žaviai ant veido. Eik į priekį ir purtyk širdį ant nosies.

5. Mažas gėlių nosies žiedas:

Mažas žiedinis nosies žiedas

Gėlės ir gėlių raštai šiais laikais yra tokie įprasti aksesuarai. Gėlių nosies žiedai su mažu auksiniu lankeliu atrodo gražiai ir labai etniškai. Šie gėlių nosies žiedai puikiai atrodo tradiciškai. Šio nosies žiedo gėlių rašte yra trys maži deimantai, nusagstyti gėlei, kuri pritvirtinta prie auksinio žiedo. Šis gėlių nosies žiedas taip pat gali būti vestuvių papuošalų dalis.

6. Auksinis mažos nosies žiedas:

Auksinis mažos nosies žiedas

Vienas iš populiariausių nosies žiedų yra šie maži nosies žiedai iš gryno aukso. Jie yra tokie maži, kad iš tikrųjų yra taip prisirišę prie odos, kad kartais būna nematomi. Jie yra tikrai mažo dydžio ir gali derėti prie bet kokios aprangos. Įvairaus amžiaus moterys gali vienodai nunešti šį auksinį mažą nosies žiedą.

7. Maži astronominiai nosies žiedai:

Maži astronominiai nosies žiedai

Tai taip dangiškai atrodantys nosies žiedai. Šiame astronominiame nosies žiedų derinyje yra trys nosies žiedai. Vienas iš jų yra maža žvaigždė, mažas mėnulis ir maža saulė. Galima tiesiog eksperimentuoti ir puikuotis šiais astronominiais kūnais kaip naujomis madingomis nosies smeigėmis. Tai puiki dovana jaunoms moterims ir paaugliams.

8. Mažieji perlų auksiniai nosies žiedai:

Mažieji perlų auksiniai nosies žiedai

Perlai gali būti įtraukti į beveik bet kokius papuošalus. Perlai tikrai atspindi savo klasę ir stilių. Gražūs perlai arba rožiniai arba balti gėlo vandens perlai, puikiai išmarginti auksiniais nosies smeigtukais, gali būti tobula dovana bet kuriai moteriai. Jie puikiai tinka dėvėti kasdien.

9. Mažas sidabro nosies smeigtukas:

Mažas sidabrinis nosies smeigtukas

Šiais laikais madingi sidabro papuošalai. Maži sidabriniai nosies smeigtukai tuo pat metu atrodo etniniai ir žemiški. Šios gražiai atrodančios mažos sidabrinės nosies smeigės turi mažą didelį sidabrinį daiktą su mažais sidabro rutuliais ant apskritimo. Tai vienas nuostabus dovanų variantas.

Įvairių modelių ir stilių madingi nosies žiedai patraukia visų dėmesį. Nosies smeigtukai, žiedai ir smeigės yra šiandienos mados dalykas – beveik visi puikuojasi nosies smeigtuku nuo garsenybių iki kitų žinomų asmenybių. Sidabro, deimantų, perlų, įvairių formų, spalvų ir pan. Moterys turi daug eksperimentuoti ir puikuotis nosies žiedais.