Išlaikyti formą yra labai svarbi norint išlaikyti formą ir sveikatą net nėštumo metu. Nors nėštumo metu priaugate šiek tiek svorio. Šis svoris daugiausia skirtas kontroliuoti jūsų kūdikio augimą. Papildomas svoris yra įrodymas, kad jūsų kūdikis auga stiprus ir sveikas. Nors priaugti svorio yra natūrali problema, priaugti per daug svorio yra labai žalinga. Tai turės įtakos jūsų bendrajai sveikatai nėštumo metu. Štai kodėl būtina visada išlaikyti formą.

Ar saugu kelti sunkius svorius nėštumo metu?

Dabar dažniausiai užduodamas klausimas nėštumo metu yra tai, ar galite pakelti svorius nėštumo metu, o tai turėtų būti labai kontroliuojamas reikalas. Per didelis svorio kėlimas gali sukelti pilvo įtampą. Tai gali turėti įtakos jūsų kūdikio sveikatai ir sukelti daug nepatogumų. Bet jei tai bus kontroliuojama tinkamu metodu, galbūt pavyks išlaikyti formą ir išlaikyti savo kūdikį sveiką ir laimingą per devynis nėštumo mėnesius.

Kaip daryti & Kiek svorio keliate:

Tačiau yra keletas svorio kėlimo nėštumo treniruočių, kurias galbūt norėsite išbandyti. Šie metodai kiekvienam asmeniui skiriasi priklausomai nuo asmeninių jėgų ir to, kiek žmogus gali vartoti. Jei prieš priaugdami svorius norite priaugti šiek tiek svorio. Tada pabandykite valgyti daugiau ir nekelkite, bet kartą, kai norite išlaikyti savo svorį. Tada pabandykite pakelti lengvus svorius, kad jūsų kūnas būtų patogus ir nebūtų per daug įtemptas.

Nėštumo metu nebandykite kilnoti didelių svorių. Kadangi jūsų kūnas negali atlaikyti spaudimo. Bet jūs galite pakelti lengvą ar vidutinį svorį, kad išlaikytumėte formą per tą laikotarpį. Internete galima rasti nemažai įmonių. Tai suteikia išsamios informacijos apie svorio kėlimo tvarkaraštį nėštumo metu. Kad padėtų jums būti geriau informuotam.

Nėštumo metu keliant svorį reikia elgtis atsargiai. Reikėtų vengti didelio svorio kėlimo. Tačiau tai priklauso nuo vienos moters ir skiriasi. Vieniems labai sunkių daiktų kėlimas sukels priešlaikinį gimdymą, o kitiems tai gali būti ne per daug pavojinga. Paprastai svorio kėlimas atliekamas siekiant sustiprinti jūsų ištvermę, tai būtina pristatymo metu. Todėl, prieš pradėdami kilnoti svorius, geriausia pasitarti su gydytoju.

Svorio kėlimo nėštumo treniruočių privalumai:

Išlaikyti formą:

Svorių kilnojimas nėštumo metu - formos išlaikymas

Nėštumo metu kilnojant svorius, visada galite išlaikyti formą. Visada kelkite lengvą ar vidutinį svorį. Kad išlaikytumėte formą, tačiau nesukelkite savo kūnui jokio spaudimo, kuris per daug veikia jūsų sistemą nėštumo metu. Svorio kilnojimas nėštumo metu yra kruopščiai ištirtas, tačiau nėra pernelyg neįmanomas. Suvokite, kad jūsų sveikata yra labai svarbi jūsų kūdikio sveikatos dalis.

Puikiai tinka pristatymui:

Svorių kilnojimas nėštumo metu - puikiai tinka gimdymui

Keldami svarmenis, galite paruošti savo kūną gimdymui. Tai leidžia jums paruošti pilvą, todėl tai yra ideali aplinka, kurioje norėtumėte pagimdyti kūdikį. Tai ne tik daro jūsų pilvą stiprų, bet ir šiek tiek jogos. Jums bus pristatytas be rūpesčių, todėl svorio kėlimas nėštumo metu yra labai palanki koncepcija.

Apetito kūrėjas:

Svorių kilnojimas nėštumo metu - apetito kūrėjas

Keldami svarmenis sunaudojate daug papildomų riebalų savo kūne, užkertant kelią didesniam apetitui. Tai taip pat padeda jums ir jūsų kūdikiui. Nėštumo metu kuo daugiau kūdikio galite aprūpinti maistu, tuo stipresnis jis padarys sunkių daiktų kėlimą nėštumo metu labai patogiu veiksniu.

Susijusi rizika:

Tačiau stebėkite, kaip jūsų kūnas reaguoja. Pažvelkite į populiarią riziką, susijusią su nėščių moterų kilnojimu.

  • Pagrindinė rizika yra išvarža. Nors išvarža gali būti nekenksminga ir neskausminga, ji gali sukelti daug nepatogumų motinai. Tai nepatartina.
  • Pakelkite atsargiai. Klausyk savo kūno. Jei jaučiate stiprų skausmą, sustokite ten. Konsultacija su gydytoju savaime suprantama.
  • Nėštumo metu pakėlus sunkius daiktus, gali padidėti raumenys. Situacija nėra palanki, todėl būkite atsargūs dėl mažų pokyčių, kurie įvyksta jūsų kūne.
  • Sunkus svorio kėlimas nėštumo metu (viršija tai, ką organizmas sugeba) sukels negyvą gimdymą ar kartais net abortą.

Prieš priimdami sprendimą, pasitarkite su gydytoju. Tai yra tiek motinos, tiek kūdikio saugumui.

Nėščių moterų svorio kėlimas yra tinkamas veiksnys nėštumo metu, kol jūsų keliami daiktai nėra per sunkūs. Nėštumo metu visada geriau būti saugiam nei gailėtis, todėl imkitės visų būtinų atsargumo priemonių, kad jūsų vaikas būtų sveikas visą nėštumo laikotarpį.