Jei manote, kad esate nėščia ar bandėte susilaukti kūdikio, žinote nėštumo testo svarbą ir tai, koks rimtas reikalas. Dabar visame šiame bandymų ir rezultatų scenarijuje mes tikrai nesijaudiname, kiek išleidžiame bandymų rinkiniams. Galų gale jis skirtas kūdikiui. Nors tai gali būti jūsų mintis, galite išleisti daug pinigų, priklausomai nuo jūsų situacijos. Taigi, jei to tikėjotės, įsitikinkite, kad turite keletą šių bandymų rinkinių. Ir žinote, koks būtų geriausias nėštumo testo rinkinys? Dolerio parduotuvės nėštumo testo rinkinys.

Dolerio parduotuvės nėštumo testas

Kas yra dolerio parduotuvė??

Tai Amerikos nuolaidų parduotuvių tinklas, parduodantis prekę už 1 USD ar mažiau. Ši „Fortune 500“ kompanija yra Virdžinijos valstijoje, tačiau paplitusi po visas JAV & Kanada taip pat. Remdamas visos šalies logistiką, „Dollar Tree“ valdo „Dollar“ parduotuves. Daiktai, kuriuos galite pasiimti iš šių parduotuvių, yra įvairūs & grožis namuose laikyti valymo priemones. Įmonės, turinčios daugiau nei 13 000 vietų, grynosios pajamos yra apie 8,6 milijardo JAV dolerių.

Kodėl dolerio parduotuvė?

Na, dauguma moterų pradėjo suvokti, kad iš tikrųjų daug išleidžia nėštumo ir ovuliacijos rinkiniams. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl daugelis lėtai krypsta į dolerio parduotuvės nėštumo testų rinkinius. Dabar kaip būtų lengva nusipirkti vieną dolerio ovuliacijos testą ar nėštumo testo rinkinį tik už dolerį? Šie bandymų rinkiniai parduotuvėje kainuoja iki 10–20 USD. Taip galima būtų pavadinti ekonomišku.

Prieš sužinodami, kaip tai veikia, turite žinoti, kaip greitai galite atlikti dolerio nėštumo testą. Moterys linkusios nekreipti dėmesio į ankstyvus nėštumo simptomus, kurie taip pat yra artimi mėnesinių ciklui. Tačiau nepamirškite atlikti testo, kai pastebite kai kuriuos toliau nurodytus simptomus.

 • Mėšlungis: Dažnas menstruacijų simptomas yra pilvo spazmai. Mes suprantame, jei jį supainiojate. Taip atsitinka, kad kai yra implantacija, gali atsirasti tos pačios rūšies menstruacijų mėšlungis. Saugokis.
 • Trūksta laikotarpio: Jei mėnesinės neatsiranda laiku, galbūt norėsite atlikti dolerio nėštumo testą. Tačiau mes nežinome, kad mėnesinių nebuvimas yra akivaizdus nėštumo požymis.
 • Nuotaikos svyravimai ir nuovargis: Jūs linkę į rimtus nuotaikos svyravimus. Paprastai tai vadinama PMS, kuri būdinga artėjant mėnesinėms. Tai įmanoma dėl painiavos. Saugokitės nuovargio. Dažnai be priežasties galite jaustis pavargę.

Kaip šis testas veikia tiksliai?

Nėštumo rinkiniai, kuriuos perkate, iš esmės yra jautrūs hCG (žmogaus chorioniniam gonadotropinui), kuris iš esmės yra su nėštumu susijęs hormonas, kuris išsiskiria, kai embrionas implantuojamas ant gimdos sienos. Jei esate nėščia, šlapime turi būti nuo 5 iki 50 ml V/ml hCG beveik savaitę, kai artėja mėnesinės. Po to hCG kiekis padvigubėja beveik kas dvi ar tris dienas. Kadangi gimdos sienelė gamina hCG tik po implantacijos, prireiks vienos ar dviejų savaičių, kad žinotumėte, ar esate nėščia, ar ne.

Tačiau testas rodo neigiamą rezultatą, jei šlapime nėra hCG požymių, o tai gali reikšti, kad pastoti gali prireikti dar kelių dienų. Tačiau, jei jums prasideda mėnesinės, gali tekti dar kartą pabandyti pastoti. Dabar, kai reikia tiek daug informacijos, kad galėtum pranešti jums geriausias savo gyvenimo naujienas, turite būti susirūpinę, kad sužinotumėte dolerio nėštumo testo tikslumą. Pažiūrėkime atidžiau, kad įsitikintume.

Kaip ja naudotis?

Būdami dolerio parduotuvėje, galite pasiimti daugybę šių dolerio nėštumo testų rinkinių ir dėl to daug nesusigundysite. Dabar šie dolerio parduotuvės ovuliacijos testai yra tokie pat geri, kaip ir visi kiti nėštumo testai namuose.

Komplekte yra an

 • sugeriančią bandymo juostelę, kuri patikrins jūsų šlapimą ir per 3 minutes pateiks atsiliepimus apie bandymą. Dabar įrodyta, kad jis yra 99% tikslus.

Tiesą sakant, kai kurie tyrėjai palygino jį su kitais firminiais testų rinkiniais, o dolerio parduotuvės nėštumo rinkinys pasirodė esąs 100% efektyvus. Gana geras pasiūlymas tik už 1 USD?

Nors jis nėra labai jautrus hCG aptikimui. Jis gali aptikti tik nuo maždaug 20 mlU/ml ir daugiau hCG. Todėl patartina šiek tiek palaukti ir tada naudoti rinkinį. Daugelis labai rekomenduoja atlikti testą vieną savaitę nuo menstruacijų pradžios, nes tai yra laikas, kai gaunate tiksliausius rezultatus.

 • Viskas, ką jums reikia padaryti, kad jį išbandytumėte, yra surinkti šlapimą į vienkartinį puodelį, tada pipete išgerti nedidelį jo kiekį ir numesti į angą ir laukti rezultatų. Paprasta, ar ne?
 • Po trijų minučių jūsų rezultatai gali būti viena iš šių kategorijų:

1. Dvi eilutės: tai reiškia, kad esate nėščia.

2. Viena eilutė: Jūs dar nesate nėščia.

3. Nėra eilučių: gali tekti pasiimti kitą ir bandyti dar kartą, vadovaudamiesi instrukcijomis, pateiktomis su dolerio nėštumo testo rinkiniu.

Kas daugiau?

Laikykitės šių atsargumo priemonių, kai dolerio parduotuvės prekės ženklo nėštumo rinkinys.

 • Nepamirškite surinkti pirmojo šlapimo mėginio. Prieš pradėdami šlapintis, būtinai padėkite puodelį į vietą. Išimkite, kai tik užpildysite.
 • Negerkite vandens ar kitų skysčių, kurie gali trukdyti rezultatams.
 • Nekratykite rinkinio ir nelaikykite jo nukreipta į viršų.
 • Būkite atsargūs ir nelieskite juostelės. Tai sulaužys kapiliarų veikimą. Tai neleis hCG pasiekti juostos.
 • Prieš pradėdami laikyti testą, atidžiai perskaitykite instrukcijas ir vykdykite viską, kas parašyta.

Nors visa tai yra labai naudinga ir gera, vis dėlto yra keletas JAV dolerio bendrojo nėštumo testo rinkinio privalumų ir trūkumų. Pažiūrėk.

Argumentai “už”:

 • Tai gana nebrangus ir lengvai prieinamas nėštumo rinkinys.
 • Jis yra gana tikslus ir aptinka nėštumą dar prieš 5 dienas po praleistų mėnesinių.
 • Jis davė labai mažiau klaidingų rezultatų ir netikslių prognozių, todėl yra populiarus žmonių pasirinkimas.
 • Teigiami rezultatai parodomi greitai, greičiausiai per minutę.

Minusai:

 • Didžiausias trūkumas yra tai, kad jis pateikiamas kaip vienas testas rinkinyje.

Be to, čia yra keletas dalykų, kuriuos reikia žinoti naudojant „Dollar“ parduotuvės nėštumo testą

 1. Kaina nereiškia tikslumo. Dolerių parduotuvės nėštumo testo rinkinys yra gana pigus ir tikslus.
 2. Nepamirškite kreiptis pagalbos, kai abejojate. Jei gaunate teigiamą rezultatą ir esate tikri, kad tai negali būti, kreipkitės į gydytoją pagalbos.
 3. Būkite laiku atlikti testą. Būtinai patikrinkite bent 48 valandas po menstruacijų praleidimo, nes laikas yra viskas.

Na, šeimos dolerio nėštumo testo rinkinyje yra lengvai skaitomas naudojimo vadovas, kurį dauguma moterų gali perskaityti ir suprasti. Rinkinys suteikia aštrius ir tikslius rezultatus, kurie yra gana greiti. Nors tai nepadeda anksti aptikti.

Dabar tai yra nedidelio dydžio bandymų rinkinys, dėl kurio jums gali būti šiek tiek sunku. Tačiau jei jums tai patogu, tai tampa puikiu pasiūlymu, kurį galite naudoti vėl ir vėl, kol norimi rezultatai bus tokie.

Dabar neskubėkite įsigyti šeimos dolerio nėštumo testo rinkinio ir laukite rezultatų. Jūs turite tai patikrinti, jei praleidote mėnesines, ar jums skauda pilvą, ar stipriai keičiasi nuotaika ir pan..

Nors testas neatrodo pernelyg jautrus, jis davė rezultatų. Rasite daugybę moterų, kurios nustatė savo nėštumą per dolerio parduotuvės nėštumo testą. Šis nėštumo testo rinkinys idealiai tinka moterims, kurios bando pastoti, ir dabar galės nuolat tikrinti, kai tik ketina, iš tikrųjų neišleisdamos daug pinigų tik nėštumo testui.