Visiškai! Nėštumo metu galite valgyti žemės riešutų sviestą. Amerikos pediatrijos akademija, žinoma kaip AAP, turi duomenų, įrodančių, kad kai mama valgo žemės riešutų sviestą, nėra alergijos riešutams, perduodamų jos kūdikiui. Ši sąvoka buvo mitas! Tiesą sakant, valgant žemės riešutus ar žemės riešutų sviestą nėštumo metu, padidės sveika tolerancija ar imunitetas su riešutais susijusiems produktams ir įsitikinsite, kad jis/ji nepatenka į žemės riešutų alergiją. Folio rūgšties turtingas žemės riešutų sviestas užtikrins, kad kūdikio nerviniame vamzdyje nebūtų defektų.

žemės riešutų sviestas nėštumo metu

Pažvelkite į šį straipsnį, kuriame bus pasakyta apie naudą, dozę ir kaip namuose paruošti sveiką žemės riešutų sviestą.

Kas yra žemės riešutų sviestas?

Jis yra pastos pavidalo, pagamintas iš žemės riešutų. Malti riešutai pagaminti iš sauso skrudinimo, o skonį sustiprina kiti ingredientai, tokie kaip druska, saldikliai ir emulsikliai. Šis užtepas yra labai sveikas jūsų kūnui.

Žemės riešutų sviesto nauda nėštumo metu:

Štai keletas žemės riešutų sviesto privalumų, kuriuos turėtumėte žinoti.

  1. Tai gerai pašalina daugybę skrandžio problemų. Tai taip pat naudinga, kad žarnyno sistema būtų sveika, nes nėštumo metu tinkama žarnyno veikla yra geresnė. Žarnyno judėjimo stimuliavimas yra viena iš svarbiausių žemės riešutų sviesto savybių ir privalumų nėštumo metu.
  2. Ar galima nėštumo metu valgyti žemės riešutų sviestą? Taip, tu turėtum! Yra žinoma, kad jis padeda vystytis vaisiui.
  3. Žemės riešutų sviestas yra natūralus baltymas ir yra geras baltymų šaltinis daugiausia vegetarams, kurių maisto pasirinkimas yra mažesnis.
  4. Tai taip pat naudinga širdžiai. Tai skatina tinkamą kraujotaką ir padeda pritekėti arba tinkamai krauju patekti į kraujagysles, o tai taip pat skatina geresnę širdies veiklą, todėl žemės riešutų sviestas vėl yra naudingas nėščioms moterims.
  5. Žemės riešutų sviestas stiprina kūną ir leidžia raumenims atlaikyti nėštumo stresą bei padeda moterims išgyventi tą etapą su minimaliu skausmu.

Ar saugu ir sveika valgyti žemės riešutų sviestą nėštumo metu??

Jei esate žmogus, kuris nėra jautrus žemės riešutams, žemės riešutų sviestas ir nėštumas tikrai gali eiti kartu. Užtepas yra labai maistingas ir taip pat laikomas geru kūdikiams. Jei nujaučiate, kad galite turėti alergiją, protingiausia būtų nuo jos atsiriboti. Tokiu atveju vaikui taip pat atsiras alergija žemės riešutams. Nors kūnas nepaveldės tos pačios alergijos, jis vis tiek paveldės jautrumą tam tikriems elementams, kaip ir jo motina.

Kaip paruošti žemės riešutų sviestą namuose?

Čia yra paprastas ir nebrangus būdas pasigaminti žemės riešutų sviesto namuose.

  1. Pradėkite sausai skrudinti puodelį žemės riešutų ant mažos ugnies wok.
  2. Kai žemės riešutai tik šiek tiek pakeis spalvą, perkelkite juos į virtuvės kombainą. Palaukite, kol jie atvės.
  3. Leiskite procesoriui veikti 4-5 minutes. Po to įpilkite medaus pagal skonį ir žiupsnelį druskos.
  4. Laikykite jį hermetiškame inde šaldytuve.

Tai taip paprasta! Ar jūsų žemės riešutų sviestas sveikas nėštumo metu? Netgi daugiau nei anksčiau!

Kaip pridėti žemės riešutų sviesto nėštumo dietai?

Naudokite šaukštą užtepėlės duonos riekelėje. Arba tai galite naudoti ir tam tikrų rūšių kokteiliams.

Kada vengti žemės riešutų sviesto nėštumo metu?

1. Žemės riešutų jautrumas:

pirmiausia reikia atkreipti dėmesį į jautrumą žemės riešutams. Kartais tai gali sukelti nedidelių dujų ar net virškinimo sutrikimų. Patartina nustoti juos valgyti, jei patiriate kurį nors iš šių reiškinių.

2. Alergija:

Kai kurie žmonės natūraliai yra linkę į žemės riešutų alergiją. Tai gali apsunkinti nėštumą ir pakenkti kūdikiui.

3. Svorio padidėjimas:

per daug žemės riešutų sviesto gali sukelti svorio padidėjimą nėštumo metu. Jame yra daug riebalų.

Yra daug žemės riešutų sviesto pakaitalų, kuriuos galima vartoti nėštumo metu, tačiau remiantis žemės riešutų sviesto turiniu ir savybėmis galima teigti, kad nėra nieko panašaus į žemės riešutų sviestą, ir tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl moterys nėštumo metu vartoja žemės riešutų sviestą. Jei dėl kokių nors priežasčių esate alergiškas žemės riešutams ar manote, kad yra kitas maistas, jo akivaizdžiai nevalgote, jis neįtraukiamas į jūsų racioną.

Mėgaukitės šviežia naminių riešutų sviesto doze. Kartkartėmis pasotinkite savo skonio receptorius. Tačiau, kaip visada sakome, stebėkite, kiek jo suvartojate. Žemės riešutų sviesto troškimas ankstyvuoju nėštumo laikotarpiu buvo normalus. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai būti atsargiems dėl vartojimo lygio.

Dažnai užduodami klausimai & Atsakymai:

1. Ar žemės riešutų sviesto vartojimas nėštumo metu sukelia alergiją?

Tiems iš jūsų, kurie yra linkę į žemės riešutų alergiją ir esate jautrūs, tai tikrai gali sukelti tam tikrą alergiją. Šis jautrus elementas taip pat bus perduotas kūdikiui.

2. Kiek žemės riešutų sviesto galiu valgyti nėštumo metu?

Geriausias asmuo, kuris tai nuspręstų, būtų jūsų gydytojas. Tačiau du šaukštai žemės riešutų sviesto turi apie 76 mcg folio rūgšties. Šį vaistą galite vartoti tris kartus per savaitę.

3. Ar saugu valgyti žemės riešutų sviestą maitinant krūtimi?

Taip, tai visiškai saugu. Tikrai nėra ko jaudintis, jei tik pasirūpinsite porcija.

4. Kokie yra žemės riešutų sviesto mitybos faktai, padedantys nėštumo metu?

Du šaukštai žemės riešutų sviesto turi 76 mcg folio rūgšties. 100 gramų žemės riešutų sviesto maždaug padengs 60% folio rūgšties poreikio, reikalingo nėštumo metu.