Kas nemėgsta gerti kokosų vandens? Stiklinė kokosų vandens gali būti labai gaivi ir energinga karštą ir varginančią vasaros dieną. Nėštumo metu gerkite kokosų vandenį. Jei jums patinka jo skonis ir norite gauti daug naudos. Tačiau nesileiskite viliojami prie kokosų vandens svajodami susilaukti sąžiningo kūdikio. Kadangi nieko panašaus neatsitiks dėl kokosų vandens. Skaitykite čia, kad sužinotumėte apie įvairias nariyal pani privalumus nėštumo metu, taip pat išsiaiškinkite daugybę mitų, besisukančių aplink jį.

Kokosų gėrimas nėštumo metu:

Kokosų vanduo nėštumo metu gali padėti išlaikyti reikiamą kasdienį skysčių kiekį. Taip pat elektrolitai organizme. Tai taip pat puikus būdas išlaikyti hidrataciją. Tai puikus būdas mėgautis maloniu gaivinančiu gėrimu, kartu išlaikant gerą sveikatą.

Kokosų vandens gėrimo nėštumo metu nauda

Kokosų vandens maistinė vertė nėštumo metu:

Toliau pateikiama 100 g kokosų vandens maistinė vertė.

Maistinių medžiagų kiekis

 • Vanduo
 • Kalorijos 19Kcal
 • Angliavandeniai 3,7 g
 • Baltymai 0,7 g
 • Pluoštas 1,1 g
 • Riebalai 0,2 g
 • Vitaminas C 4%
 • Kalis 250 mg
 • Natrio 105 mg
 • Kalcis 2%
 • Geležis 1%
 • Magnis 6%

Kur g = gramai, mg = miligramai.

Kokosų vandens gėrimo nėštumo metu nauda:

Štai keletas kokosų vandens gėrimo nėštumo metu privalumų.

1. Subalansuoti dienos skysčių suvartojimą:

Nėštumo metu jūsų organizmui reikia daugiau skysčių, kurie padėtų išlaikyti ir papildyti. Poreikis, kurį turi jūs ir jūsų negimęs kūdikis. Kai nėštumo metu geriate kokosų vandenį. jis tiekia jums papildomus skysčių lygius, kurių jums reikia šiame etape. Tai padeda pagerinti ir padidinti kraujo kiekį jūsų kūne. Tai taip pat padeda išlaikyti amniono skysčio tūrį ir padėti negimusiam kūdikiui geriau judėti. Jei esate nėščia, idealiu atveju turėtumėte gerti apie 3 litrus vandens per dieną. Reguliarus maistas sudaro apie 20 procentų jūsų kasdienio rekomenduojamo skysčių kiekio. Be to, turėtumėte gauti mažiausiai 2,4 litro skysčio iš vandens ar kitų šaltinių. Geras šaltinis yra kokosų vanduo.

2. Aprūpina kūną esminiais elektrolitais:

Nėštumo metu, be vandens, reikia daug elektrolitų, kad jūsų kūnas išliktų hidratuotas. Įvairios maistinės medžiagos, kurių jums reikia šiuo metu ir kurios yra kokosų vandenyje, yra fosforas, natris, kalis ir kalcis. Nėštumo metu būtina turėti reikiamą elektrolitų kiekį organizme. Kokosų vandens vartojimas padės kontroliuoti kraujospūdį. Tai taip pat padės palaikyti reikiamą skysčių kiekį organizme. Tai gerai palaiko jūsų kūno pH pusiausvyrą ir užtikrina. Kad visi jūsų raumenys veikia normaliai. Nėštumo sąlygos, tokios kaip pykinimas, rytinis pykinimas, gausus prakaitavimas ar viduriavimas, gali sukelti didelį skysčių netekimą. Kokosų vanduo padės jums papildyti kūno skysčius ir pasiekti idealų elektrolitų kiekį.

3. Sveika alternatyva sintetiniams gėrimams:

Viskas, ką valgote ar geriate nėštumo metu. tiesiogiai paveiks jūsų negimusį kūdikį. Kokosų vanduo yra visiškai natūralus gėrimas, kuriame nėra pridėtų saldiklių. Jame nėra konservantų ar dažiklių. Taigi tai yra labai sveikas gėrimas.

4. Mažas cukraus kiekis:

Nepaisant to, kad kokoso vanduo yra saldus, jame yra daug mažiau cukraus, palyginti su kitais gėrimais. Natūralios formos kokosų vandenyje yra tik apie šešis gramus cukraus. Kai esate nėščia, būtina nuolat stebėti cukraus kiekį.

Jei reguliariai vartojate daug cukraus, galite susirgti gestaciniu diabetu. Ir tai gali turėti rimtų neigiamų padarinių jūsų negimusio kūdikio sveikatai. Tai ne tik gali sukelti nenormalų kūdikio gimimo svorio padidėjimą daugiau nei rekomenduojama. Tačiau tai taip pat gali priaugti per didelį svorį nėštumo metu. Tai gali sukelti papildomų komplikacijų.

Kokosų vanduo nėštumo metu 1

5. Apsaugo nuo įvairių infekcijų:

Kokosų vandenyje yra cheminės medžiagos. Tai padeda pašalinti ir sumažinti parazitų ir kirminų skaičių jūsų sistemoje. Tai taip pat padeda pašalinti jūsų žarnyne esančius kirminus. Dėl to sumažėja tikimybė užsikrėsti infekcija.

6. Sumažina hipertenzijos galimybę:

Daugelis nėščių moterų kenčia nuo hipertenzijos. Tai gali sukelti tolesnių sveikatos problemų tiek motinai, tiek būsimam kūdikiui. Kokosų vanduo gali atpalaiduoti hipertenziją ir sumažinti kraujospūdį.

7. Pagalba esant vidurių užkietėjimui:

Vidurių užkietėjimas yra viena iš labiausiai paplitusių nemalonių nėštumo sąlygų. Kokosų vanduo yra pripildytas daugybe maistinių skaidulų. Tai gali padėti išvalyti virškinimo sistemą ir užkirsti kelią vidurių užkietėjimui. Tai taip pat gali padėti sumažinti rėmenį ir bet kokias virškinimo ar rūgštingumo problemas.

8. Kūno svorio išlaikymas:

Kokosų vandenyje nėra riebalų ar cholesterolio. Reguliariai gerkite jį nėštumo metu. Sumažina priaugimo riziką. Reguliarus kokosų vandens vartojimas padės kontroliuoti kūno svorį.

9. Antibakterinis ir priešgrybelinis:

Kokosų vanduo turi įvairių antibakterinių, priešgrybelinių ir antivirusinių savybių. Tai padės išlaikyti jūsų sveikatą gerą ir veiks kaip natūrali gynyba. Kokosų vanduo taip pat turi daug antioksidacinių, antiparazitinių, imunitetą stimuliuojančių ir kepenis apsaugančių savybių.

10. Sveikas vaisiui:

Nėštumo metu geriant kokosų vandenį, jus drėkina ir atgaivina. Ir apsaugo jus nuo įvairių ligų. Tai taip pat padeda kontroliuoti svorį ir atvėsinti kūną. Visi šie veiksniai yra labai svarbūs, nes jie tiesiogiai prisideda prie negimusio kūdikio sveikatos palaikymo.

11. Paspartina vaisiaus augimą:

Kokosas suteikia motinai visas gyvybiškai svarbias maistines medžiagas. Tai būtina jos sveikatai palaikyti. Todėl jis skatina vaisiaus augimą.

12. Išlaiko tinkamą vaisiaus vandenų kiekį:

Kokosų vanduo pagerina bendrą vaisiaus aplinką. Kokosų vanduo, vartojamas 3 trimestrą. Pagerina amniono skysčių lygį ir kraujotaką.

Kokosų vandens šalutinis poveikis nėštumo metu:

Kokosų vandens vartojimas nėštumo metu neturi jokio šalutinio poveikio. Tačiau per didelis vartojimas gali sukelti:

 1. Kadangi yra daug natrio, tai gali būti netinkamas pasirinkimas moterims, turinčioms kraujospūdžio problemų.
 2. Prinokęs kokosų vanduo gali sukelti vidurių užkietėjimą.
 3. Geriant perteklinį kokosų vandenį, naujagimis gali gimti su kosuliu ir peršalimu.

Atsargumo priemonės, kurių reikia imtis geriant kokosų vandenį nėštumo metu:

Toliau pateikiamos kai kurios atsargumo priemonės, kurių reikia imtis norint užtikrinti. Kokosų vanduo yra naudingas jums ir jūsų kūdikiui:

 • Kokosų vandenį gerkite tik saikingai. Stenkitės nevartoti daugiau kaip 1 stiklinės per dieną.
 • Kokosų vanduo yra maistingiausias šviežias. Taigi pabandykite išgerti kokosų vandens, kai tik jį atidarysite.
 • Pirmenybę teikite šviežiam kokosų vandeniui, o ne konservuotam ar išpilstytam į butelius.
 • Nevartokite vandens, jei jo skonis yra blogas.

Mitai apie kokosų vandens gėrimą nėštumo metu ir tikrovė:

Toliau pateikiami įvairūs mitai apie kokosų vandenį. Ir tikra tiesa:

A. Mitas: Kokosų vandenyje yra visos maistinės medžiagos, reikalingos sveikam kūdikio augimui.

Tiesa: Tai netiesa. Nėščia moteris turi valgyti visiškai subalansuotą mitybą. Įtraukti įvairius vaisius, daržoves, javus, ankštinius ir pieno produktus, kad jie tinkamai augtų. Ir kūdikio vystymasis.

B. Mitas: Kasdien vartojant kokosų vandenį, kūdikio plaukai bus tankesni.

Tiesa: Nėra įrodymų, kad ši teorija pasitvirtina.

C. Mitas: Kokosų vanduo padės kūdikiui augti sąžiningai.

Tiesa: Ši teorija yra nepagrįsta kaip vaiko spalva. Priklausys tik nuo vaiko genetikos, o geriant kokosų vandenį jo jokiu būdu negalima pakeisti.

D. Mitas: Kokosų vanduo yra geriausias nėščiųjų vandens drėkinimo šaltinis.

Tiesa: Nors kokosų vanduo yra geras nėščios moters drėkinimo būdas. Niekas negali įveikti vandens dėl drėkinimo.

Tikimės, kad čia buvo išaiškinti visi mitai apie kokosų vandenį. Be jokios abejonės, gerti kokosų vandenį nėštumo metu yra labai maistinga. Ir nėščioms labai sveika. Bet tai jokiu būdu negali pakeisti kūdikio spalvos ar plaukų tankio. Negerkite kokosų vandens svajodami susilaukti teisingesnio kūdikio. Bet gerkite, nes tai padarys jūsų kūdikį labai sveiką ir stiprų.

Dažnai užduodami klausimai:

Q1. Ar saugu gerti kokosų vandenį nėštumo metu??

Ans: Gerti kokosų vandenį nėštumo metu. Laikoma labai saugia ir sveika. Jei jis vartojamas saikingai. Išgerti stiklinę kokosų vandens per dieną galima laikyti saugiu kiekiu nėščioms moterims.

Q2. Kada gerti kokosų vandenį nėštumo metu?

Ans: Kokosų vandenį galima gerti bet kuriuo paros metu. Tačiau norėdami gauti maksimalią naudą. Patartina tą patį gerti ryte tuščiu skrandžiu. Tai geriausias laikas, kai organizmas lengvai įsisavina jame esančias maistines medžiagas ir elektrolitus.

Q3. Kaip išsirinkti tinkamą kokosą?

Ans: Pasirinkite žalios spalvos kokosą, nes jis yra pilnas vandens ir skonis tikrai saldus. Norint sužinoti vandens kiekį, geriausia suplakti ir patikrinti. Rinkdamiesi kokosą įsitikinkite, kad jame nėra rudų ratlankių ir ar jis nepažeistas. Kokosai, kurie ant medžio brandinami 5–6 mėnesius, turi geriausią skonį ir yra kupini maistinių medžiagų.