Ar tupėjimas nėštumo metu yra saugus? Ar galiu atlikti pritūpimus nėštumo metu? Tai yra keletas dažniausiai užduodamų moterų klausimų. Tačiau šis straipsnis suteiks plačią diskusiją, pašalinančią visas galimas abejones šia tema.

Pritūpimai nėštumo metu

Visų pirma, šiek tiek aptarkime pratimą ir jo teigiamus rezultatus. Pritūpimai yra vienas geriausių pratimų moterims ir vienas iš būtiniausių. Tai yra keletas galimų pritūpimų pranašumų.

Skirtingi pritūpimai nėštumo metu:

1. Padidina dubens raumenų jėgą:

Įrodyta, kad pritūpimai tikrai naudingi dubens raumenims. Tai padidina tų raumenų jėgą ir daro juos stiprius iš esmės. Šie raumenys reikalingi tam, kad jūsų apatinis dubuo būtų stačias ir standus, taip pat neleistų jam susižeisti. Moteris turi sustiprinti dubens raumenis, kad ji galėtų jai padėti gimdant. Sustiprinus dubens dugną, galima išvengti daug problemų, susijusių su apatiniu dubeniu, ir tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl moterys pirmiausia daro pritūpimus. Tai daug geriau nei kilio pratimas.

2. Gerai darbui:

Nėščioms moterims kartais rekomenduojama atlikti pritūpimus, nes tai padės gimdyti. Taigi dabar jūs turite. Moterys nėštumo metu atlieka pritūpimus, ir tai yra viena iš priežasčių, kodėl jie tai daro pirmiausia.

Įrodyta, kad tinkamai ir dažnai atliekant pritūpimus moterys padės gimdyti. Pritūpimai yra vienas iš tų pratimų, skirtų konkrečiai raumenų grupei, kad moteris galėtų lengvai gimdyti, nepatirdama stipraus skausmo ir skausmo. Pratimas gali sustiprinti kai kuriuos raumenis, kurie padės užimti tam tikras pozicijas vaiko gimimo metu. Pritūpimai taip pat padės moteriai susitraukti, taip pat padės anksti ir vėlai gimdyti. Galima sakyti, kad šie pritūpimai yra vienas geriausių pratimų moteriai, besilaukiančiai nėštumo. Kūdikis norės nusileisti giliau į dubenį. Taigi, jei esate nėščia moteris, pradėkite lėtai siūbuoti ant grindų pritūpimus.

3. Pagalba gimdant:

Koks čia minimalus tikslas. Vaiko gimimas. Vaiko gimimas čia yra pagrindinis tikslas. Moteris, kuri išgyvena nėštumą, turi imtis sunkiausių (kartais ir labiausiai nerimą keliančių) priemonių, kad padėtų jai pastoti ir galiausiai pravers gimdant. Ji padarys beveik viską, kad patirtų vaiko gimimo skausmą. Pritūpimai čia taip pat padeda jai. Pritūpimai padės moteriai moteriai lengvai patekti į tvirtas vaiko gimimo pozicijas.

Jie stiprina kojų raumenis ir pagalbinius raumenis (gimdymui) ir savo ruožtu padeda gimdyti. Moteris gali atlikti daugybę pritūpimų (skirtingų tipų pritūpimų), kad sustiprintų kojų raumenis visais kampais. Tai viena pagrindinių priežasčių, kodėl moterys atlieka pritūpimus. Tai taip pat suteiks jums ištvermės veiksnį, kurio reikia vaiko gimimo metu. Akivaizdu, kad tai yra vienas geriausių pratimų nėščioms moterims. Gimdymo metu ištvermės tikrai reikia vaiko gimimo metu.

Pritūpimai turi dar vieną naudą, susijusią su vaiko gimimo padėtimis. Pritūpimai leis moteriai pasitelkti gravitaciją, kad jos dubens anga būtų platesnė, o tai leis kūdikį prastumti. Tai suteiks kūdikiui daug laisvės užsikrėsti.

4. Gerai atrodantis užpakalis!

Kas to nenori? Beveik kiekviena moteris tai daro. Tai yra vienas iš tų puikių pratimų, kurie padės jums suformuoti užpakalį taip, kaip norite. Moteris visada nesaugi, jei viena iš jos kūno dalių nėra proporcinga likusiai kūno daliai. Taigi, jei esate liekna moteris, tada pritūpimai jums yra privalomi. Pritūpimai išlaikys nugaros formą, taip pat atrodys gana gerai ir savo ruožtu suteiks psichinį pasitenkinimą dėl jūsų grožio.

Tinkama nugara tinka nėštumui ir gimdymui, tikėkite ar ne. Tai taip pat turi dar vieną naudą. Po nėštumo jūsų kūnas tikrai bus linkęs prarasti formą. Bet jūs galite tai kontroliuoti. Tai yra, iš anksto formuojant užpakalį, galite tiesiog parodyti nugarą po nėštumo. Jūsų užpakalis vis dar bus formos, jei prieš nėštumą reguliariai atliksite pritūpimus (iki tam tikros ribos).

Kada negalima atlikti pritūpimų:

Tačiau yra atvejų, kai moteriai nerekomenduojama atlikti pritūpimų.

Kai kūdikis yra optimalioje padėtyje – moterims rekomenduojama nepatirti jokio fizinio streso, kai jų kūdikis yra optimalioje padėtyje, tiksliau – 30 savaičių. Tai laikas, kai jie turėtų visiškai pailsėti ir ne, kol kas jokių pritūpimų.

Skausmas nugaroje- kai kurioms moterims prieš nėštumą tenka patirti daug skausmo, ir tai yra viena iš priežasčių, kodėl joms labai skaudės tą skausmą, jei jos pritūpia. Taigi, jokių pritūpimų ir jiems. Prieš nėštumą nenorite išlaikyti savo kūno formos, kad po nėštumo jis neišeitų iš rankų. Tačiau nieko negalima padaryti, nes susidursite su rimtomis nugaros problemomis, jei vis dar atliksite pritūpimus su nugaros problemomis.

Pritūpimų atlikimo nėštumo metu technika:

Štai jis. Pritūpimas nėštumo metu ir įprastas pritūpimas neturi didelių skirtumų, tačiau vis dėlto yra dalykų, kurie skiriasi nuo standartinės technikos, ir nėščia moteris turės jų nepamiršti. Ištieskite kojas šiek tiek daugiau nei įprastai. Nėra konkrečios rankos padėties. Galite laikyti rankas pečių aukštyje arba laikyti jas siūbuojančias ant šono. Moterys linkusios atsikratyti daugybės pritūpimų. Na, tai nebus tinkama jūsų būklei.

Pirmiau pateiktose pastraipose jums pateikiama keletas geriausių nėščių moterų pritūpimų, atsargumo priemonių ir kt. Pritūpimai jums tinka, tačiau kai esate nėščia, taip pat yra keletas rimtų apribojimų.