Nėštumo metu patariama laikytis holistinio požiūrio į sveikatos priežiūrą ir kiek įmanoma vengti tradicinių vaistų vartojimo. Tai apima žolelių naudojimą gydant kūno infekcijas. Yra keletas žolelių, kurios nėštumo metu pažymėtos saugiomis, pavyzdžiui, raudonėlis. Nuo seniausių laikų jis buvo naudojamas daugelio kūno ligų gydymui. Raudonėlio aliejus taip pat yra labai naudingas. Jei norite sužinoti apie raudonėlio aliejaus naudą nėštumo metu, skaitykite toliau, kad sužinotumėte apie gėrimo naudą ir riziką..

Raudonėlis nėštumo metu

Raudonėlio nauda nėštumo metu:

Raudonėlis yra kilęs iš augalo ir yra plačiai naudojamas dėl savo kulinarinių ir gydomųjų savybių. raudonėlių aliejus gaunamas iš lapų ir turi daug naudingų savybių. Jis naudojamas terapiškai įvairiais būdais, pavyzdžiui, lokaliai, aromatingai ir net per burną. Raudonėlio aliejus nėštumo metu gali padaryti stebuklų jūsų sveikatai ir jūsų brangiam mažyliui, augančiam jūsų viduje. Štai kaip:

1. Pagerina imunitetą:

Raudonėlis yra labai turtingas antioksidantų šaltinis, kuris savo ruožtu padeda stiprinti imunitetą nėštumo metu. Tai padeda sumažinti žalingą laisvųjų radikalų poveikį ir padeda organizmui kovoti su bet kokiomis pašalinėmis infekcijomis. Raudonėlio aliejaus naudojimas nėštumo metu, siekiant užkirsti kelią geltonosios dėmės degeneracijai, nervų sutrikimams, senėjimui ir net vėžiui, yra labai paplitęs.

2. Kovoja su grybelinėmis ir bakterinėmis infekcijomis:

Raudonėlis pasižymi priešgrybelinėmis ir antibakterinėmis savybėmis. Tai padeda apsaugoti jus ir jūsų kūdikį nuo įvairių infekcijų nėštumo metu. Tai taip pat apsaugo nuo E.coli infekcijų ir ligų, tokių kaip šlapimo takų infekcijos ir viduriavimas. Raudonėlio aliejaus naudojimas nėštumo metu taip pat naudingas kovojant su bakterinėmis infekcijomis, tokiomis kaip Staphylococcus aureus, S. Typhimurium ir Salmonella enteritidis..

3. Gydo kvėpavimo takų ligas:

Kvėpavimo sistemos negalavimus, tokius kaip skreplių ir gleivių kaupimasis viršutiniuose kvėpavimo takuose, nėštumo metu galima lengvai išgydyti naudojant raudonėlio aliejų. raudonėlis yra žinoma kaip naudinga ir natūrali priemonė nuo kosulio ir peršalimo simptomų prevencijos ir gydymo. Raudonėlio aliejų galima net tepti lokaliai kaip raminantį balzamą, siekiant palengvinti krūtinės užgulimą ar gerklės skausmą..

4. Suteikia priešuždegiminių savybių:

Raudonėlis turi junginį, beta-kariofiliną (E-BCP), kuris puikiai gydo vidinius ir išorinius jūsų kūno uždegimus. Kol laukiatės, raudonėlio aliejų taip pat galite tepti lokaliai, kad sumažintumėte uždegimą ar dirginimą, atsiradusį dėl artrito ar sužalojimo. Be to, raudonėlio naudojimas nėštumo metu taip pat padeda palengvinti nepatogumus ar skausmus, kurie šiuo metu yra įprasti.

Raudonėlis nėštumo metu 1

Susijusi rizika:

Iki šiol sužinojote apie raudonėlio naudojimo nėštumo metu gerumą. tačiau taip pat yra keletas šalutinių poveikių, kuriuos taip pat turite žinoti:

Gali sukelti alergiją: Raudonėlio vartojimas nėštumo metu gali sukelti tam tikrą alerginę reakciją būsimai motinai.

Sumažina cukraus kiekį kraujyje: Nėštumo metu raudonėlis gali sumažinti cukraus kiekį kraujyje, todėl jį reikia vartoti atsargiai.

Gali sukelti persileidimą: Kai kuriais atvejais raudonėlio naudojimas taip pat padidina persileidimo riziką.

Raudonėlis nėštumo metu 2

Raudonėlis yra saugi žolė, kurią galima naudoti nėštumo metu. Bet nedideliais kiekiais. Jo naudojimas kulinarijoje ir terapijoje nesukelia rimtų pasekmių būsimai motinai ir jos augančiam kūdikiui. Tačiau visada patariama pasitarti su gydytoju dėl jo vartojimo nėštumo metu.