Ar netrukus gims kūdikis, ar ne, tempimas niekada niekam nepakenkė. Tai padeda sustiprinti ir pailginti raumenis, o tai yra daugiau nei jūs kada nors galite paprašyti, kad padidintumėte bendrą svorį ir išvaizdą. Negana to, visa jūsų savijauta priklauso nuo to, kaip jaučiatės dėl savo sveikatos. Nors per sunkus darbas neleidžiamas, šiek tiek pasitempęs niekas niekam nepakenkė. Praneškite mums apie nėštumo laikotarpius.

Nėštumo tempimas ir jo nauda

Tempimo pratimų privalumai nėštumo metu:

Pratimai treniruotis, kai praeina nėščiųjų mėnesiai, tik didėja. Akivaizdu, kad jūsų laikysena pereina į geresnę zoną, o jūsų svoris yra tolygiai paskirstytas. Galima garantuoti nugaros, kaklo ir krūtinės sandarumą.

Be to, nepamirškite savo tempimo privalumų, kad jūsų mažylis, laukiantis pamatyti pasaulį, padarys stebuklus. Įtraukę kelis pratimus į savo kasdienybę, galite lengvai pašalinti skausmą ir

skausmus, taip skatindami geresnę nėštumo patirtį.

Saugos patarimai, kurių reikia nepamiršti nėštumo metu:

Nepaisant to, kad esate pasiruošęs pasitempti, turėtumėte laikytis šių atsargumo priemonių.

  • Prieš pradėdami visada sušilkite, nes šokinėdami tiesiai, kad ištemptumėte, galite tik susižaloti, kitaip nesprendžiant skausmo. Kelios minutės kelio pakėlimo ar sėdėjimo turėtų padaryti stebuklus.
  • Stenkitės nešokti, kai esate nėščia, nes tai gali labai lengvai pasirodyti kaip ištemptas raumuo. Sutelkite dėmesį į tempimą maždaug 20–30 sekundžių ir laikykite jį, kad pajustumėte, kaip tempimas įgauna poveikį.
  • Nepersistenkite su savo tempimais. Nėštumo metu gaminamas relaksinas, kuris atpalaiduoja raiščius, todėl galite netyčia per daug išsitempti ir galiausiai susižaloti.
  • Neribokite savęs, bet ir nespauskite to per toli. Visada įsiklausykite į tai, ką sako jūsų kūnas.
  • Jei ruožas neveikia taip, kaip turėtų, tikriausiai geriausia rinktis šonus su nauju.

Nėštumo tempimai ir jų nauda:

Pradėkite nuo apšilimo, kaip minėta, ir tada sutelkite dėmesį į savo kūno dalį, kuriai reikia dėmesio. Čia yra 9 geriausi tempimai, kurie turėtų padėti.

1. Nėštumo nugaros tempimai:

Tempimo pratimai nėščioms moterims 1

Ištiesus nugarą akivaizdu, kad padidės stuburo ir nugaros spaudimas. Šis tempimas padeda pailginti nugaros raumenis gana toli. Jei norite, laikykite klubus virš arba už pirštų ir padėkite ranką ant grindų. Sureguliuokite pečius ir pakreipkite galvą atgal. Pabandykite padaryti arką gana patogioje padėtyje ir tai turėtų būti.

2. Kaklo tempimai:

Tempimo pratimai nėščioms moterims 2

Kaip rodo pavadinimas, šis pratimas padeda pašalinti įtampą iš kaklo srities. Norėdami atlikti šį pratimą, galite stovėti arba sėdėti, kaip norite. Užmerkite akis, giliai įkvėpkite ir pradėkite nuo galvos nukreipimo į šoną. Leiskite jam nukristi iki pat peties. Įsitikinkite, kad abu nesutinka. Pakartokite šonų perjungimą maždaug po trijų ar šešių sekundžių.

3. Krūtinės tempimas:

nėštumas tęsiasi

Įtampos padidėjimas nuo krūtinės iki nugaros? Nesijaudink! Krūtinės tempimas padės. Pradėkite nuo pagalvės ar kilimėlio. Atsisėskite ir laikykite kojas prispaustas prie šlaunų. Iškvėpkite ir toliau sėdėdami leiskite pirštais paliesti priešingą kelį. Taigi kairė ranka liečia dešinįjį kelį ir atvirkščiai. Po ciklo apsukite rankas ir pakeiskite padėtį. Kartokite tiek kartų, kiek jums patinka, kol pavargsite.

4. Pečiai:

Tempimo pratimai nėščioms moterims 4

Jei negalite per ilgai sėdėti prie kompiuterio, šis pratimas tikrai bus naudingas. Norėdami tai padaryti, atsistokite kojas atstumu coliu. Ištraukite rankas ir ištieskite jas aukštai. Pabandykite paliesti dešinę alkūnę kaire ranka vis dar aukštai pakeltomis rankomis. Laikykite poziciją maždaug kelias sekundes ir pakartokite. Pasukite abi puses ir atlikite horizontalius ir vertikalius jungiklius.

5. Pilvo nėštumo tempimai:

Tempimo pratimai nėščioms moterims 5

Išlaisvinantis ruožas leidžia jūsų kūnui kvėpuoti, suteikia erdvės šonkauliams ir leidžia atskirti raumenis, palaikančius jūsų pilvo guzą. Norėdami pradėti, atsiklaupkite ant kelių ir laikykite kojas ant žemės. Dabar, kai pateksite į šią poziciją, laikykite kamuolį aplink ir ištieskite rankas, kad paliestumėte kamuolį. Įsitikinkite, kad sąnariai yra ištiesti iki galo, ir laikykite kamuolį tik alkūnėmis ir apatine ranka. Pakartokite, kol jausitės patogiai.

6. Šlaunys:

Tempimo pratimai nėščioms moterims 6

Šis lankstus raumenų tempimo pratimas yra būtent tai, ko jums reikia norint jaustis nepatogiai po ilgo sėdėjimo. Ištieskite vieną ranką aukštai, o kitą uždėkite ant juosmens. Ištieskite vieną koją sulenkdami kelį, o kitą pėdą padėkite už nugaros, kelį ištiesdami. Pakartokite, kai pajusite tempimą.

7. Nėštumo tempimai klubams:

Tempimo pratimai nėščioms moterims 7

Jūsų išialgijos problemos niekada negrįš, atlikdami šį pratimą, kuris šaukia jūsų dėmesio. Norėdami pradėti, atsisėskite ant grindų, kaip įprasta. Pakelkite vieną koją ir priartinkite ją prie ausies iš užpakalio. Galite sulenkti galvą, jei reikia, kad prisitaikytumėte. Laikykite poziciją maždaug 20 sekundžių, tada pakeiskite šonus. Nepamirškite kvėpuoti, kitaip lengvai pavargsite.

8. Kojų tempimai:

Tempimo pratimai nėščioms moterims 8

Nuo patinimo iki mėšlungio viskas praeis, kol to nežinai. Nėra unikalių būdų, kaip ištiesti kojas, ir galima išbandyti visus variantus.

9. Viso kūno nėštumo tempimai:

Tempimo pratimai nėščioms moterims 9

Šiuo tempimu garantuojamas streso pašalinimas. Tai reiškia, kad reikia pakartoti visas aukščiau aprašytas procedūras, po to giliai įkvėpti.

Kai žinote, kur yra jūsų bėdų sritis, neturėtų būti per sunku atskirti ir nukreipti ją į įtampą. Jei esate kūno rengybos keistuolis, neturėtumėte vengti pratimų vien dėl to, kad esate nėščia. Tempimas yra išeitis iš jūsų riboto laikysenos judesio. Lengva įgyvendinti ir suteikia tą pačią naudą sveikatai.