Informacija apie tai, kaip išlikti sveikam, kartu su patarimais ir informaciniais vaizdo įrašais bei turiniu yra gana lengvai prieinama internete jūsų nuožiūra, kai esate nėščia. Štai kodėl instruktorius kartu su papildomais produktais ir paslaugomis teikia įvairios įmonės. Tai ypatinga jūsų bendra fizinė ir psichinė sveikata nėštumo metu. Turėdami platų produktų ir paslaugų asortimentą, galėsite ne tik lengvai išlaikyti sveikesnį kūną, bet ir pastebėsite, kad jūsų nuotaika ir bendras požiūris šoktelės. Internete yra daugybė informacinių svetainių, kuriose lengvai pateikiama tai, ko jums reikia norint išlaikyti sveikatą nėštumo metu. Pilatesas nėštumo metu yra vienas iš būdų ką nors padaryti ir neapkrauna jūsų kūdikio, o tai yra geriausia dalis.

Internetas yra puiki vieta, kurioje gausu įmonių. Tiek dideli, tiek maži, kurie internete pateikia kuo daugiau informacijos apie įmonę. Kad žmonės iš viso pasaulio galėtų laisvai naršyti begalinį turinį priimdami sprendimą. Į tai reikia atsižvelgti renkantis tinkamą įmonę, kad galėtumėte naudotis produktais ir paslaugomis, kad išliktumėte sveiki. Atlikę šiek tiek tyrimų, galėsite lengviau įsisavinti Pilateso vartojimo būdus nėštumo metu, be jokio papildomo poveikio jūsų kūnui ilgainiui.

Pilateso pratimai nėštumo metu

Geriausi pilateso pratimai nėštumo metu:

Žemiau pateikiamos kelios jums skirtos „Pilates“ treniruotės, padėsiančios visada išlikti sveikiems ir sveikiems.

1. Šimtas:

Pilatesas nėštumo metu

Šimtas yra apšilimo pratimas visiems Piloto entuziastams. Nėštumo metu nereikia jokių papildomų pakeitimų. Tai padeda skaityti raumenis ir suteikia reikiamos energijos, kad galėtumėte atlikti šį pratimą su ištverme ir pasirengimu. Kuris labai paprastai reikalingas. Šimtas yra puikus pratimas, kurį reikia pradėti kasdien, ir jei žinote, ką darote, tai yra puikus Pilateso pratimas, skirtas visiems kūno raumenims, todėl Pilatesas nėštumo metu yra labai lengvas.

2. Susukite:

Pilatesas nėštumo metu 2

Susukimas puikiai ištempia stuburą ir leidžia kvėpuoti. Tai puikus pratimas, kurį galite atlikti nėščia, ir suteikia jums visų reikiamų jėgų. Nėštumo laikotarpį turite pradėti su malonumu, kurio neturi daugelis moterų. Susukimas yra puiki Piloto treniruotė jūsų širdžiai ir suteikia jūsų kūdikiui. Visą kambarį, kuriuo jiems reikia kvėpuoti, gaminant pilatesą nėštumo metu.

3. Vienos kojos apskritimai:

Pilatesas nėštumo metu 3

Tai padeda stiprinti jūsų kojas, blauzdikaulius ir pilvą. Padėsiu jums daug lengviau susidoroti su nėštumo svoriu per tam tikrą laikotarpį. Tai labai svarbus skrandis ir mažina skrandžio pratimus, todėl jis yra unikalus savaip. Padaryti šį vieną geriausių Pilateso pratimų nėštumo metu.

4. Stuburo tempimas:

Pilatesas nėštumo metu 4

Dar vienas nugaros stiprinimo pratimas – stuburo tempimas – sudėtingesnis pratimas, kurį gali prireikti šiek tiek pakeisti, kai gilinsitės į nėštumo laikotarpį, nes tai gali sukelti komplikacijų. Jei jis modifikuojamas taip, kad geriau atitiktų jūsų poreikius, nėra geresnių pratimų, kaip tai padaryti nugaros stiprumui ir skausmui malšinti.

5. Undinėlės šoninis lenkimas:

Pilatesas nėštumo metu 5

Tam reikia atsigulti ir ištiesti kūną lanko padėtyje, kai esate ant šono. Daugelis žmonių populiariai žino, kad nėščia guli ant kairės pusės. Labai naudinga padėti jūsų nėštumui ir netgi paskatinti gimdymą, kad šis pratimas jums ir jūsų kūdikiui būtų du namuose.

6. Šoninis smūgis:

Pilatesas nėštumo metu 6

Tai daug aktyvesnis pratimas. Tam reikia atsigulti ant dešinės pusės, pakelti koją 45 laipsnių kampu, tada ją išstumti ir lėtai, be staigių judesių, sugrąžinti atgal. Tai padeda sustiprinti jūsų šerdį kartu su kojų raumenimis, o jei praktikuojate kiekvieną dieną, tai padės jums suteikti jėgų. Kad jums reikia susidoroti su darbu, kad ir koks jis būtų.

7. Criss Cross:

Pilatesas nėštumo metu 7

Šis pratimas yra daug paprastesnis ir reikalauja atsigulti rankomis. Norėdami gauti geriausius rezultatus, už galvos ir kelių sulenkite kartu su blauzdomis lygiagrečiai grindims. tai viena lengviausių ir atpalaiduojančių pilateso treniruočių. Kad kada nors rastumėte ir neturėtumėte jokio šalutinio poveikio savo kūdikiui. Atvirkščiai, tai suteikia jūsų kūdikiui reikiamą augimo erdvę, kad jums nereikėtų dėl nieko jaudintis.

8. Kvėpavimas:

Pilatesas nėštumo metu 8

Kvėpavimas per „Pilates“ treniruotes visada buvo labai svarbus papildymas. Ypač kai esate nėščia, nes tai leidžia reguliuoti kraujotaką. Tai būtina norint suteikti jėgų ir energijos atlikti šiuos pratimus. Galite kasdien praktikuoti kvėpavimą, kad pasiektumėte geriausių rezultatų, kai kalbama apie jus ir jūsų kūdikį.

9. Kūdikių kamuolys:

Pilatesas nėštumo metu 9

Norint pasiekti geriausių rezultatų, vieną iš aktyviausių treniruočių galima atlikti su kūdikio kamuoliu. Kūdikių kamuolys yra didelis kamuolys, kuris gali būti naudojamas norint sumažinti nėštumo spaudimą. Taip pat galite atlikti daugybę pratimų, kad būtumėte sveiki ir sveiki. Tai patikrinta koncepcija, naudojama jau ne vienerius metus. Dabar ir suteiks jums reikiamų papildomų jėgų, kad galėtumėte lengviau valdyti nėštumą. Kūdikio kamuoliuką lengva rasti, todėl jums nereikia ilgai ieškoti.

Pilates yra labai veiksminga treniruotė nėštumo metu. Tai gana efektyvu, nes jūs ir jūsų kūdikis turite jėgų, kurių jums abiems reikia augti nėštumo laikotarpiu. Nėštumo metu labai svarbu išlikti užimtam ir aktyviam, ir būtent čia atsiranda Pilates grožis, kuris puikiai papildo jūsų kasdienybę.