Nėštumas ir treniruotės paprastai turėtų vykti kartu. Jei prieš nėštumą nesportavote, galite pradėti dabar ir pratęsti tai visam gyvenimui. Tačiau kai dabar tai darote su savo kūdikiu, prieš pradėdami prie jų, turite šiek tiek sušilti. Taip pat galite treniruotis su treneriu, turinčiu patirties dirbant nėštumo metu. Dabar jums gali kilti klausimas, kokie pratimai yra geriausi ne tik jums, bet ir kūdikiui. Na, kadangi jūs tik pradedate, pažvelkime į keletą geriausių nėštumo pratimų pirmąjį trimestrą.

Paprasti pratimai, kuriuos reikia atlikti pirmąjį trimestrą:

1. Sienos skaidrė:

Pratimai, kuriuos reikia atlikti pirmąjį trimestrą - sieninė skaidrė

Kaip rodo pavadinimas, tai paprasta sieninė skaidrė. Vienas iš labai lengvų nėštumo pratimų pirmąjį trimestrą. Tai daroma atlošiant galvą, viršutinę nugaros dalį ir užpakalį į sieną rankomis penkių aukštų padėtyje kartu su alkūnėmis, sulenktomis stačiu kampu. Ir dabar, laikydami alkūnes, riešus ir rankas prispaustus prie sienos, alkūnėmis stumkite žemyn, kad suspaustumėte pečių ašmenis.

2. Kūno svorio pritūpimas:

Pratimai, kuriuos reikia atlikti pirmąjį trimestrą - kūno svorio pritūpimas

Šis pratimas reikalauja, kad stovėtumėte kuo aukščiau, o kojos būtų gana plačiai išskleistos. Tikimasi, kad nuleisite kūną kuo žemiau, o keliai bus sulenkti ir pritūpę. Tada po nedidelės pauzės galite atsistoti atgal. Dabar tai nėra vienas iš paprasčiausių nėštumo pratimų pirmąjį trimestrą?

3. Kačių kupranugaris:

Pratimai, kuriuos reikia atlikti pirmąjį trimestrą - kačių kupranugaris

Padėkite save ant rankų ir kelių ir švelniai pakelkite viršutinę nugaros dalį link lubų. Be to, apatinė nugaros dalis turi būti išlenkta, o galva turi būti nuleista tarp pečių.

4. Moliuskų kiautas:

mankštintis nėštumo metu pirmąjį trimestrą

Tai pasirenkama tik mankštinantis nėštumo metu pirmąjį trimestrą. Gulėdami ant grindų į kairę, klubai ir keliai sulenkti aštriu kampu, įsitikinkite, kad dešinė koja yra ant kairės ir kulnai yra kartu. Laikydami kojas liečiant, lėtai pakelkite dešinįjį kelį, nejudindami dubens. Akimirkai pristabdę galite grįžti į pradinę padėtį.

5. Klubų pakėlimai:

Pratimai, kuriuos reikia atlikti pirmąjį trimestrą - klubų pakėlimas

Reikėjo gulėti ant nugaros ant grindų, sulenktus kelius, o kojas – ant grindų. Dabar lėtai pakelkite klubus, kol jie suformuos tiesią liniją iki pečių. Po sekundės pertraukos galite nusileisti.

6. Dubens pakrypimas:

Pratimai, kuriuos reikia atlikti pirmąjį trimestrą - dubens pakreipimas

Nusileiskite ant grindų ant rankų ir kelių, delnais gulėdami ant grindų ir įsitikinkite, kad apatinė nugaros dalis ir pilvas yra natūraliose padėtyse. Dabar, giliai įkvėpdami, turite traukti skrandį, jį sulaikyti ir lėtai judinti klubus, kad įsitikintumėte, jog juda tik dubuo, o apatinė nugaros dalis išsilygina. Šį ciklą reikia pakartoti.

7. Gulėjimo pilvo traukimas:

Pratimai, kuriuos reikia atlikti pirmąjį trimestrą - gulint pilvą

Gulėdami ant grindų veidu į viršų ir sulenkę kelius, turite kvėpuoti taip, tarsi pilve būtų pora plaučių. Atleiskite kvėpavimą pilvo raumenimis, kad patrauktumėte pilvą link stuburo. Pakartokite ciklais.

8. Kegelsas:

Pratimai, kuriuos reikia atlikti pirmąjį trimestrą - Kegels

Patogiai sėdint ant kėdės reikia suspausti dubens dugno raumenis ir padaryti pauzę maždaug 3 sekundėms.

9. Pilatesas:

Pratimai, kuriuos reikia atlikti pirmąjį trimestrą - pilatesas

Kurdamas pusiausvyrą ir mažindamas nugaros skausmą, pilatesas formuoja pagrindinius raumenis. Nerekomenduojama persistengti. Prenatalinės treniruotės kartą per savaitę pakanka, kad padėtų jums sustiprėti.

Mankštinimasis nėštumo metu pirmąjį trimestrą padės jaustis geriau, išlaikyti svorį, pagerinti savigarbą ir užkirsti kelią depresijai. Štai kodėl nėštumo pratimai pirmąjį trimestrą yra svarbūs.