Atrodo, kad daugeliui žmonių (moterų) kyla painiava dėl to, ar nėštumo metu jie gali atlikti tokius pratimus kaip sėdėti ar susitraukti.

Šiame straipsnyje bus plačiai diskutuojama šia tema. Visos painiavos bus pašalintos ir bus pagrįstas atsakymas į visus jūsų klausimus.

Ar saugu sėdėti nėštumo metu?

Klausimas yra toks: „Ar aš vis dar galiu atsitiesti, kai esu nėščia“? arba „Ar saugu atsisėsti nėštumo metu“? Taip! Yra laikas, kai galite ir kada neturėtumėte.

Pirmąjį trimestrą akivaizdžiai galite dirbti su skrandžiu ir prarasti papildomus riebalus. Pratimai akivaizdžiai sprendžia ir rytinį pykinimą bei skrandžio problemas. Taigi galima teigti, kad atsisėdimai šiuo laikotarpiu yra labai naudingi, norint susidoroti su tam tikru fiziniu stresu.

Kai kurie mano, kad nėštumo metu negalima organizmui suteikti jokio fizinio streso. Tai iš tikrųjų nėra tiesa. Akivaizdu, kad jūsų kūnas turėtų visiškai pailsėti. Ir kaip aptarta anksčiau, taip pat bus laikas, kai galėsite šiek tiek pasportuoti (tam taip pat yra apribojimų).

Pirmąjį trimestrą bus gerai atlikti sėdimus atsilenkimus ar susitraukimus, ir teks imtis kitų priemonių, pvz., Moteris negali tiesiog gulėti ant nugaros visą dieną, nes tai padidins gimdą. (tai turėsite sekti antrąjį trimestrą).

Kai pasieksite antrąjį trimestrą, tuomet turėsite imtis rimtų priemonių. Šiuo laikotarpiu netinka daryti atsisėdimų ar bet kokių pilvo pratimų.

Žinoma, bus laikai, kai pajusite, kad beveik neįmanoma atlikti atsilenkimų. Bet tai dar negreitai, nes mes tik aptariame antrąjį trimestrą ir jums dar nereikia dėl to jaudintis.

Atsisėdimai iš tikrųjų yra puikus pratimas sudeginti tą pilvo riebalų perteklių, ir jūs tikrai apie tai žinosite. Tuo pačiu metu jie šiek tiek patiria nugaros ir, žinoma, skrandžio įtampą. Pilvas patiria rimtą spaudimą ir tai nebus gerai moteriai, kuri tuoj patirs antrąjį trimestrą arba jau yra toje stadijoje.

Kai būsite šiame etape, turėsite imtis rimtų žingsnių, kurie padės išlaikyti jūsų sveikatą ir išvengti visų fizinio streso vaikų, kurie gali įgyti sutrikimo formą. Turėsite atsikratyti pilvo pratimų ir pritaikyti kai kuriuos jogos metodus, bent jau dėl kūdikio.

Na, jei esate kūno rengybos keistuolis ir norite atrodyti gerai visą dieną, tuomet yra ir kitų gerų pratimų, išskyrus atsispaudimus. Tai daugiau judėjimas, ir vadinti tai treniruotės pratimais nebūtų tinkama.

Jei norite treniruoti pilvo raumenis, šį judesį turėsite atlikti bendromis rankų ir nugaros pastangomis. Atsistokite ant grindų rankomis ir keliais į grindis ir stenkitės nulenkti nugarą link lubų (aukštyn), lėtai.

Atsilenkimai nėščiai moteriai gali būti šiek tiek per daug. Tačiau nugaros lanko pratimas ar judesys vis tiek leis jai dirbti toje pilvo srityje.