Yra daug švelnių pratimų ir tempimo pratimų, kuriuos galite atlikti nėštumo metu, tačiau moterims, kurios reguliariai mankštinasi, nėštumo metu kyla klausimas, t. Y. Ar galite atlikti ab pratimus nėštumo metu? Tiesą sakant, jums taip pat gali kilti klausimas, ar yra kokių nors pratimų, skirtų greitai atkurti pilvo formą po nėštumo. Na, pasirodo, ab pratimai yra naudingi. Šios nėštumo ab treniruotės padės jums sklandžiai išgyventi nėštumą, išlaikant jūsų sveikatą ir išlaikant pilvo raumenis. Pilvo pratimai nėštumo metu yra tikrai pliusas! Bet jei persistengsite, tai gali būti varginanti. Taigi nedarykite pratimų, kurie gali būti sunkūs jūsų pilvui.

Pilvo pratimai nėštumo metu

Saugūs pilvo pratimai nėštumo metu:

1. Nuolatiniai traškėjimai:

pilvo pratimai nėštumo metu 1

Stovėkite vietoje, klubai visu pločiu ir pirštų galiukais paliesdami ausų užpakalį. Dabar lėtai pasilenkite į priekį ir tęskite krizę taip, tarsi gulėtumėte ant žemės įprastos ab treniruotės metu. Šis ID yra labai sveikas, kad būtų įtrauktas į jūsų kasdienę mankštą.

2. Dubens pakrypimai:

pilvo pratimai nėštumo metu 2

Atsistokite savo šonus į sieną ir dabar pabandykite pakreipti paliesti nugarą prie sienos. Nespauskite per stipriai, kitaip gali atsirasti mėšlungis ar raiščiai, dėl kurių gali kilti problemų tiek jums, tiek kūdikiui.

3. Ištempkite ir sulenkite:

pilvo pratimai nėštumo metu 3

Ištieskite kairę ranką. Dabar patraukite dešinę koją. Kai traukiate kelius ir alkūnes liesti, nėštumo metu įtraukite pilvo raumenis, kad jūsų kūnas būtų sveikas.

4. Pėdų skaidrės:

pilvo pratimai nėštumo metu 4

Atsigulkite ant nugaros pečiais, o galva pakelta alkūnių atrama. Dabar pastumkite kojas už nugaros, kad kojos būtų ant žemės ir sulenktos keliai. Nėštumo metu ištieskite vieną koją, kad tonizuotumėte pilvo raumenis.

5. Vieno kulno lašai:

pilvo pratimai nėštumo metu 5

Atsigulkite ant nugaros toje pačioje padėtyje kaip ir ankstesnėje treniruotėje. Dabar pakelkite kojas nuo žemės, kad jos būtų 90 laipsnių kampu, ir lėtai stumkite vieną koją atgal ir grąžinkite atgal. Pakartokite su kita koja.

6. Šoniniai gulintys kelio keltuvai:

pilvo pratimai nėštumo metu 6

Atsigulkite ant dešinės pusės, ištiesę dešinę ranką po galva. Pastumkite abi kojas į 90 laipsnių padėtį ir lėtai pakelkite jas aukštyn ir valdydami nusileiskite atgal. Pakartokite tą patį skaičių kartų kitoje pusėje.

7. Stovintis dviratis:

pilvo pratimai nėštumo metu 7

Stovėdamas dviračiu padėkite save tokioje pačioje padėtyje, kaip ir stovėdamas. Kai trauksitės į priekį, pakelkite dešinįjį kelį link krūtinės ir pasukite taip, kad kairioji alkūnė atsidurtų prie dešinio kelio. Grįžkite į pradinę padėtį ir pakartokite, naudodami alternatyvų kelį ir alkūnę. Pakartokite tai 15-20 kartų, kad gautumėte gerą abs.

8. Prisilietimai prie pirštų:

pilvo pratimai nėštumo metu 8

Pradėkite stovėdami, tada pakelkite abi rankas virš galvos. Pasilenkite į priekį, taip pat pakelkite rankas į priekį ir pakelkite dešinę koją aukštyn. Grįžkite į pradinę padėtį ir pakartokite tai 15-20 kartų.

9. Lentelė:

pilvo pratimai nėštumo metu 9

Pradėkite padėdami dilbius ant žemės tiksliai po pečiais ir pakilkite ant kojų pirštų taip, kad kūnas būtų ilgoje plokščioje linijoje. Likite tokioje padėtyje apie 10–60 sekundžių, atsižvelgdami į savo galimybes.

Šie pilvo pratimai nėštumo metu padės jums greičiau atgauti formą po gimdymo, taip pat padės jums būti sveikiems visą nėštumo laiką. Jei persistengiate su šiais ab pratimais nėštumo metu, tai gali būti pavojinga, nes tai gali pakenkti jums ir tavo vaikas. Taigi nespauskite savęs per stipriai, darykite tai lengvai, kad įsitikintumėte, jog jūs ir jūsų kūdikis esate saugūs.