Kas gali būti ypatingesnė diena nei būti nuotaka. Šią dieną ypatingesnė yra ta, kad jūs tiesiog negalite nustoti žiūrėti ir žavėtis savimi, nes atlikote daug namų darbų ir atrodėte, kaip atrodysite. Svarbu tampa tai, kad jūs pasitikite tuo, ką dėvite, nes visos akys bus nukreiptos į jus.

nuotakos bandelių šukuosena

Taigi jūsų drabužiai, papuošalai, aksesuarai ir plaukai daro stebuklus ir visi turi būti tobuli. Čia aptariame kai kurias nuotakų šukuosenas, kurios ne tik suteikia komfortą, bet ir suteikia grožio jūsų išvaizdai pagerinti. Saugokitės žemiau pateiktų paprastų vaizdo įrašų, kad nuspręstumėte savo šukuoseną savo ypatingai dienai.

Populiariausi vestuvinių bandelių šukuosenų vaizdo įrašai:

Tokiai Azijos nuotakos bandelei reikia vidutinio ilgio plaukų. Stori plaukai gali padaryti stebuklus šiai šukuosenai. Jei nenaudojate dupatta tiesiai ant savo bandelės, puoškite plaukus gėlėmis ir šukomis. Net jei naudojate „dupatta“ ir tas pats yra skaidrus, galite naudoti užrašą, nes jis bus matomas per „per per dupatta“.

Nuotakos bandelės stilius gali būti toks pat lengvas ir paprastas kaip šis. Jei turite natūralius juodus, ilgus storus plaukus, tada šis stilius bus labai grakštus. Prie jo pridedant šydą ar briauną ar abu bus tobula išvaizda. Tai tiks, nesvarbu, ar veidas ilgas, ar trumpas.

Paprasta indiška bandelė niekada neišeina iš mados. Net jei turite ilgus plaukus, naudojant priauginimus jie atrodo elegantiškiau ir nuotaka atrodo ilgai, nes dauguma Indijos nuotakų yra žemo ūgio. Jį galite papildyti gėlėmis ormaangtika ar net kristalais ir skliautu.

Plaukų stilius su šoninėmis bandelėmis taip pat puikiai dera su nuotaka jos vestuvių dieną. Net jei turite plonus plaukus, bet minkštus ir garbanotus, tai gali būti jūsų pasirinkimas, ar turite apvalų ar ilgą veidą, ar juodus ar šviesius plaukus. Jei neturite natūralių garbanų, galite naudoti garbanojimo lygintuvus. Tačiau su šia šonine bandele turite jaustis labiau pasitikintys, nes tai nėra labai įprasta.

Vidutinių ilgų plaukų šiai vestuvių išleistuvių šukuosenai yra pats elegantiškiausias stilius. Jei jau turite storus plaukus, priauginimo negalima naudoti. Pridėkite savo bandelę prie atvarto ar orchidėjos. Jei turite rūšiavimo aukštį, turite tai padaryti, nes šis šukuosenos veidas atrodys ilgas ir atrodys aukštas.

Šis oficialus bandelių šukuosenas gali būti skirtas oficialiam vakarėliui ar vestuvėms ar bet kam. Tam tikrai nereikia stilisto. Tai gali būti labai gera idėja vasarai. Tai lengva padaryti net patys. Turite gerai apsaugoti savo bazę ir tada galite būti savo stilistas.

Indijos nuotakos bandelė vidutinio ilgio plaukams. Jei norite, taip pat galite naudoti plėtinius. Gerai priderinkite jį akmeniniu smeigtuku arba sagtimi, kad net jei ant bandelės būtų dupata, ji būtų matoma. Taip pat galite ją papildyti raudonomis rožėmis ar net orchidėja, kad atitiktų jūsų vestuvinę suknelę.