Kas yra baltos dėmės ir dėmės ant odos:

Baltos dėmės, atsirandančios ant odos, taip pat žinomos kaip vitiligo ir yra viena iš labiausiai žinomų gyventojų problemų. Yra įvairių kūno dalių, kuriose ši problema gali būti sėkla nuo rankų iki pėdų, burnos, kojų, veido, lūpų ir net akių. Viena iš pagrindinių priežasčių yra melanino trūkumas odoje, dėl kurio atsiranda spalvos pasikeitimas. Tačiau netinkama melanino ląstelių funkcija gali būti viena iš vitamino B12 trūkumo, autoimuninių ligų ir net streso priežasčių. Ši parinktis yra prieinama net ir gydant namuose.

kaip atsikratyti baltų dėmių ant odos

Natūralios priemonės baltoms dėmėms ir dėmėms:

Žemiau esančiame vadove yra 24 aukščiausios klasės idealios namų gynimo priemonės baltoms dėmėms ir dėmėms ant odos, kurias galima naudoti kasdien, kol problema sumažės arba visiškai išnyks.

1. Ciberžolė:

Baltos dėmės ir dėmės ant ciberžolės odos

 • Gerai sumaišykite šiek tiek ciberžolės su garstyčių aliejumi ir iš jo pasukite.
 • Tai turėtų būti taikoma baltoms dėmėms ir dėmėms, kurios padės stiprinti imuninę sistemą.
 • Tai turėtų būti daroma du kartus per dieną mažiausiai metus, kad būtų gautas nuolatinis problemos sprendimas.
 • Ciberžolę taip pat galima sumaišyti su neem lapais ir užtepti kaip pastą, kad būtų pasiekti tie patys rezultatai.

2. Imbiero gydymas baltoms dėmėms ir dėmėms:

Imbiero baltos dėmės ir dėmės ant odos

Imbiero sulčių vartojimas kiekvieną dieną padeda pagerinti kraujotaką ir gali padėti išgydyti baltas dėmes ir dėmes.

 • Jis taip pat gali būti sumaišytas su citrinos sultimis ir vandeniu ir geriamas du kartus per dieną.
 • Arba imbiero pasta gali būti dedama į paveiktą vietą, kad būtų gauti rezultatai.

3. Ridikėlių sėklos:

Baltos dėmės ir dėmės ant odos ridikėliams

 • Maždaug saują ridikėlių sėklų galima gerai sumalti, kad gautumėte šiurkščius miltelius.
 • Naudokite šiek tiek acto, kad gautumėte lygią pastą.
 • Užtepkite ant baltų dėmių maždaug 30 minučių ir nuplaukite drungnu vandeniu.
 • Ridikėlių lapai taip pat gali būti naudojami vietoj ridikėlių sėklų, kad būtų pasiekti tie patys rezultatai.

4. Obuolių sidro actas:

Obuolių sidro actas

Grybus ir bakterijas ant baltų dėmių ir dėmių galima lengvai sunaikinti naudojant obuolių sidro actą.

 • Dalį praskieskite vandeniu ir reguliariai tepkite Mitton ant baltų dėmių ir odos dėmių.
 • Po to mėnesį pradėsite keisti odos spalvą ir problema išnyks.

5. Figos:

Baltos dėmės ir dėmės ant odos figoms

Yra žinoma, kad figos valo kraują, taip pat gerai gerina kraujotaką. Jei norite kasdien atsikratyti baltų dėmių ir dėmių, jums tereikia kasdien 1-2 mėnesius turėti žalių figų. Į tą vietą taip pat galima įberti sausų figų miltelių.

6. Kopūstų sultys:Kopūstų sulčių baltos dėmės ir dėmės ant odos

 • Šviežiai išspauskite sultis iš kopūstų ir maždaug 15 minučių tepkite jas ant baltų dėmių ir pleistrų.
 • Po to reikia nuplauti šiltu vandeniu.
 • Vykdykite šią idėją kasdien, kad po poros savaičių pradėtumėte matyti matomus rezultatus.

7. Naudokite apsauginius kremus nuo baltų dėmių ir dėmių:

Baltos dėmės ir dėmės ant odos nuo saulės

Saulės UV spindulių pažeidimas yra viena iš pagrindinių baltų dėmių priežasčių. Geriausia čia padaryti prieš išeinant iš namų naudoti gerą apsaugos nuo saulės losjoną. Kartu su problemos pašalinimu tai taip pat paskatins prevenciją.

8. Medaus naudojimas:

Baltos dėmės ir dėmės ant odos medui

Antibakterinės savybės ir gydomosios medaus savybės gali padėti išgydyti baltas odos dėmes ir dėmes. Reikia kurį laiką tepti medų ant odos ir leisti jam susigerti. Norint pasiekti norimų rezultatų, jį reikia gerai nuplauti drungnu vandeniu – tai yra vienas iš geriausių namų gydymo būdų baltoms dėmėms ir dėmėms ant odos.

9. Vario privalumai:

Baltos dėmės ir dėmės ant vario odos

Geriamasis vanduo iš varinių indų yra geriausias būdas panaudoti šio metalo naudą baltoms dėmėms ir odos dėmėms gydyti. Vandenį inde visada galite laikyti visą naktį. Šį vaistą reikia išgerti ryte tuščiu skrandžiu.

10. Papaja pašalina baltas dėmes ir dėmes:

Baltos dėmės ir dėmės ant odos papajai

Prinokusių papajos vaisių turinys padeda susigrąžinti tinkamą odos melanino kiekį. Norėdami tai padaryti, turite supjaustyti papają į keletą dalių ir patrinti baltas dėmes ant kūno. Dabar leiskite odai natūraliai išdžiūti ir vėl įtrinkite gabalus. Sekite tai kiekvieną dieną. Be to, galite gerti prinokusias papajos sultis, kad ištaisytumėte baltas odos dėmes.

11. Indijos agrastai arba Amla:

Baltos dėmės ir dėmės ant odos Amla

Jie taip pat žinomi kaip žąsų vaisiai, todėl daugelyje pasaulio šalių naudojami baltoms dėmėms ant odos gydyti. Vitaminas C ir kitas šio piktžolių šeimos vaisiaus turinys padeda ištaisyti odos problemas. Iš žąsų vaisių lapų turėsite išspausti šiek tiek sulčių, užtepti šias sultis ant baltų dėmių ir pakartoti tą pačią techniką, kaip ir ankstesnė.

12. Stresas:

Baltos dėmės ir dėmės ant odos stresui

Tai padėtų, jei atsikratytumėte streso kaip baltos dėmės odos gydymo priemonė. Baltos dėmės ir dėmės ant odos taip pat yra genealoginiai sutrikimai, kurie sustiprėja dėl per didelio streso ir nuovargio. Tai turi būti sumažinta naudojant daug jogos ir labai tinkamą gyvenimo būdą. Tai reiškia, kad jums reikia daug kvėpuoti grynu oru ir valgyti daug žalių daržovių.

13. Atsikratykite tatuiruočių:

Baltos dėmės ir dėmės ant odos, kad išvengtumėte tatuiruočių

Tatuiruotės yra būdas įterpti rašalą į odos dermos sluoksnį, ir tai yra priežastis sustiprinti baltas dėmes ant odos ligų. Dėl šios priežasties turėtumėte vengti tolesnių tatuiruočių ir bet kokio tokio dūrio bei dažymo ant odos. Tai labai kenksminga, jei jau pastebite vitiligo problemų.

14. Neem lapų gydymas baltoms dėmėms ir dėmėms ant odos:

Baltos dėmės ir dėmės ant odos Neem lapams

Taip pat žinoma kaip margosa, tai yra puikūs būdai, kaip sumažinti odos pigmentaciją ir baltas dėmes. Turite paimti keletą Neem lapų, tada iš jų padaryti lygią ir ploną pastą ir dabar į šią pastą įmaišyti šiek tiek medaus. Baigę šį mišinį galite vartoti mažiausiai 3-4 kartus per dieną visą mėnesį.

15. Bazilikas:

Baltos baziliko dėmės ir dėmės ant odos

Baziliko ir kalkių derinys veikia kaip stebuklai ir stebuklas baltoms dėmėms ant odos, o reguliarus šios priemonės naudojimas maždaug šešis mėnesius iš tikrųjų gali būti puikus jūsų problemos sprendimas. Norėdami paruošti tirpalą, jums reikės šiek tiek baziliko lapų ir kalkių skiltelių. Iš abiejų išspauskite sultis, gerai išmaišykite ir dabar tepkite ant baltų dėmių ir dėmių maždaug 3-4 kartus per dieną.

16. Ridikas ir actas:

Baltos dėmės ir dėmės ant odos actui

Ridikėlių ir acto sėklų derinys yra puiki pora, skirta gydyti odos pleistrus ar paprastą vitiligą. Norėdami tai padaryti, turite gauti ridikėlių sėklų ir visą naktį mirkyti jas dubenyje, pilname paprasto baltojo acto. Kitą rytą visą tirpalą turite tepti ant baltų odos dėmių ir jas gydyti.

17. Graikiniai riešutai:

Baltos dėmės ir dėmės ant odos graikiniams riešutams

Jau žinote, kad esate puikūs odos šveitikliai; galite naudoti net ir baltoms dėmėms ant odos. Norėdami tai padaryti, galite paimti kelis graikinius riešutus ir pasigaminti pudrą namuose arba gauti paruoštų graikinių riešutų miltelių. Dabar paruoškite gerą ir lygią pastą su vandeniu ir porą mėnesių tepkite ją ant baltų kūno dėmių maždaug 3-4 kartus per dieną.

18. Granatų gydymas baltoms dėmėms ir dėmėms:

Baltos dėmės ir dėmės ant odos granatui

Šiai priemonei jums reikės granatų vaisių ir lapų. Visų pirma, jums reikia išdžiovinti lapus ir padaryti miltelius. Po to jums taip pat reikia šviežių granatų miltelių, kurių paprastai galima įsigyti rinkoje. Dabar sumaišykite abu su paprastu vandeniu, o tada galėsite gerti maždaug du kartus per dieną porą mėnesių, kad gautumėte puikių rezultatų.

19. Mažoji Lema:

Baltos dėmės ir dėmės ant odos, skirtos mažoms lema

Tai taip pat žinoma kaip laukinė antis, d ir dažniausiai šią piktžolę rasite vandens telkiniuose, tokiuose kaip vietiniai tvenkiniai ir ežerai. Tai padėtų, jei tinkamai juos naudotumėte, kad gautumėte stebuklingų „Vitiligo“ rezultatų. Norėdami tai padaryti, turite surinkti šias piktžoles, tada jas sumaišyti su vandeniu ir išgerti arba užpilti verdančiu vandeniu ir išgerti kaip arbatą..

20. Maistas iš cinko:

Cinko maisto baltos dėmės ir dėmės ant odos

Cinko kiekis čia yra labai naudingas kūnui, ypač odai ir bet kokioms su oda susijusioms problemoms. Tai yra vienas iš būdų pasiekti gerų odos dėmių rezultatų. Į savo kasdienį maisto ciklą turėsite įtraukti gerą kiekį cinko ingredientų ir tada žiūrėti, kokie bus geri rezultatai.

21. Vitaminas C:

Baltos dėmės ir dėmės ant odos dėl vitamino C

Ekspertai ir gydytojai turi plačią nuomonę apie vaisius, kuriuose gausu vitamino C. Jie siūlo žmonėms, kenčiantiems nuo Vitiligo problemų, vartoti kiek įmanoma daugiau vitamino C turinčių vaisių. Tai apima dažniausiai parduodamus vaisius, tokius kaip laimai, citrinos, apelsinai, amla ir panašiai. Taip pat iš šių vaisių galite išspausti sultis ir jas tepti baltomis dėmėmis.

22. Česnako gydymas baltoms dėmėms ir dėmėms:

Česnako baltos dėmės ir dėmės ant odos

Kadangi grybų susidarymas yra didelė Vitiligo priežastis, česnakai skamba kaip puiki priemonė tam. Be to, česnakai yra antibakterinis agentas ir turi tam tikrą turinį, kuris padeda gydyti odos problemas. Į įprastą mitybą galite pasiimti šiek tiek daugiau česnako ir nieko daugiau.

23. Uogos:

Baltos dėmės ir dėmės ant odos uogoms

Visų rūšių vaisių šeimos uogos puikiai tinka baltų dėmių problemoms spręsti ir jų atsikratyti. Vartokite uogas tiek, kiek galite, ir vartokite šviežias jų sultis. Taip pat galite išspausti šviežių sulčių iš spanguolių, braškių, aviečių, mėlynių ir likusių dalių ir tepti tiesiai ant pleistrų.

24. Avižų gydymas baltoms dėmėms ir dėmėms:

Baltos dėmės ir dėmės ant odos avižoms

Tai taip pat yra nuostabūs ingredientai, padedantys atsikratyti vitiligo problemų, dėl kurių kartais jaučiatės blogai ir nejaukiai. Avižos gali būti vartojamos bet kokia forma, ir žinoma, kad jos jokiu būdu nepraranda savo gerumo. Taip pat galite pasigaminti smulkių avižų miltelių ir dabar sumaišyti su vandeniu ir tepti ant odos.

baltos dėmės ant odos

Baltos dėmės ant odos, dar žinomos kaip Vitiligo, yra labai užsispyrusios ir labai lengvai nenutolsta. Ekspertai ir gydytojai tikisi, kad naudodami šias minėtas priemones gausite reikiamą pagalbą.