Viena iš dažniausiai pasitaikančių odos problemų, pastebima daugeliui žmonių, yra rudos dėmės. Spalva gali svyruoti nuo šviesiai rudos iki tamsiai rudos ir daugeliu atvejų netgi raudona. Yra daugybė priežasčių, dėl kurių žmogus gali susidurti su šia problema, tačiau viena iš dažniausiai pasitaikančių yra saulės spinduliai.

Jis taip pat žinomas kaip amžiaus dėmės vien todėl, kad problema prasideda vidutiniame amžiuje. Pagrindinė pasireiškimo sritis yra veidas, nors jis taip pat gali atsirasti ant rankų, kojų, rankų ir pečių. Tai suteikia veidui nuobodumo ir nepatrauklumo, todėl jį reikia tinkamai ir greitai gydyti.

Kaip atsikratyti rudų dėmių ant odos

Norėdami padėti jums tai padaryti, žemiau pateiktame sąraše yra keletas geriausių patarimų, pasiūlymų ir gydymo idėjų, kurias galima reguliariai naudoti.

1. Jogurto naudojimas:

Mažai riebų jogurtą kasdien tepkite ant rudų dėmių apie 20 minučių. Kai jis išdžiūsta, jį galima nuplauti vėsiu vandeniu. Taip pat galite užtepti jogurto ir palikti visai nakčiai, kad gautumėte rezultatų.

2. Aloe Vera naudojimas:

Paimkite šiek tiek šviežiai išgauto alavijo gelio ir gerai tepkite ant rudų dėmių. Tai reikia švelniai įmasažuoti ant odos ir palikti kitą pusvalandį prieš nuplaunant vėsiu vandeniu. Tai turėtų būti daroma du kartus per dieną mažiausiai 1-2 mėnesius, kad būtų matomi rudų dėmių gydymo rezultatai.

3. Citrinų sultys:

Natūralios citrinų sulčių balinimo savybės yra puikus būdas atsikratyti bjaurių rudų dėmių ant odos. Prieš nuplaunant vandeniu, 30 minučių užtepkite pažeistą vietą citrinos sultimis. Tai reikia padaryti du kartus per dieną. Jei turite jautrią odą, būtinai praskieskite citrinos sultis vandeniu.

4. Ricinos aliejaus privalumai:

Ricinos aliejaus privalumai

Dėl gydomųjų ricinos aliejaus savybių jis yra puikus skystis, padedantis išgydyti rudų dėmių ant odos problemą. Paimkite šiek tiek aliejaus ant švarios vatos tamponėlio ir tepkite ant dėmių. Kurį laiką švelniai masažuokite. Tai turėtų būti daroma vieną kartą ryte ir vieną kartą prieš miegą.

5. Naudokite sandalmedį:

Dėl sandalmedžio antiseptinių ir senėjimą stabdančių savybių jis yra idealus natūralus produktas, pašalinantis rudas dėmes ant odos. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai padaryti šviežią pastą su sandalmedžiu ir vandeniu arba su sandalmedžiu, rožių vandeniu ir glicerinu ir tepti paveiktas vietas. Tai turėtų būti palikta išdžiūti. Toliau turėtų būti skalaujamas šaltu vandeniu, o procedūra turėtų būti atliekama du kartus per dieną, kol problema išnyks.

6. Pasukos:

Pasukos yra vienas gėrimas, kuris ne tik turi didelę naudą organizmui, kai jis vartojamas, bet ir padeda gydyti rudas dėmes. Tai gali būti padengta medvilniniu tamponu ant dėmių ir po kelių minučių nuplaunama. Per porą savaičių pastebėsite skirtumą.

7. Papaja:

Papajos fermentai gali būti naudojami rudoms dėmėms gydyti, maždaug 20 minučių ant odos naudojant tarkuotą papają, po to nuplaunant drungnu vandeniu. Tai turėtų būti daroma 2 kartus per dieną.

8. Svogūnų sultys:

Išspauskite šviežių svogūnų sulčių ir tepkite ant rudų dėmių 3 kartus per dieną. Rūgštinės ir balinančios savybės padės palaipsniui, bet veiksmingai gydyti rudas dėmes per porą savaičių.

9. Raudonieji serbentai:

Paimkite neprinokusius ir sutrintus raudonuosius serbentus su medumi ir lėtai įmasažuokite į rudas dėmes. Tai reikia palikti 30 minučių, prieš nuplaunant šiltu vandeniu ir užlašinus šiek tiek citrinos sulčių. Tai reikia padaryti kartą per dieną.

Kaip atsikratyti rudų dėmių ant odos