Yay! Çocuğunuz nihayet 1 yaşında ve bu açıkça bir doğum günü kutlaması gerektiriyor. Bu zamana kadar bebek gülecek, emekleyecek ve biraz konuşmaya çalışacak. 1 yaşındaki erkek veya kız çocuğunuza hediye edebileceğiniz harika oyuncaklar var. Bunlardan en etkilisi gelecek yıllarda onlara yardımcı olacak ve onları bilgi, fiziki görünüm vb. yönlerden daha iyi birer insan yapacak oyuncaklar olacaktır. Bu yazıda size sağlayabileceğiniz ilk 9 oyuncak verilecektir. yaşında.

Bir Yaşındaki Oyuncaklar:

1. Şekil Sıralayıcısı:

Bu şekil sıralayıcı, çocuğunuzun çeşitli şekil ve boyutları keşfetmesine yardımcı olur. Farklı nesnelerle deneyler yaparken onlara el-göz koordinasyonunu öğretir..

2. Oyuncak itin:

Bebeğiniz daha yeni yürümeye başladı ve nereye giderse gitsin bu küçük itmeyi tutmayı çok seviyor. Bu itme oyuncağı bebeğinize destek sunar ve güvenliği sağlar. 

3. Banyo Ördekleri:

Bu sevimli gıcırtılı ördeklerle her banyo zamanını eğlenceli hale getirin. Bu yüzen lastik ördekler, bebeğinizin en iyi banyo arkadaşlarıdır. Balık, gemi ve diğer eğlenceli hayvanlar gibi çeşitli şekillerde gelirler..

4. Keskin Nişancı Oyuncak:

1 Yaşındaki Bebek Oyuncakları - Keskin Nişancı Oyuncak

Bu, 1 yaşındaki bir çocuk için en uygun olacak harika bir nişancı oyunudur. Ayrıca 1 yaşındaki bebek için en ünlü oyuncaklardan biri olarak derecelendirilmiştir. Bu oyuncak bebeğin kareler, daireler vb. gibi farklı şekilleri tanımasını sağlar. Çocuğunuza verebileceğiniz en verimli şeylerden biridir. Verilen yaş sınırına uyan hemen hemen her bebek için uygundur..

5. AND-Genel 27 adet ABC/123 Ahşap Bloklar Harfler ve Saklama Kutusu ile Numaralandırma Kutusu – Klasik Öğrenme Kiti:

1 Yaşındaki Bebek Oyuncakları - Klasik Öğrenme Seti

İşte bebeğin büyümesine yardımcı olacak harika bir oyuncak. Bu oyuncak, hem erkek hem de kız çocuklar için gerçekten harika. Duygusal uyaranların ve zihnin birleşik çabasını gerektirecektir..

6. Kıkırdamalar Bir Yüzük Yığını:

1 Yaşındaki Bebek Oyuncakları - Giggles Stack A Ring

Bu çok renkli oyuncak, masa için yeni bir şey. Bu oyuncak, harika ve çekici renklerle birlikte güzel bir dokuya ve tasarıma sahiptir. Çocuklar için gerçekten çok değerli ve bir yaşındaki küçük şampiyonlar için harika bir oyuncak olduğu söylenebilir..

7. Funskool’dan Köpeği Kazın:

1 Yaşındaki Bebek Oyuncakları - Funskool'dan Köpek Digger

Çocuğu adamın en iyi arkadaşıyla tanıştırmanın zamanı geldi. Bu oyuncak köpek o kadar değerli ki herkes onu satın almak isteyecektir. Güzel bir tasarıma sahip ve şimdiye kadarki en ünlü oyuncaklardan biri olduğu söylenebilir. Köpek de çok çekici görünüyor. 1 yaş için en iyi bebek oyuncaklarından biridir..

8. Funskool Zincir Bağlantıları:

Zincir baklaları, ünlü bir oyuncak üreticisi olan Funskool’un bir başka güzel oyuncağıdır. Bu oyuncak güzel bir tasarıma sahip ve 1 yaşındaki çocuklar için en çok satan oyuncaklardan biri olduğu söylenebilir..

9. Fisher Price Yağmur Ormanı Müzik Salonu:

1 Yaşındaki Bebek Oyuncakları - Fisher Price Rain Forest Müzik Salonu

Bu özel oyuncak, güzelliği ve aktivite için o kadar çok alanıyla ünlüdür ki, bebek oldukça kolay hareket edebilir. Bu oyuncağa Yağmur Ormanı Spor Salonu denmesinin nedeni budur. Paspas, bebeğe hiç zarar vermeyen iyi bir malzemeden yapılmıştır ve ayrıca yağmur ormanı temasına sahiptir..

10. Sunshine Airbus Oyuncak:

1 Yaşındaki Bebek Oyuncakları - Sunshine Airbus Oyuncak

Bu müzikli bir oyuncak, çekici aydınlatma ve renk değişiklikleri ile birlikte gelir. Bebeğinize verebileceğiniz en güzel oyuncaklardan biridir. Uçakları seven çocuklar için uygundur ve 1 yaş için en iyi bebek oyuncaklarından biridir..

11. Temel Konuşmacı Telefon:

1 Yaşındaki Bebekler İçin Oyuncaklar - Temel Bilgiler Konuşan Telefon

Fisher Price’ın Geveze Telefon da 1 yaşındaki çocuklar için en iyi oyuncaklardan biridir. Çocuğunuza ilk doğum gününde verebileceğiniz en iyi oyuncaklardan biri olduğu söylenebilir. 1 yaşındaki erkek bebek için oyuncak arıyorsanız, bu sizin için mükemmel olabilir..

12. Saffire Yağmur Bulutu Bebek Oyuncağı:

1 Yaşındaki Bebek Oyuncakları - Saffire Yağmur Bulutu Bebek Oyuncağı

Listedeki sonuncusu 1 yaşındaki kız bebek için en iyi oyuncaklardan biri olacak yağmur bulutu bebek oyuncağı..

Yukarıda 1 yaşındaki bebek için en iyi oyuncaklardan bazıları vardı. Bu oyuncaklar, ebeveynlerin verimlilik derecesine ve alıcılardan gelen olumlu geri bildirimlere dayanmaktadır. Bunlar, 1 yaşındakiler için en iyi bebek oyuncaklarından bazılarıdır ve yukarıdaki liste, bebeğiniz için doğru oyuncağı seçmenizde size yardımcı olacaktır..